arkadaşlar lg g2 16 gb almak istiyorum hafızası az evet yalnız mesela bir 32 gblık otg usb bellek ile kullanmak işe yararmı müzikler filmleri otgye atarım orda tutarım.. ve bir sorumda lg g2 ye indirdiğim oyun ve programlarıda kurulum dosyası halinde otgde tutmam mümkünmü ordan tele atıp istediğim zaman kurar oynarım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Jay Freeman @cydia

  Bildiğim kadarıyla flah belleğe Google play'den uygulama kurulamıyor

 • Woodo @woodo

  Bende 16 GB var ve kesinlikle tavsiye etmem 16 GB'ı. Keşke telefonu alırken birisi bana 32 GB'lığı al yetmez bu hafıza deseydi diyorum. Eskiden iPhone kullanırken 16 yetiyordu ama artık 1080p ekranda ne oynayacağın oyunlar ne de çektiğin yüksek bitrateli fotoğraf/videolar o küçücük alana acımıyorlar. OTG ise yalan oluyor. İlk başta alıyorsun OTG üzerindne çalışan ıvır zıvı bir heyecanla... Ancak eninde sonunda dışarı çıkarken yanına sadece cüzdanını anahtarını ve telefonunu alıp çıkıyorsun. Ha benden ancak sana tavsiye şu olur. G2 ile birlikte muhtemelen bir Box hesabın ve bedava alanın olacak. Avea gibi interneti ucuza veren GSM operatöründen bir 4 GB internet alırsan ve Box hesabına yani buluta atarsan fotoğraflarını o zaman yanında baya bir ulaşılabilir kapasite gezdirmiş olursun ki şahsen ben bu şekilde yapıyorum. Hatta bütün arşivini senkronizede edebiliyorsun. Müzik/video/fotoğraf. Direk telefondanda buraya ulaşabiliyorsun.

 • Şükrü Doğan @pacoturko

  tavsiyen için çok çok teşekkür ederim yalnız otg bana çok makul geldi çünkü 32de brz pahalı geliyor lg g2 nin.. birtane buldum ama arka tarafı beyaz ön cam paneli ise siyah renk telefonun sizce neden alınırmı 800 e @woodo

 • Şükrü Doğan @pacoturko

  sıfır değil yahu 2.el tabiki evet arka beyaz ön siyah ben ekranının değiştiğini düşünüyorum
  @woodo

 • Şükrü Doğan @pacoturko

  biiyorum evet tabiki ... sahte değil resimlerini gördüğüm kadarıyla @woodo

 • Şükrü Doğan @pacoturko

  telefonun oyun internet vs performansı nasıl ısınma sorunu son oyunları donmadan oynatıyormu web performansı vs @woodo

  • Woodo @woodo

   Snapdragon 800 işlemci ve gerisi ne getirirse odur cihazın verdiği. Yani sorunsuz performans. İki sorunu var birincisi SD kart desteği olmaması ki o yüzden 32 GB alman tavsiyedir. İkincisi kasasının arkası gıcırdayabilir. Bu sorunda sanırım plastik olan cihazlarda olabiliyor. Bu sorunuda muhtemelen alacağın koruyucu bir kılıfla aşarsın. Bu performanstaki her cihaz ısınır. Ancak el yakmaz. Geri kalan özellikleri yani performansı gayet tatmin edicidir.