Fahiş fiyatlara karşı etkinliğimizin hazırlıkları sürüyor. Bu hazırlıklar sürerken sizleri "Hafıza Tazeleme Serisi" ile tanıştırıyoruz.

HAFIZA TAZELEME SERİSİ -1-

BTK düzenlemesi ile ilgili zamanında paylaştığımız görüşlerimizi tekrar hatırlayalım:

https://www.change.org/p/internette-kotaya-kısıtlamaya-düşük-hıza-fahiş-fiyatlara-hayır/u/19403990

#fahişfiyatistemiyoruz #İnternetteKaliteHareketi #HaberinizOlsun #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fatih @fatihy

  Pirince giderken evdeki bulgurdan oldunuz 🙂

  • Fatih @fatihy

   @polistiren-adam dostum ben bu işten para kazanmıyorum. Olağan bir gercegi söyledim. Kimsenin dile getirmediği ama içten içe bildiği birsey. Bu değişiklikten herkes gibi bende etkileniyorum.

  • Fatih @fatihy

   @polistiren-adam ha bir de Türkiye’de iyi birseyler yapılmaz. Şimdiye kadar anlamanız gerekirdi.

  • Panthera Leo @panthera-leo

   Bu düzenleme çıkarken zaten 31 Aralık 2018'de AKK'nin tamamen kaldırılacağı belliydi, bu düzenleme bu tarihte AKK'yi kaldırmak üzere çıkarıldı.

   "Evdeki bulgur" diye bahsettiğin şey hızının 3 Mbps'ye düştüğü, gece gündüz fark etmeksizin yaptığın kullanımların tümünün sayıldığı AKK uygulaması.

   Eğer "AKK geri gelsin" diyorsan işte bu 3 Mbps'ye düşülen AKK geri gelsin demiş oluyorsun. Eğer mevcut AKK uygulamasından bahsediyorsan, o da zaten bu hareket sayesinde çıkarıldı. "Kota kalksın" denerek kararlı bir şekilde hareket edilmeseydi o "bulgur" dediğin şeyi rüyanda bile göremezdin. Yani senin gösterdiğin tepkinin hiçbir akıl alır yanı yok.

  • Panthera Leo @panthera-leo

   @ermanyurdakann Milyonlarca internet kullanıcısı farklı tarihlerde bitecek olan taahhütlerle bağlanmış durumda. İnternet aboneliklerinin iptal ettirilmesi demek taahhütlerden cayılması ve dolayısıyla cayma bedeli ödenmesi demektir ki bu yine İSS'lerin işine gelir.

   Taahhüt bittikten sonra kimse aboneliğini devam ettirmesin dersen, bu da bu çağda kimse elektrik kullanmasın demeye yakındır. İnsanlar bir şekilde internete erişim ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır ki bu ya sabit hatlarla ya da mobil bağlantılarla mümkündür, iki durumda da ibre yine İSS'leri gösterir. İnsanların internet kullanmamasını bekleyemezsin, bunu sağlayamazsın.

 • batuhan.sener @batuhan-sener

  İnternete tavan fiyat gibi birşey mi gelsin istiyorsunuz?

 • manonthemonn @manonthemonn

  BTK'da sağolsun, kurda kuzuyu teslim etti uzaktan izliyor.