#TeknoYardım #akış 2 Gündür ilginç bir sorunla uğraşıyorum şöyleki harddiskin power girişi kırıktı allaha emanet duruyodu geçen gün kısadevre sonucu harddisk çalışmaz duruma geldi. Yeni hdd aldım taktım fakat hdd almadan öncede ekrana görüntü gelmiyordu şuan da gelmiyor. Harici ekran kartını çıkarıp on boardla denedim ondada sadece ilk açılışta görüntü geldi format cd sini takıp resetledim gene gitti. Sadece ilk açılışta 1 kere görüntü geliyor onboard harici fark etmiyor. Aklıma anakart arızası geliyor sizce sorun ne olabilir? Şuan pc 2 dk bekleyince kendini resetliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 28

#akış Teşekkürler Siri 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

#akış 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım Modemin veya PC'nin Ethernet girişinin bozuk olduğunu nasıl anlayabiliriz? Modemi Ethernet kablosu ile pc' ye bağlayamıyorum. Başka kablo ile denedim sonuç aynı Ethernet ışığı yanmıyor ve Ağ paylaşımı sayfasında da Ağ kablosu takılı değil diyor. Modemin arkasındaki diğer 3 Ethernet soketini denedim sonuç aynı. Yazılımsal sanıp format bile attım gene değişen bir şey olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
zippo paylaştı.

#Windows10 #akış
"Başlangıç Resimlerim" uygulaması Windows 10 mağazasına geldi. İstediğiniz görseli arka plan ve ya kilit ekranı resmi olarak atayabiliyorsunuz. Ayrıca slayt gösterisi desteği var.

Uygulama Linki:
https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/baslang%C4%B1c-resimlerim/9wzdncrdkzmk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7