Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 hafta önce Creative Rage kulaklığımı sattım. Nedeni kulaklığın çok büyük olmasıydı. Ayrıca pek oyun için kullanmadığımdan satma gereği duydum. Şu an daha çok müzik için bir kulaklık arıyorum. Benim için en önemli etkenlerden biri iyi bir bass vermesi. Daha yeni Sony NWZ-WH303 MP3 kulaklığı ses seviyesi ve bass seviyesini beğenmediğim için geri verdim.

Yalnız benim bass sevgim biraz farklı arkadaşlar. Mesela şu an kullandığım Creative EP-630 kulakiçi kulaklığım var. Bassları güzel, fakat çok boğuk. Yani sesler basslar için boğuluyor ve derin bir bass yok. Ben daha çok tok bir bass arıyorum. Ayrıca derin ve güzel olacak.

Bundan önce bana hediye olarak Sony MDR-XB900 Extra Bass kulaklık gelmişti. Harika bir kulaklıktı. Ömrümde hiç bir kulaklıktan bu kadar güzel ve kalite bir bass seviyesi almamıştım. Fakat o kulaklıkta çok büyük ve ağırdı. 50mm sürücüleri vardı. Daha sonra kırıldı ve çok üzülmüştüm. Fakat yine beni böyle rahatsız eden bir kulaklık istemiyorum.

Üşenmeden okuyan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Bu kadar teferruatlı anlatmamın sebebi ben sese çok önem veren bir insanım. Dinlediğim müzikler Trap, EDM, Deep House olduğu için bassları iyi almam gerek. Şu an aklımda Sony MDR-XB950AP almak var. Fakat genede araştırmaktayım. Yardım olan arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap