Fiyatına Göre Rakipsiz Gamesir T4 Pro Gamepad İncelemesi

Bu videomuzda oyun kontrolcüsü alanında fiyatına oranla sunduklarıyla iddialı Gamesir T4 Pro gamepad modelini inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 43
 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Bu ürünün olayı nedir? İlgimi çeken bir konu olmadığı için izlemedim de videoyu. Ucuz kontrolcü dolu piyasa. Gamesir'in farkı ne? Çok mu kaliteli fiyatına göre?

 • Tegin @tegin

  İnceleme için teşekkürler. Aralıktan bu yana cihaz ile ilgili (@umtk kendisi ve kendi dışındaki paylaşımları bir kaç kez alıntı ile tekrar paylaştı) o kadar çok paylaşım yapıldı ki /\/\/\____.

 • KontDRACULA @kontdracula

  İnceleme için teşekkürler. GamePad sevmesem bile teknoseyir sevgim yüzünden seyrettim açıkçası. 1000 liralık gamepad de olsa 250 liralık da olsa seyrederdim 🙂 Ama ikisini de almam 🙂

  bence aslında böyle ucuz şeyler ilgi çekiyor. 750-1000 lira bandındaki ürünleri almak herkesin harcı değil artık. Az olan paramızı en iyi nasıl değerlendirmek derdimiz. Bu fiyat segmentinde kötü olacağı kesin ama asıl soru ne kadar kötü olacağı 🙂

  Neyse herkes görüntü kalitesindeki sıkıntıdan bahsetmiş. Tekrar değinmeye gerek yok. Zaten bu yayını yapan arkadaşlar profesyonel. Bu konuyu fark etmemeleri söz konusu değil. Bildiklerine rağmen yayınladıklarına göre bu bir zorunluluk anlaşılan. Şu dönemde anlayışla karşılamak lazım. Umut bey'in görüntüsü idare eder ama, Yasin bey'in ışığı hakikaten çok kötü. 1000 liralık bir ışık almasa bile 2 tane masa lambası bile bundan iyi olacaktır. Bu düşük ışıkta arka plan yok etmesi çok kötü iş çıkartıyor. Yasin bey'in kulağı habire uçuyor 🙂

  Kimse bahsetmemiş ama birde ses senkron sorunu var. Bir benim mi dikkatimi çekti bu. Yasin bey'in sesinde az da olsa fark edilir bir senkron kayması var.

  Kolay gelsin diyorum. İyi çalışmalar.

 • zigonsehba @zigonsehba

  Merhaba , 200 tl altına alan arkadaslar aliexpress den hangi Satıcıdan nasıl bir kupon kullanarak ürünü satın aldılar? Yardımcı olabilirlerse ben ve benim gibi bu ürünü almak isteyen arkadaşlara büyük yardımı dokunacaktır. Şimdiden teşekkürler.