@turknetdestek sanırım resmi kullanıcı.

Sayın sorumlu, online işlem merkezi ve çağrı merkezi üzerinden 25 gün önce bıraktığım şikayete halen yanıt verilmedi, birkaç kez durumu sordum, “en fazla 2-10 gün içinde dönüyoruz” denildiği halde, 25 gündür hiç bir hareket yok, kimse ilgileniyormuş gibi görünmüyor.
25 gün sonra soruyorum, tekrarlan tek şey “En kısa zamanda dönülecek” dalga geçer gibi.

turk.net’in en başarısız kısmı müşteri hizmetleri. bu işi batırırsanız bu yüzden batacak, haberiniz olsun.

20 gün önce gönderdiğiniz mesaj;
“Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden incelemeler 13052240 nolu kayıt ile takip edilmektedir. Gelişmeler hakkında kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla”

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Neşet Özeren @neset-ozeren

  turk.net’le iki önemli sorun yaşadım.
  1. si: otomatik ödeme için kredi kartı bilgimi kayıt etmişler, bunu istemediğimden iptal etmeyi denedim, -2 ay- uğraştım iptal ettiremedim, 10 kere aramışsam her seferinde “sistem şu an bozuk beyefendi, silemiyoruz” denildi. Ama sistemde kart eklemek istediğinizde hiç bir sorun yok… Bariz yalan.
  En sonunda kartı iptal ettim!

  2.si: kartı iptal ettiğim için otomatik ödeme yapılmadı, robot arayıp ayın 30 una kadar ödeme yapmanız gerekmektedir diye uyarıyordu, 29’unda başka bir kart ile ödedim. fakat bir baktım 40tl “aktifleştirme” parası eklemişler faturaya, hem kendi koydukları kurala aykırı bir durum yok, hem de 40tl nedir?!
  Buna yaptığım itiraza “online işlem merkezinden açılan taleplere mamksimum 2 günde dönülür” denilmesine rağmen 25 gündür hiç bir dönüş yapılmıyor. Resmen paranın üzerine yattılar.

  Müşteri hizmetlerinin tavrı: “Arkadaşlar giderlerimiz çok arttı, biliyorsunuz piyasaya hakim olmaya çalışıyoruz bu bağlamda müşterileri her türlü oyun ve dolandırcılıkla kazıkladığınız kadar kazıklayın” diye mail atılmış gibi.

Büyük titizlik ve özenle toplanan, maddi sıkıntılara rağmen yine büyük paralar harcanan bilgisayarlarla neredeyse sadece oyun oynamak ve facebook kullanmak…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube’da TTNET’in yeni yıl reklamı çıkıyor “O güzel videoları izlerken aslında biz de hep oradaydık”…
“Yaptığınız her hareketi kaydediyoruz”‘u “aileden biriyiz” kılıfı ile sunuyorlar. 🙂

İleride bunların yaptığı suç dersek, “biz zaten ilan etmiştik, o zaman aklınız nerdeydi?” diyebilirler artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahmet Zorlu’nun “bundan başka telefon kullanırsanız çok pis darılırım” dedikten sonra tüm diğer markalara ek vergi konulmasını istediği ve sadece plastiğini yaptığı “%100 Türk Malı” telefonla, iphone’nun kasa ayrıntısı karşılaştırması:

BeğenFavori PaylaşYorum yap