Ben çok bozarlar diyordum ama yine de iyiydi #LaCasaDaPapel diğer sezon bence bozacak. Devamını nasıl yapacaklar bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Serçe parmağım su toplamıştı. Günlerrrr sonra kendi kendine patladı ve soyuldu. Bugün aynı yerden tekrar su topladı. İlk kez başıma geliyor. Sorun ayakkabıdan mı? 04.07.2019 tarihinde lumberjack almıştım FLO'dan. THH'ye başvuru yapsam bir şey çıkar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Yurt'ta engeli kaldırmanın bir yolu yok mu? Torrent engelli, indirme siteleri engelli. Ne DNS ne VPN çalışıyor. Kendi özel VPN'ime bile bağlanamıyorum. GoodbyeDPI'de çalışmıyor. Denemediğim yol kalmadı. Onları geçtim. WP, Telegram üzerinden sesli görüşme bile yapılmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 22

"Kırılır da bir gün bütün dişliler,
Döner şanlı şanlı çarkımız bizim.
Gökten bir el yaşlı gözleri siler.
Şenlenir evimiz barkımız bizim.

Yokuşlar kaybolur çıkarız düze.
Kavuşuruz sonu gelmez gündüze.
Sapan taşlarının yanında füze,
Başka alemlerle farkımız bizim."

Bu vatan için canından vazgeçenlere rahmetle... 🇹🇷 #15Temmuz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Abbas Arakçı, ülkesine yönelik ABD yaptırımlarının aşılması, Avrupa ülkelerinin İran ile ticaretlerinin sürdürülmesi için oluşturulan özel ödeme mekanizması #INSTEX'in faaliyete geçtiğini ve ilk transferin yapıldığını bildirdi.

Avrupa Birliği, Almanya, Fransa ve İngiltere'nin, İran'a yönelik ABD yaptırımlarını ortadan kaldırma amacıyla oluşturdukları INSTEX'i Avrupa dışı 3'üncü ülkelerin kullanımına da açmayı planladıklarını söyledi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap