@hkellecioglu Yurt dışında yaşıyorum ve yurt dışı kartımı kullanarak abone olmaya çalıştığım zaman geçersiz işlem hatası alıyorum. Yurt dışına kapalı mı acaba sistem?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dönüyor efendim durduramıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=aBr2kKAHN6M

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanırım Atlantik Okyanusu’na inecek roket bulut/fırtına gibi bir şeyin içine girdi. Yayını tekrar izledim. Kamera birden sisin ve kar/yağmur tanelerinin içinde kalıyor. Daha sonra droneship’in kamerasından izlerken de ortalık temiz ama bir anda dumana boğuluyor. Sanki çok şiddetli bir şekilde çakıldı gibi roket. İzlerseniz anlarsınız. Aniden çok büyük bir patlama yaşanmış gibi toz duman oluyor ortalık, çok bir şey belli olmasa da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PSN yine mi bozuldu? Elinin altında olan birisi bakabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bazen C++ için bana kaynak soran arkadaşlar oluyordu. Pek yardımcı da olamıyordum. Lakin EA’de çalışan bu arkadaşın kanalına denk geldim Youtube’da ve biraz göz attım. Videoyu ben çeksem bu kadar olurdu dedim. Tamamen benim anlatma tarzımda videolar çekmiş.

Programlama temeli olmayanlar için tavsiye etmem ama programlama bilginiz varsa ve C++’ı denemek istiyorsanız çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Bu arada kanal grafik programlama ve OpenGL üzerine yoğunlaşmış. Bu konuya ilgisi olanlar için de kesinlikle tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=FBs7UoPy-sc

Introduction to C++: Sparky Engine (How To Make a Game Engine)

Follow me for updates! ► http://www.twitter.com/thecherno Visual Studio Community 2013 ► https://www.visualstudio.com/en-us/products/visual-studio-community-...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bana Playstation 4’de GTA Online öğretecek gönüllü arkadaş var mı? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GGJ #GlobalGameJam

Global Game Jam 2018 başlamış olsa gerek. Kendimi pek iyi hissetmediğim için bu yıl pas geçeceğim sanırım. Pazar günü yapılan oyunları görmeye gidebilirim belki.

Lakin temayı merak ettim. Giden arkadaşlar var biliyorum, bu merakımı dindirmelerini umuyorum. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap