https://youtu.be/447mG7BrjiA
Teknoseyir.com ailesi, sınav stresini konu alan kısa filmimizi seyreder misiniz? Beğenirseniz sesimizi duyurma anlamında bize destek olmak için sosyal mecralarda paylaşırsanız çok mutlu oluruz, teşekkürler..

-SON DÜZLÜK- Kısa Film-

Gelecek kaygısı nedeniyle çocuklarıyla geçirdikleri her anın özel olduğunu ıskalayan anne ve babalara ithafen… Her sene kendi “SON DÜZLÜK” lerini yaşayan öğr...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce netflix müşteri hizmetleriyle çok enteresan bir görüşme yapmak zorunda kaldım. 35 mbps tt fiber net kullanıyorum. Speedtest ve Fast. Com da en az 30 mbps hız elde ederken televizyonun uygulamasında 480p den yukarı görüntü elde edemiyorum saat 12ye kadar olan dilim içinde. Yarım saatlik çaba sonucunda teknik arkadaş elinden gelen her şeyi yaptıktan sonra sazan sarmalı netflixe düştüğünden beri tt kullanıcılarının görüntü kalitesi ve hız konusunda çok şikayetçi olduklarını ve netflix yönetiminin Türk Telekoma rahatsızlıklarını dile getirdiğini ifade etti. Bir kaç gün aradan beri ilk arayan ben mişim o da benim kendi yavaşlığım. Gerçekten de sazan sarmalı girdiğinden itibaren çok şiddetli bir yavaşlatma yaşıyorum. Netflixdeki teknik arkadaş Türk Telekomu aramamı ve sadece Netflix için uygulanan bandwith daraltmasının kaldırılmasını talep etmemi istedi. Ben de aynen öyle yaptım. Bakalım sonuç nasıl olacak. Netflix de sıkıntınız varsa olay bu yüzden olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Baby Blue @digitalanimal

  valla ben artık önce indirip sonra izliyorum. yoksa tam sinir harbi. anasını satayım minecraft gibi herşey 😀

 • eminjr @eminjr

  Sadece netflixle ilgili ve anlaşılmasın diye hız testlerini Fast.com da bile yavaşlatmıyorlar. Fast.com sonucu 30 mbps çıkıyor netflix de durum şu. Bilinçli bir yaklaşım ve akn öncesi dönemde hiç yaşanmamış, yaşasın adil, sınırsız ve kotasız internet...

 • eminjr @eminjr

  Giderek inlginçleşiyor benim için. Twitterdan ttdestek hesabına yazıyorum. İçinde netflix ve hız sorunu birlikte geçtiği için cevap vermiyorlar diye düşünmeye başladım millete dakikalar içinde cevap verirlerken.

 • Onay Kalkan @onay-kalkan

  Sınırlama yapıldığını düşünüyorum. Turkcell 4.5G'de Fast.com hızım 80-90 mbps iken evdeki 50mbps Türk Telekom'dan özellikle akşam saatlerinde ve hafta sonları tüm gün 7-8 mbps'nin altında bir hız alıyorum ki izleme anında 0.3mbps ile 1mbps arasında dolaşıyor çoğu zaman ve görüntü tabi ki çamur gibi oluyor. Yine evdeki internetten Opera VPN ile test yaptığımda 47mbps civarı bir hız elde ediyorum. Ocak ayından önce akşam yoğun saatlerde bile 4K içerik izleyebilirken (ki AKN devreye girdiğinde 16mbps'ye düşen internet hızımla bile 4K seyredebiliyordum) son 1.5 aydır ciddi sıkıntı yaşıyorum Netflix bant genişliğiyle ilgili.