Herkese merhaba. iPhone 6S Plus kullanıcısıyım. Telefonum her şarj kablosuyla şarj olmamakla beraber (buna Airpods şarj kablosu dahil), Xiaomi 10kmah'lık powerbankimden de şarj olmuyor. Sizce sebebi ne olabilir?

Edit: Sadece Ttec marka şarj kablosuyla şarj oluyor. Soket tertemiz.
Edit 2: Şarj olmamaktan kastım, batarya doluyor işareti geliyor ancak artmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 20

Herkese merhaba. Yurtdışında yaşayan bir arkadaşımın düğünü var, ona dijital bir hediye vermek istiyorum. Ne yapabilirim sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Herkese merhabalar. Hali hazırda bir üniversitede yüksek lisans öğrencisiyim. Ancak Ocak ayı itibariyle öğrenciliğim pasif hale gelecek. Normalde askere gitmem gerekli ancak öğrenciliğim devam ettiği için 15.06.2026 görünüyor e-devlette. Pasif olduğundan itibaren tecil sürem nasıl değişir? Bilgisi olan var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba herkese. İlk kez Teknoseyir.com'u kullanıyorum, umarım kurallara uygun şekilde sorumu soruyorumdur.

3 katlı bir evimiz var, modem 3.katta. Ben 1.kattan da internete bağlanmayı istiyorum, modemi alt katlara taşıma ihtimalim yok.

Bunun için internette çeşitli yollar var, hangisi mantıklı bilemedim. Benim için en makul yöntem, direkt prize takabileceğim -fazla yer kaplamaması gerekiyor-, error verdiğinde tekrar kuruluma ihtiyaç duymayacak bir cihaz. Ailemin evine kurmam gerekiyor.

Tavsiyelerinize açığım, şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap