AKK yüzünden Turk.net'e abone olmayı düşünenler için yaşadığım tecrübelerin özetidir. Müşteri hizmetlerini kaç defa aradığımı, sosyal medyadan kaç defa irtibata geçtiğimi saymıyorum bile. 16 günün sonunda hala internetim yok. #turknet #turknetpişmanlıktır #AKK

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tesla @tesla

  Telefon hattı açıldıktan sonra ADSL aktivasyonun yapılması sadece 1-2 tuşa basmaktan ibaret. Lakin hattımda ADSL sinyali bile yok. Hat değerleri 0 (down) olarak görülüyor. Bunu yapacak olan da Turk.net, lakin nedense bekliyorlar.

  • Kadir Gündüz @kadirg1976

   Değil işte bizde öyle sandık...:=))) Merkez onaylamadan bunlar yönetimi ele alamıyor...

  • Tesla @tesla

   @kadirg1976 O zaman bana bizim elimiz kolumuz bağlı, top ttelekom'da desinler. Soruyorum aktivasyonu siz mi yapacaksınız, telekom mu diye, biz diyorlar. Fiziksel bir işlem mi, hayır online yapılıyor diyorlar. O zaman sorumlu bunlar.

  • Kadir Gündüz @kadirg1976

   @tesla Daha önce Telefon numaran yoksa onuda TT veriyor. Hattı TT çekip onaylıyor. Onayı görünce TurkNet Telefon numarası için başvuruda bulunuyor. Sana numara veriliyor. Onaylanan hatta bu numara atanıyor ve gerisi dijital işte...:=))) Sabır hacı... Ben çok sövdüm... TT İlçe Müdürlüğünü bastım bağırdım bakma akıllı durduğuma... Adam hattı çekmiş sisteme girip onaylamamış. TT ve TurkNetin haberi yok halbuki fiziksel sinyal alıyorum diyorum düşün... Adam 1 hafta sonra evrak imzalatmaya geldi komşuma imzalattım gelirsem döverim yoksa...:=(((

  • Tesla @tesla

   @kadirg1976 Ben de telekom müdürüne çıkıp şikayet ederek bağlatabildim hattı. Ertersi gün de mesai bitiminde yakaladım adamları, çevir sesi yoktu ve aktivasyon yapılmazsa burdan sessiz çıkmam dedim. Haftasonu girecekti araya. Adam 2-3 tıkla halletti. Lakin hattımda hala ADSL sinyali yok. Hat değerleri sıfır. Bunun sorumlusu kim bilmiyorum, Turknet de kim olduğunu söylemiyor. İşin kötüsü bundan önce de vodafone'daydım ve portumu 11 günde boşalttılar. Bu yüzden 27 gündür internetim yok, cepten giriyorum.

 • Tesla @tesla

  Turk.net dün internetimi aktif hale getirdi. Telekom müdürlüğüne gittim. Perşembe günü telefonum açıldı, ertesi hafta çarşamba oldu hala adsl sinyali yok dedim. Unutulmuş anlaşılan, bugün arkadaşlar halleder dediler, eve gidene kadar adsl açılmıştı. Telekom müdürlüğü kendi abonesi dışındakileri adam yerine koymuyor.