#akış Yeni haberlere göre iPhone 7 üç farklı model ile gelecek deniyor. Normal 4.7'lik iPhone 7 , 5.5'lik Plus ve 5.7' lik Pro olacağı söyleniyor. Bir diğer gelişme 16 gb rafa kalkıyor 32 gb giriş telefonu olacak yalnız kötü olan şu ki 64 gb da kaldırılıyor. Bu da 32 gb birçok kullanıcı için yetersiz olduğunu düşünürsek çok uçuk rakamlarla 128 gb modeli almak demek.

Ayrıca Plus fiyatları bu kadar pahalı iken asıl yenilikleri ki çift kamera , 3gb ram ..vs Pro'ya geliyorsa Pro'nun fiyatını düşünmek bile istemiyorum kısacası iPhone 7 alanın bir anlamı olacak tek el telefonu isteyenlere hitap edecek ama Plus tam bir saçmalık olacak çünkü iPhone 6s Plus se desek sanırım mübalağ olmaz. Pro'ya gelirsek tamam güzel yenilikler var ama Plus'dan daha pahalı olacağı düşünüldüğünde gerçekten bir firma ve zırvalıkları demekten başka birşey diyemiyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz merak ediyorum arkadaşlar.. #Apple #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ___Lawyer___ @___lawyer___

    Valla bugüne kadar diyordum ki sanırım Plus'ın yeni adı Pro olacak işte birkaç da ekstra özellik olacak daha alınası olacak o kadar. Ama sızıntılar sağlam deniyor böyle olursa tam bir saçmalık olur ama nedense son dönemlerde saçmalık ve Apple kelimelerini çok yan yana kullanır oldum.