fiyat özelliklere göre çok iyi duruyor.

ASUS ROG Strix SCAR II GL504GS-DH76, 15.6" 144 Hz 3 ms IPS Slim Bezel...

Buy ASUS ROG Strix SCAR II GL504GS-DH76, 15.6" 144 Hz 3 ms IPS Slim Bezel Display, GeForce GTX 1070 8 GB, Intel Core i7-8750H (up to 3.9 GHz), 512 GB PCIe NVMe M.2 SSD, 16 GB DDR4, RGB...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Yorumlar çok sakat, aşırı ısınıyor bu yüzden shuttering yapıyormuş, işte termal throtting yapıyormuş, fan sesi çok fazlaymış. + RMA falan demişler refurbished falan mı bunlar ? hani 10 bin lira da az para değil + birde yurtdışı mal. Allah korusun bozuk gelse ? saydın 10 bini tak tak bir geldi panel kırık veya bu yukardaki sorunların tamamını yaşatıyor, ne yapacaksın ? çok büyük risk. Ama alacak olan varsa alsın donanımı baya iyi.

  • black @eksantrik

   newegg amazon de gibi ilgileniyor. Müşteri hizmetleri iyi çalışıyor. Geldikten sonra zaten iade sürecini de yönetmesi kolay olur. Lakin hiç iade sürecine newegg ile girmedim.

  • Orcun @orcun

   @eksantrik Onları iyice sormak lazım. 1 yıl global garantisi var demişler ama burada asus türkiye onu kabul edecek mi ? asus türkiyeye sormakta lazım. Başıma geldi çünkü sony'den zamanında 900 dolara amazon'dan pc aldık bozuk geldi. Amazon ilgilenmedi, sony'e yönlendirdi sony'e ulaşıp yurtdışı telefonunu arattırdık kuzen iyi ingilizce biliyor konuştu etti dedi ki 1 year global warranty türkiyede geçer.
   Sony türkiye cihaz ile ilgilenmedi. Elimde global warranty'i belirten kağıt var sertifika gibi birşey + amazon faturası vs. bana diyor ki yetkili servisi bunu önce dvdsi gelecek 30 euro ulan cihaz ultrabook neyin dvdsi ? birde diyor garantin burda geçmez global'a türkiye girmiyormuş e amerika sony giriyor dedi ? sony türkiyeye mailler japonlara mail vs. sonuç ? sıfır, bozuk makina elimde kaldı. Yıllarca onu 1 tane usb portu ile kullandım, 3.0 olanı ve çipseti bozuktu. Sonrada komedi gibi rakama sattım kurtuldum.