TRUST 19279 Urban Revolt Lace Kulakiçi Kulaklık

Lg g2 ile birlikte gelen kulaklığımı kaybettkten sonra kulaklık ihtiyacım oldu ve teknoseyirde paylaşılan incelemelere göz attım kimi pahalıydı kimi ise hoşuma gitmemişti. Bimexe gittim ve görünümü hoşuma giden bir kulaklık aldım 3-4 gündür kullanıyorum gözlemlerimi sizlerle paylaşmak istedim.
Ürünümüz alaminyum yapıya sahip (kulaklıklar, kontrol butonu, jak) plastik kulaklıklara göre daha kaliteliymiş havası katıyor 🙂 yapısından dolayı plastik kulaklıklara göre daha ağır(24gr) ama ben rahatsız edici bulmadım. Bass olarak beni memnun etti daha önce profesyonel bir kulaklık kullanmadım ama kullandıklarım arasında en iyisi. Ses duzeyide gayet yüksek. ortam seslerinide rahat bir şekilde bastırıyor %60-70 seviyesinde işlek bir cadde kenarında sadece müzik sesi duyuyorsunuz 🙂 Tasarımından dolayı biraz fazla yer kaplıyor ve kontrol butonunda ses ayar tuşları olmaması benim için eksileri.
Ürünü 30 tl ye bimex ten aldım 3-4 gündür kullanıyorum kullandıkça bir sorunla karşılaşırsam yine eklemelerde bulunurum.
#KulakiçiKulaklık #Kulaklık #trust

23 gün önce yaptiğim incelemeye yaşadığım deneyimlerimi ekliyim
-çok sık kullanırsanız birsüre sonra yük kazak gibi pamukçuklanmaya başlayabilir (ben çok yoğun kullanmıyorum ama birkaç lif toplanmaları falan oluyor)
-bu sabah kulaklığın birinden ses gelmiyordu ilk baş heralde kabloyu falan taktırdık diye düşündüm sonra sorunun müzik aç/kapa tuşundan kaynaklandığını farkettim orada devresel bir problem olma ihtimali var. biraz tuşla oynayınca düzeliyor fakat ielride ne olacağı mechul. uğraşılmayacak kadar sorun yaratırsa bimex'e uğricam gibi duruyor.
Kulakligi 1 aralikta bimexe geri goturdum 26 sinda aradim servisten bilgi gelmedigi muhtemelen yenisini gonderecekleri soylendi beklemedeyim. (20 is gunu servis suresi var ve bimekse verilen degil servise ulastigi tarihte basliyor)

Bu gün 12.01.2015 bimeksle yaptığım onlarca konuşma sonrası para iadesi aldım (sorun tamamen mağaza kaynaklı bize teslim ettiğiniz gün gönderdik diyorlar 8 gün sona gönderildiği ortaya çıktı servis onaramayacağını beyan etmiş bu durumda para iadesi hakkım doğuyor ama illa gönderilen kulaklığı alacaksınız diyor görevli mağazada olsa alıcam oda yok bekle 1 hafta daha gelsin. tüketici hakem heyetiyle yaptığım görüşmeden kendilerine bahsedince nedense birden para iadeside oluverdi.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap