Şaka maka yeni iPad Pro ve Smart Keyboard ne olmuş yahu öyle. Lidar falan koymuş adamlar alete.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

O kadar büyük kaos var ki dünyada gökten "S" sembollü biri gelip kendi galaksisindeki tüm bilgiyi bize aktarıp süper kahramanlık falan yapsa şaşırmam.

Bir süper kahramanın ortaya çıkmadan hemen önceki kaotik zamanlara benziyor bu yaşadıklarımız 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Apple bazılarının iPhone 9 bazılarının iPhone SE 2 dediği 399 Dolar fiyat etiketiyle bir telefon tanıtacak burası kesin. Ben işlemciden kısacaklarını sanmam A13 kullanır. Kameradan da kısmaz. iPhone 11 ve 11 Pro modelinde bulunan ana kamera modülünü kullanır o konuda da ben böyle düşünüyorum kısılan şeyler Ram olur kasa kalitesi olur ancak aşağıdaki tasarım çıkarsa çok yazık olur be. Deli gibi satar mı? Kıyamet kopar ama umarım üst ve alt çerçeveler kısılır hele hele ben TouchID olacağını düşünmüyorum oturdum şöyle bir şey yaptım ikinci fotoğrafta umarım buna benzer bir şey çıkar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

İşte geliyor. Covid-19 virüsüne özel 19.000 Dolarlık maske.

https://twitter.com/yktfrtn/status/1237350337310228482?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün ilk kez bu kadar büyük dövme yaptırdım kendime. Bizim gibi teknoloji delilerinin seveceğini umuyorum 🙂 bir hayırlı olsun alırım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Odanın bir köşesine koyacağım Bluetooth ile müzik açacağım çok çok yüksek seslerde bozulmayacak bir hoparlör var mıdır? Ciddi ciddi inletsin istiyorum, o kadar yüksek çalsın ki kafamda başka bir şey olmasın müzikten.

Fiyat falan inanılmaz uçuk olmadığı müddetçe önemsiz ama F/P olursa ne güzel olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 21

Küçüklüğümden beri ne iyi ne kötü ayırt edebildiğimi düşünürdüm ben. Neyin iyi neyin kötü olduğunu içten içe bilirdim. Önsezim şükür hiç yanıltmadı beni ama ilk defa kendimden korktuğum neyin iyi, neyin kötü olduğunu bilmediğim zamanlardayım. Ne zaman geçecek, ne zaman eskisi gibi güleceğim onu bile bilmiyorum.

Yorum yazmanıza gerek yok arkadaşlar sadece içimi dökmek istedim merak etmeyin. Arada sırada insan ihtiyaç duyuyor. Burası hep kıymetli oldu benim için yazıyorum öyle içimi döküyorum merak etmeyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

24 Ocak'ta yeni Peugeot 2008 ülkemize geliyormuş.

Ben incelemeleri izledim herkes öve öve bitiremiyor hatta 3008 yerine 2008'in daha mantıklı tercih olduğunu belirtiyorlar. Ki izlediğim kadarıyla bana da öyle geldi. Bu aracı ciddi ciddi düşünüyorum. Var mı bir fikir verecek arkadaşlar 3008 kullanıcısı var mı aramızda memnun mu aracından?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 29