Motorola and içmiş eski ihtişamlı günlerine dönecek. Kusursuz şekilde olmuş bu ürün. Katlanır telefonların tamamiyle ''OLMUŞ'' ilk örneği.

https://www.youtube.com/watch?v=3IEDFC8NZqA

Motorola made the foldable Razr we've wanted

The Motorola Razr flip phone is back, but now it’s an Android smartphone with a foldable display. The 2019 Razr keeps the same general form factor, but repla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Meizu 16th fotoğraf örnekleri. Abi baya iyi fotoğraf performansı bence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 27
 • BlueFear @bluefear

  Sosyal ağ kurallarında yerine göre esneklik gösteriliyor sanırım ki site yöneticisi bile yorum yazmakta ve rt etmekte bir sakınca görmemiş.

  • Yekta F. @electric

   Burada 2 piksel alkol gördü diye alkole özenen, 7 piksel sigara gördü diye sigaraya özenen iradesiz insanlar varsa beni engellesin ben de böyle ban gelirse de başımla gözümle. Bunlardan Başka da fotoğraf çekilmedim telefonda bunlar vardı elimde.

  • BlueFear @bluefear

   @electric Eleştirim prensipler üzerineydi ve emin olun ki sizden daha çok yönetimeydi.
   O kurallardaki maddeleri çiğnemek için herkes kendince haklı bir bahane bulabilir. Torrent paylaşılır; ne var bunda denilebilir. Spoiler verilir; izlemeye değmez zaten boşver denilir vs vs.
   Yönetim için de sorun yoksa birşey diyemem zaten. Site onların, uymamızı istedikleri kurallar onların.

  • Orcun @orcun

   @electric Ama yekta olmamış yani blurlaman lazımdı, o zaman sıkıntı olmaz.!!! @bluefear Belki bilmezsiniz anlatayım. Burada birtane çocuk taklidi yapan birisi var, baya normal adam yani 3. şahıs rolüne girmiş vs. bu eleman burada bildiğin bira paylaşıyordu, aratsam hala o durum duruyordur belki silinmemiştir. Rakı paylaşan vardı içiyorum işte şöyle böyle vs. vs. arasan bulabilirsin.

   Keza birtane üye vardı. Barış Özkök diye TS'in bir fotoğraf editörü vardı eskiler bilir. Bir ara ekran kartı aldı pc için oyun falan fistan derken abimiz Oyunseyir diye bir kanal açtı, twitch üzerinden yayın yapıyordu vs. vs. adam normalde sigara içen birisi canlı yayın evinde vs. sigarayı içmeye başladı. Ama yani öyle normal içiyor. Milleti sigara için içeceksiniz diye baskı vs yok yaktı içiyor. O yayını da izleyen TS'den birisi işte kötü örnek oluyorsun vs dedi ben olayı birebir gördüm. Bunu buraya akışa taşıdı. Editörün de galiba yöneticilik yetkisi vardı, arkasından salladığı adamı engellemiş tabi cevap yazamayınca durumunu sildi.

   Islarla saatlerce TS akışında bu mevzu konuşuldu. Yok işte bizi banlıyor ediyor öyle böyle yok bu sigara içemez ya özendiriyor resmen vs. vs. vs. vs. abooow neler neler, e ne oldu o günlerde TS'in akışı baya canlıydı yani kayıyor F5 ile yeniliyorsun daha dk'ı olmadan yeni 5 10 tane durum geliyor vs. olay büyüdü allah büyüdü, hamdi abi baktı olmuyor zaten dedi akışı kapatma planımız vardı millet birbirini takip etsin akışı kapatıyorum çat kapattı. Sigara mevzusu ne oldu tabi unutuldu gitti. O süre boyunca TS'i birsürü insan bıraktı ya bu nasıl ortam vs. vs. gibi gibi şeyler. Ben o arkadaşı biliyorum hala TS'e üye arada geliyor yazıyor vs. sorsan eline ne geçti diye ? hani ne oldu yani ? çünkü millet birbirini takipleşmeyince açıktı çünkü akış lap diye insanlar ortada kalıp # akış diye etiket uydurmak zorunda kaldı. Sorusu olan yazıyordu vs. vs. vs. göremeyenler tabi adama yardım edemiyordu falan, yani iyi zamanlardan geçmedik ki sende bilirsin yani eski üyesin.

   Sonuçta Yekta buraya bu resimleri '' ehehehe çocukları özendireyim sigara içerkenki resmimi de koyayım, akol şişesi de var tamam işte mişın kompileytıd '' diyeceğini ben sanmıyorum, niye sanmıyorum e az çok yazısından neler yaptığını neleri yazdığını biliyoruz. Mesela beni de öyle tanırlar sende yazıyorsun seni de öyle tanırlar öyle değilmiş ? yani boş yere niyet okumaya hmmm bu kesin bunu demiştir manası budur işte demeye bence gerek yok. O işe girdikçe çünkü sonu yok. Zaten şurada toplasan 50 belki 100 kişi ya varız ya yokuz, Yekta da bıraksın, olmadı bende bırakayım sende bırak ne oldu ? değer mi ?

  • Melburg @melburg

   @bluefear umut koçak site yöneticisi değil. Bunun dışında dediklerinize belli oranda hak veriyorum

  • BlueFear @bluefear

   @orcun Paylaşım amacının telefon kamerasını göstermek olduğunu, art niyet olmadığını ben de görebiliyorum tabii ki. Öyle düşünmeseydim zaten sizin de anlattığınız olaydaki gibi milleti özendiriyorsun, şudur budur diye başka şekilde yazarak yalan yanlış yerlere çekebilirdim olayı. Ama dediğim gibi sadece prensip üzerinden bir eleştiriydi.

  • Orcun @orcun

   @bluefear Hani bende zaten bir art niyet görmedim o yüzden, hani TS'de çok şeyler yaşandı.

  • Player 1 @player-1

   @orcun Barış abi'nin olayı Yekta ile Arda'nın canlı yayında kavgası ile ilişkili bir olay değilmiydi yaw? O da başka bir olay mı yoksa?

  • Orcun @orcun

   @player-1 Bu başka bir mevzu ya, bunu mesela kim hatırlar ? @protego Mevzuyu hatırlar. O dönemler oyunseyir olayında takılıyordu, mod muydu admin miydi öyle bir görevi falan vardı bu anlattığım mevzuyu biliyordur.

  • Yekta F. @electric

   @player-1 yok ya benim hiç alakam yoktu oyunseyir olayında.

 • huseyin/azuren @hegemen

  Sensör çok iyimiş gerçekten .
  Meizu güncelleme işinide kotarsa bu telefon deli tutulurdu

 • Kendi Fikri @kendifikri

  uzakta gözüken cami camlıca cami mi. Çok güzel gözüküyor. o resmin orjinalini yüklermisiniz.

 • Linux Kernel @kernel

  Oneplus 6T'den geçsem attan eşeğe binmiş mi olurum hocam ?

Çok çabaladın. Hasta yatağından kalkıp Hatay'a gidersen yorulursun hatta ölürsün dediler dinlemedin gittin. Vatan için 15 senede 30 sene çöktün sonuç bu atam.

Bizden bir bok olmaz ama senin gayen iyiydi, sağol, varol.

#10Kasım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • cengiz @cengiz

  Okuyan düşünen sorgulayan geçmişini tanıyıp bilen ve saygı duyan gelecek için her zaman az çok fikirleri ve planları olan bizden bir bok olmayacak'ta kimden olacak?
  Bu ülkenin başına gelmiş en güzel şey saygı rahmet ve özlemle anıyoruz. Canım atam.

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Yakın siyasilerin vazgeçirme çabasına karşı O'nun " Hatay " hayali sonu oldu, zamana yayılıp acılar içinde öldürüldü. Ruhu şad olsun. Turgut Özal'ın da K.Irak hayali zehirlenmesine vesile oldu. Maşa mı desem Paşa mı desem istifa etmiş anla be Adam. Küt diye getti şişman adam. Misak-ı Milli sınırlarını aşma, hayal bilem kurma, emperyalistler döğerler...:=))) Tayyip Erdoğana ABD-Rusya bir sınır çizdi. Durmazsa ne olacak göreceğiz...

  Menderes ABD-İngiliz mandasını bırakıp ağır sanayi için Sovvetin kapısını çalacaktı. 6.Filoyu taşlayan çocuklar astı...:=))) Devrimsel Mankurt... Bunlar zıvanadan çıkmasın diye Feto ve Türkeş sahaya sürüldü. Sadece okumak yetmez.

  İsrail'in kardeş Kürdistan sevdası Türk'ü kısa vadede zora soksada eninde sonunda acılar içinden diriltecek gibi... #TurkishUnion

Evet baya bir zaman oldu Meizu 16TH kullanalı ve bir kaç kelam etmek isterim.

Bu süre zarfında ürünün genel performansı beni hiç üzmedi. Çok uzun süreler açık kaldığında olan şişme sorunu Pixel 2XL cihazında vardı ama bu telefonda yaşamadım. Performansı gerçekten su gibi en ufak takılma dahi yaşamıyorum.

Bataryası konum açıldığında çabuk bitiyor ama onun haricinde her gün stabil şekilde Bluetooth açık Wifi açık 5 saat 45 dakika ekran kullanımı alıyorum sorunsuz şekilde.

Kamerasının renkleri çok iyi ve night sight gibi özellikler gerçekten karanlık ortamlarda bir işe yarıyor ben kamerasına ve özellikle renklerine fiyatına göre çok olumlu bakıyorum.

HOPARLÖR MUAZZAM. Söylenecek söz yok.

Genel olarak FlyMe arayüzüne de alıştım denebilir ama bildirim yönetimi konusunda inanılmaz kötü hatta bildirim yönetimi denen şey yok cihazda. Yok efendim bildirimi kaydırayım da bunu gösterme diyeyim gibi gibi oyuncaklar yok ve bu baya kötü maalesef.

Onun dışında ben baya baya alıştım telefona ilk zamanlardaki bocalamam yok. Hala alınır bu telefon hatta gidip orta segment almaktansa gözünüz kapalı bu telefonu alın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Red Dead Redemption 2'nin PC versiyonu 109.47GB imiş. Nedense az geldi bana o kadar büyük haritaya rağmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10
 • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

  assetlerin hepsi birbirinden farklı olsa dediğiniz doğru ama fark ettirmese de bir çok şey aslında tek bir parçanın tekrarlanmasından oluşuyor. Dolayısıyla boyutu fazla bile. Ancak sesin bile performansı etkilediği durumlarda sıkıştırma kullanmak büyük darboğaz yapar, o yüzden yüksek oluyor.
  Bir de 4K hariçten yüklenecekse ondan da olabilir. Zira oyuncuların yarısından çoğunun 4k'da oynama opsiyonu yok.

 • demigod @demigod

  eğer indirmeye açılanlar tüm içeriği ihtiva ediyorsa ayın beşinde resmi olarak yayınlanmasından önce kırılması ihtimali az da olsa var.

  ihtimal az, çünkü eğer Rockstar releaser gruplarla anlaşmışsa iyi ihtimalle resmi olarak yayınlandıktan sonra en az bir 3-4 hafta kadar göz bantlı pis kaka versiyonu malum iğrenç ortamlara düşmeyebilir de.

  • Slim Shady @slim-shady

   Tanrı onları kahretsin.
   Emer hırsızları şu an Call of Duty ile uğraşıyorlardır sanırım.

  • @johncenaaa @xeon

   @slim-shady Artık cod'u falan kıramazlar drm'i sağlam onun =D Eskiden her cod'u kırar crackli serverlarla milleti oynatırlardı 1 senedir bo4'ü bile kıramadılar =D https://crackwatch.com/game/call-of-duty-black-ops-4

  • demigod @demigod

   @xeon sağlam DRM diye bir şey yok, yayıncı firmaların gruplarla "al gülüm ver gülüm" tadında uzlaşısı var. kimi zaman doğrudan cash/nakit olabiliyorken (ki günümüzde artık bitcoin geçer akçe) kimi zaman da gruplara hibe edilen üst seviye teknik ekipmanlar vesaire olabiliyor bunlar. Mortal Kombat 11 ile aynı Denuvo sürümüne sahip olup kırılan oyunlar (kaç ay geçti üstelik) varken Mortal Kombat 11'in halen oyun dosyaları ortalarda gezer fakat fixlenmemiş oluşunun nedeni de bu.

   bununla ilgili epeyce eski PC Gamer sayılarından birinde epey geniş bir makale okuduğumu gayet iyi anımsıyorum da, 10 yıl falan olmuştur herhalde. şimdi ara ki bulasın aynısını ya da benzerlerini.

  • Slim Shady @slim-shady

   @demigod Bence de. Baktılar engel olamıyorlar.
   Şunlara 3-5 verelim rahat dursunlar kafasına girdiler.
   Ama belki aradan sivrilen birileri çıkar yine.

 • HasanÖfke @simulasyon

  çıktığında bir güncelleme ile zaten dosyalar açılacak aşağı yukarı 150gb falan olabilir tabii ben dün gece indirdim 😀

Küçüklüğümden beri bazı şeylerin olması için sebeplerin olması gerektiğine inanmıştım ben. Bir sebebin ardından sonuç gerçekleşecek. Bu benim olayları anlamamda en önemli etkendi ve mantığa bu sayede oturtabiliyordum, ama büyük yanılmışım.

Bazı şeyler oluyor sebep aramak yersiz. Neden oldu diye düşünmek, geri döndürmeye çabalamak, anlatmak, dinlemek her şeyi daha da kötü yapıyormuş o şey sana gelene kadar çoktan olmuş çünkü.

2 senedir içimde hep kötü bir his vardı Allah şahit. Çevreme bakıyordum; arkadaşlar, dostlar, tanıdıklar, aileler hep dram vardı. Bir de kendi hayatıma bakıyordum şu yaşıma kadar oldukça stabil ve ortalama üstü ilerliyordu, gerçekten bazı geceler korkmaya başlamıştım benim hayatımda herkesin hayatında bulunan üzüntü çok azdı. 2 senedir nefesimi tutmuştum bekliyordum. Ne yalan söyleyeyim beklediğim ölümdü.

Sevdiğim birinin ölümü olmadı başka şey oldu ama beklediğim maalesef ki oldu. Belki de ben çağırdım bilmiyorum. En azından ölüm olmadı ona da şükür. Hayat ne yapıp ne edip bazen insaflı acılar bazen büyük acılar yaşatıyor ama kesin olan bir acı yaşıyorsunuz sizi yoğuran.

Yaşamadıysanız da gelecek buna emin olun. Hayatın bizi yoğurma biçimi bu sanırım. Bakalım ilerde ne senaryolar var.

Bu da böyle bir iç dökmeydi kusuruma bakmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • olasandra @olasandra

  hayatın insanı yoğurma gibi çabası yok. bilinçaltımız olgunlaşmak için kendine bir yol seçer sadece. her milletin ve her insanın kendini olgunlaştırma biçimi farklıdır. kimisi bilgelikle kimisi acıyla,kimisi sevgiyle olgunlaşır. ney ile olgunlaşacağını seçmen ve nasıl hissedeceğin senin karekterine bağlı. bilinçaltın acıyı seçtiğinde;bunun için illa kötü bişey yaşaman gerekmez.bilinçatın devreye girip sana kortuğun acıyı kafanda sana yaşatmaya başlar. misal ben kötü bişey yaşamadım,olgunlaşma safhası için kendi kendime acı çektirdimi farkettim. sonunda dram kafasının uyuşturucu olduğunu farkettim. evet dram, trajedi ve duygusallık özellikle bizim milletin çokça kullandığı bir olgunlaşma aracı ve aynı zamanda uyuşturucudur. dozajı kaçırırsan seni bağımlı yapar. önemli olan dramını yaşadıktan; yasını tuttuktan sonra kalkıp ilerlemeye devam etmek gerektiğini bilmendir. (burada kastettiğim yas illa birinin fiziksel ölümü olmayıp genel bir tabir. birisinin içinde ölmesi, kötü bir olay yaşadıktan sonra vs. tutulan yas.)

 • homosapien @biggestliar

  Isaac Newton: Her etkinin bir tepkisi, her tepkinin bir etkisi vardır. Evren böyle işler.

  Aynı Newton gibi düşünüyormuşsunuz....

 • Umut Koçak @umtk

  Çok depresif görüyorum son zamanlarda seni üzme beni Meizu 16th konuşalım gel biz 🙂

 • arandur @arandur

  Hatunsal mesele olduğunu tahmin ediyorum. Ben artık hatunlara bağlanmıyorum çünkü güvenimi kaybettiler. Ne olursa olur...

Burada ne söylesem boş. Ne söylesem benden gençler var anlamak ve uygulamak istemeyeceksiniz ama gene de söylemesem içimde kalır.

Hiç bir zaman kimse için hayatınızı 2 kişilik organize etmeyin.

Hiç kimseyi kendinizden fazla sevmeyin.

Hiç kimse için kendinizden kısıp fedakarlıklarda bulunmayın.

Hiç kimse için kendinizden ödün vermeyin.

Hiç kimse için gereğinden fazla üzülmeyin.

Bir anım var paylaşmasam olmaz. Ben hiç bir zaman saklamadım şükür maddi imkanı olan biriydim ailem sağolsun. Bir haber geldi kış kapıda bota ihtiyacı varmış arkadaşına bahsetmiş o zamanlarda da maddi imkanı hiç yok arkadaşımın. Ben o kırılmasın diye o botu beğendiği yere götürdüm onu gezmeye yanımda da baktı ona direk almıştım. Sadece bu değil maddi imkanı sıkıntıda olduğunu bildiğimden AVM içerisinde lavaboya gidiyorum ben derdim hep beğendiklerini alır gelirdim bunları pişmanlıktan yazmıyorum yanlış anlamayın Helali hoş olsun ama böyle saf duygularla seven biri olarak eninde sonunda kıymetiniz bilinmiyor.

Bu farklıdır dediğiniz insanlar bile sizi üzüyor bundan %100 emin olun. Sadece SİZ kıymetlisiniz unutmayın.

BİR DE EKLEMEDEN OLMAZ SİZİN ÇOK SEVDİĞİNİZ DEĞİL SİZİ ÇOK SEVEN İNSANLARLA BİR ARADA OLUN. MUTLULUĞUN FORMÜLÜ BU EMİN OLUN.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 32

WebTekno haber yapmış 😂 Apple hisseleri son senelerin en yükseğinde, satışlar çılgın gibi ama haber bu. Güzel kafa 🤝

https://www.webtekno.com/iphone-11-pro-max-satis-h78544.html

Apple, iPhone 11 Pro Max İle İstediği Başarıyı Yakalayamadı

Apple, iPhone 11 Pro ve Pro Max'in satışlarının az olmasından dolayı iPhone 11 üretimini artırdı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

İlk çıktığında çatır çatır çalışmasına rağmen FaceID gömen tayfa, Samsung'un jel kılıfla parmak izinin kandırılmasından sonra kayıplara karıştı.

Arama çalışmaları devam ediyor.

Yektung 😉

TS'nin çok afedersiniz iki yüzlülüğüne bayılıyorum ne desem az kalır. Olsun ben fanboyum ama içinizi rahatlatın 🙂

Bu olaya rezillik demek bile az kalır kimse kusura bakmasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8