Arkadaşlar merhaba, birkaç yıl önce YouTube kanalı açıp internet sektörü hakkında ufak tefek videolar paylaşıyordum, bu ay itibariyle kanalı daha profesyonel hale getirerek yeni içerikler yayınlamaya başladım.
Kanalda kurumsal kimlik değişikliğine giderek her hafta 3 video yayınlayacak şekilde planlama yaptım.

Yayın programı şu şekilde;
Her hafta pazartesi günü 17:00'da internet, hosting ve veri merkezi sektöründe hizmet veren bir firma sahibiyle yaptığımız storybox videosu yayınlanacak.
Salı günü 17:00'da Netflix, BluTV, Disney+ gibi platformlarda yayınlanan özgün içerikler hakkında tanıtım ve eleştiri videosu yayınlanacak.
Her cumartesi günü 19:00'da benim sunumumla konuk aldığım ve sektör üzerine sohbet ettiğimiz içerikler olacak, ilk 6 bölümde Ethical Hacking kitabı yazarı ve siber güvenlik uzmanı Ömer Çıtak ile program yapıyorum, sonrasında sektörden farklı konuklar, inceleme ve gezi videoları olacak.

Şuan 2. hafta içerisindeyiz, 4 video yayınlandı, izleyip yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
Daha önce başladığım fakat tamamlayamadığım evde datacenter kurma videosunu da eğer uygun koşullar oluşursa yeniden yapmayı planlıyorum.

Yine önümüzdeki haftalarda Türkiye'den Bulgaristan'a bağımsız fiber hattı çekip işleten bir firmayı ziyaret edip kablo serüvenlerini de paylaşıyor olacağım.

Kanal Linki: https://www.youtube.com/@jiocomtr

Ayrıca kanala ismini veren ve Türkiye'deki tüm internet firmaları hakkında tanıtımların bulunacağı https://www.jio.com.tr/ sitesini de ziyaret etmeyi unutmayın.

Her türlü fikir, öneri ve eleştiriniz için lütfen bana ulaşmaktan çekinmeyin.
Teşekkürler.

jiocomtr

Türkiye'nin Altyapı Uygulaması Çok Yakında Hizmetinizde!!! Jio Ne Yapar? Hız Sorgulama Altyapınızın sizlere sağlayabileceği hızları bir çok servis sağalyıcı üzerinden arar ve en...
BeğenFavori PaylaşYorum yap