Merhabalar. Geçen sene kulaklık önerisi istemiştim ve Sony MDR-ZX110B modelini almıştım. Ne yazık ki bir seneden sonra kablo kendisini koyuverdi. Yeni bir kulaklık alacağım ancak 3 seçenek arasında kaldım. Yine hem bilgisayarda oyun için, hem de telefonda müzik dinlemek için bir kulaklık arıyorum. Üst sınırım 100 TL.

Ya tekrar aynı kulaklığı alacağım, ya da aşağıdaki iki modelden birisini alacağım. Snopy olanın üstü plastik olmadığından bana daha güvenilir geldi, her ne kadar garip bir görüntü oluşsa da OTG ile telefonda kullanabilirim diye düşünüyorum. Trust'un modeli ise kablosuz olduğu için kablosunun bozulması gibi bir derdim olmaz diye düşünüyorum. Sizin bu konuda öneriniz nedir?

https://www.hepsiburada.com/rampage-sn-rx5-plus-7-1-siyah-mikrofonlu-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000IHB9H?magaza=Orsabil

https://www.hepsiburada.com/trust-urbanrevolt-20472-mobi-bluetooth-kulakustu-kulaklik-siyah-p-HBV0000021ILR

Rampage SN-RX5 Plus 7.1 Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklık Fiyatı

Rampage SN-RX5 Plus 7.1 Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ecdad_Computer @ecdadcomputer

  Sony'nin kablosu büküle yamula gitti. Kablosuz kulaklığın bluetooth'unu pek önemsemiyorum açıkçası, yine kablo ile kullanacağım ben ses kalitesinden dolayı. Sadece kablosunu değiştirebileceğim için kablosuz olabilir diyorum.

  Telefonum, Xiaomi Mi5 Usb üzerinden ses aktarımını destekliyor mu tam bilmiyorum, ancak eski Note 2 telefonumda da OTG üzerinden kulaklık kullanmıştım, bunun da desteklemesi gerek diye düşünüyorum.

 • Ecdad_Computer @ecdadcomputer

  @orcun Yani denediğim noname çinli bluetooth kulaklıklar bile şarjsız çalışıyordu kablo ile.
  Telefon USB üzerinden ses çıkışı veriyor, geliştirici ayarlarından seçilebiliyor. Galiba USB olan modeli alacağım, üst tarafı plastik olmadığından ve kalitesinden ötürü hoşuma gitti. Diğer USB kulaklıklar gibi devasa bir şey olmadığı için garabet gibi de durmaz telefonda kullanırken diye düşünüyorum 🙂 . Cevabınız için teşekkür ederim.

 • Ecdad_Computer @ecdadcomputer

  @orcun Yani bana yorumları olumlu gibi geldi. Açıkçası oradaki demir ve deri parçaya ikinci kulaklıktaki plastikten daha çok güveniyorum.