Vivo TR-631 kulakiçi kulaklık

Direk konuya gireyim.Lastikli kulakiçi kulaklık kullanamayanlar için uygun fiyatlı seçenekler günümüzde aşırı daraldı.

Lastikli kulaklıklar abartmıyorum zamanla kulağımı acıtıyor.Lastiksiz iphone tarzı kulaklıklar da  ilk önceleri iyi gibi gelse de zamanla kulağımı ağrıttığını hissettim.Tabi ki orjinal değildi kulaklıklar ve çapları yanlış olabilir ve geniş geldiği için ağrıtmış olabilir diye düşünüyorum.

iphone tarzı kulaklığın artısı basları daha fazlaydı ama eksisi tizler kayıptı.

Vivo kulaklığa gelirsek kendisiyle marmariste tanıştık.tanıdık bi telefoncu vermişti.sesini duyunca bir tane daha yedek almıştım.çünkü artık bazı ürünler sadece bir seride yanlışlıkla kaliteli yapılıyor.Sesi mükemmel demiyorum.Sadece paranızın karşılığını veren bir yapısı var.

Bu piyasa, eskiden tahtakaleden aldığımız sahte sony kulaklık sesini bile aratıyor mu? : tabiki evet.

artıları: tizler çok güzel.konuşma sesleri filtreli gibi.En büyük artısı sıfır rahatsızlık hissi.saatlerce kulağınızda durabilir.

eksileri: baslar çok fazla değil.derin baslar yok öyle diyeyim.mid tonlarda.

sonuç: ucuza kulaklık alıp boru gibi orta seslere mahkum kalan.ucuza aldık napalım bu kadar oluyor diyenlere alternatif olsun diye söyleyeyim dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Paheli @paheli

    Ben de aynı dertten muzdaribim. Ne yapsam da kulakiçi kullanamadım. Kulak anatomim kabul etmiyor. Sennheiser mx375 var şimdi neyse ki. Yoksa bu klasik eski tip kulaklıkları bulmak diğerleri gibi kolay değil artık. Bir tanesini okuldaki bilgisayar odasında unutup çaldırmıştım hâlâ aklıma gelir sağlam bir üründü.

Bu ürünle ilgili tüm incelemeler