Saatten Daha Fazlası; Huawei Watch GT2

Tanıcıtı Reklam

Akıllı saat dediğimizde aklımıza iki tane sorun gelir. Klasik saatlerden kaba olması sebebiyle aksesuar olarak kullanımı pek tercih edilmez ve pil ömürleri kısa olduğundan, şarj edilecek yeni bir teknolojik ürün, insanlara çekici gelmez. Huawei Watch GT2 bu iki temel soruna da çözüm getiren yeni bir akıllı saat.

Huawei Watch GT2, ince tasarımı ile klasik bir saatten ayırt edilmeyecek kadar zarif ve özellikle uyku ya da antrenman sırasında sizi rahatsız etmeyerek, kolunuzdan çıkarmayacağınız bir asistana dönüşüyor.

Huawei Watch GT2, 46 mm ve 42mm olarak iki seçeneğe sahip. 42 mm spor sürümü, antrenman sırasında daha rahat hareket etmenizi sağlıyor.

Huawei Watch GT2, iki haftaya kadar varan pil ömrü ile akıllı saatler arasında kendini hemen ayırıyor. Üstelik, bu süreye ulaşmak için özelliklerini kapatmanıza gerek yok. Sürekli nabız ölçümü açıkken de bu süreyi elde edebilirsiniz.

Nabız ölçümü dışında stres ölçümü de sunan Watch GT2, tüm gün boyunca stres seviyenizi takip ederek, stres seviyenizi kontrol altına alma imkanı da sunuyor.

TruSleep 2.0 özelliği ile uyku düzeninizi de takip eden Huawei Watch GT2, uyku bozukluluklarının tespit edilmesine yardımcı oluyor ve tavsiyelerde bulunuyor.

Antrenmanda da yanınızda olan Huawei Watch GT2, 15 spor modu ile yüzme dahil çeşitli spor dallarına özel ölçüm ve takip özelliğine sahip.

Huawei Watch GT2, telefonuzu yanınıza almadan daha rahat hareket edebilmeniz için, mikrofon, hoparlör ve dahili hafıza ile geliyor. Bu sayede aramalarınızı saat üzerinden sesli olarak gerçekleştirebilir ve müziğinizi saate aktardıktan sonra bluetooth kulaklığınız ile saatinizi eşleştirerek dinleyebilirsiniz.

Huawei Watch GT2 dahili olarak GPS desteğine de sahip olduğundan dışarda yapacağınız koşu aktivitelerinde de yine cep telefonu olmadan da sizi takip edebilir.

Tüm bu özelliklerden yararlanmak için Huawei sağlık uygulamasını kurmanız yeterli.

BeğenFavori Paylaş
Tüm blog yazılarını gör