Şahane araştırma olmuş. Sadece soket dandikliği nedeniyle bu kadar fark olması...
https://www.youtube.com/watch?v=Ysb25vsNBQI

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine aniden Rdr2 ne oyundu be dürtüsü geldi. Pc ye geldiği zaman 960m ile dona takıla oynamama rağmen muazzam zevk almıştım. Halen ara ara açar girerim. Tam anlamıyla ustalık eseri

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonunda beta süreci bitmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple oyun dünyasına ufaktan adım atmaya başlamış. Bu muazzam oldu. İntelin ekran kartı çıkarmasından daha rekabetçi sonuçlar doğurabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Obi-Wan benim için muazzam bir hayal kırıklığı şeklinde gidiyor. Allahtan çok bekledğim bir dizi değildi. O zaman daha can sıkıcı olurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İntel Arc duyurulalı asırlar geçti. 3070 e rakip olacak. Orta üst seviye şenlenecek denildi ama halen ürün çıkartamadılar. Bu gidişle 4000 serisi daha önce çıkar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim dışımda benzeten var mı? Soldan gelen adamı kastediyorum.
https://twitter.com/ZiyaCeliksu/status/1530283626407120896?s=20&t=a8jACLqYGPLhJvVcq5mVXA

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gio @gio

  olabilir, videoya bakmadım da dizinin bu ilk iki bölümü daha taze çıkmışken sürprizleri bozmasak iyi olmaz mı? tamam olmuş bitmiş bir hikaye ben spoilerlara o kadar takan biri değilim ama spoiler yiyince seyir zevki eksilen insanlar da var. bence biraz daha duyarlı olmak lazım.

  • N Ziya Çeliksu @ziya95_1996

   Hikaye ile alakası olmadığı için hiç bu durum aklıma gelmedi. Ayrıca o olup olmadığı bile belli değil. O olsa bile ancak easter egg olur. Sadece arkadan yürüyüp geçen bir adam

  • Gio @gio

   @ziya95_1996 benim derdim diziden görüntüler paylaşmaktı. skywalker saga'nın spin-off'u olan obi wan isimli bir mini dizide luke'u görmek elbette şaşırtıcı olmaz koskoca star wars hikayesi onun üzerine mark hamill cameosu da iyi bir detay olabilir 😀 öte yandan out of context spoiler da spoilerdır, anlatmak istediğimi anlattım sanırım.

Betadan bir çıkamadı gitti. (Amd için Tpm nedeniyle anlık takılmaları çözecek olan bios)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Woyax ve Deji den hangisi iyi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Cyberpunk a tekrar bir bakıyım dedim ve ilk defa haritadan aşağı düştüm. Şehri aşağıdan izlemekte ayrı keyifmiş. Oyun kendisini yükleme ekranına attı ama tam düştüğü anda kaydettiği için dört beş kere düşüşü baştan izledim. Bir umut Moria madenlerine kadar gideriz diyordum ama olmadı. Eski save yüklenince düzeldi. İşin acısı bütün geliştirmeler falan sıfırlanmış. Denge ve düzen getirdik falan filan diyorlar. Düşünün oyun çıkalı bir yılı geçmiş daha yetenek ağacına denge yeni geliyor.
İnsan tepkisi gelişti demişlerdi. İki yaya silah çektim. Saldırı odağımda olmayanlar kaçtı ama odaktakiler silah çekti. Şu durum varoş mahallede olsa tamam ama yani şehir merkezinde lüks tiplere karşı yaşanınca garip geliyor. Polisler halen salak gibi
Grafik olarak rtx kapalı oynuyorum ama bana yapay yüzey yansımalarını arttırmışlar gibi geldi. Rtx olmayanlara biraz hissiyat verelim dediler herhalde
Araç sürüşünü sadece Porsche ile test ettim ama aynı yani, halen fazla kayıyor.
(Not: Sadece bir saat kadar bakılmıştır.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap