Max 1500 liram var ve telefon alacağım. Xiaomi nin bu aralıkta çok modeli var.Honor 10 lite da dikkatimi çekiyor ama malum son olaylar, hatta şimdi m20 ile Samsung da dahil oldu ama en çok Asus Zenfone Max Pro dikkatimi çekti. Kullanan varsa fikirlerini duymayı isterim. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merak ettiğim bir şey var. Telefon piyasası doydu diyoruz acaba telefon firmaları yazılım dünyasına baskı yaparak satışlara tekrar ivme kazandırmak için önemli uygulamaların belli bir sürüm öncesinde (örneğin android 5.0) çalışmasını engelleyerek yeni cihazlara yönlendirmeyi deneyebilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Aman aman neler oluyor. https://youtu.be/pD8Q_CbEopE

NVIDIA İLE HODRİ MEYDAN! - Biz Eleştirdik Onlar Cevapladı, Sonunda Kim Kazandı?

Geçtiğimiz günlerde Nvidia'nın yeni nesil ekran kartı serisi RTX'lerin Türkiye lansmanı gerçekleşti. Editörlerimizden Tuğbek, Nvidia'nın Halkla İlişkiler Avr...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Equitatus @equitatus

  Nvidia temsilcisinin konuşma tarzı acayip sinirimi bozdu, 10 dakika dayanabildim sadece.

  Sağdaki arkadaş: 960 kullanıyorsam bunun şimdiki karşıtı hangi karttır?
  Nvidia: 2060.
  Sağdaki arkadaş:Ama 960 200 dolardı bu 350 dolar, neredeyse iki katı nasıl karşılayayım ben bunu?
  Nvidia: Piyasa böyle.

  Nvidia, kendi çalışanının da itiraf ettiği üzere, AMD rakip kartlar çıkarana kadar müşterilerimizi dürtmeye devam edeceğiz diyor.

 • Hado @hado

  "speculate with me" 😀 temsilci abi de kafa bir arkadaşmış. Nvidia isimlendirmede batırdı, kartın sonuna 60 getirince millet sandı ki bir 960, 1060 gibi birşey gelecek ama o kartlara göre de performans farkı çok açık. Giriş seviyesinde de RTX'in anlamı yok. 2060' la 70 belki de 80'i de taca attı. :facepalm:

 • lterlemez @lterlemez

  Arkadaş, "ucuza vermeyeceğiz" diyor işte. Bu kadar basit...

  • turker @turker

   aslında doğru mu diyor yoksa çakal mı bilemiyoruz. videonun bir yerinde amd ile iş birliği yapıp fiyatlarımı arttıyorsunuz diye de sordu. Adam mantıklı olarak eğer amd daha ucuza çözüm üretse neden daha ucuza satıp daha çok kar elde etmek istemesin dedi.

   yine videoda, eğer 350$ paran yoksa elinde de 9 yada 10 serisi kart varsa ve memnunsan daha ucuz kartların çıkmasını da bekle dedi. Çıkacak mı sorusuna cevap vermedi ama 2-3 sefer tekrar etti değişik bölümlerde.

   tabi ki tekel olduğu için kar marjı %30sa ondan taviz vermiyordur, rakip olsa en az $50 daha ucuz olurdu 350$ olan kart.

 • lterlemez @lterlemez

  Bu hikayeyi bozan şey 3DFx'in NVidia'ya, ATI'nin de AMD'ye gitmesi oldu. Bu iki firma hayatta olsaydı, şimdi hayat çok daha farklı olabilirdi. Aynı şeyi de Cyrix için söyleyebilirim.

Laptop için ssd almayı düşünüyorum. Kapasite, fiyat gibi etmenleri düşününce en mantıklı seçenek bu gibi göründü. Ne dersiniz ?
https://www.yukko.com/wd-blue-3d-nand-m2-sata-ssd-disk-v-50094208?pid=10098779&utm_source=performics&utm_medium=affiliate&utm_campaign=21#undefined1

WD Blue 3D NAND M.2 Sata Ssd Disk 500GB WDS500G2B0B

WD Blue 3D NAND M.2 Sata Ssd Disk 500GB WDS500G2B0B en uygun ödeme imkanlarıyla yukko.com’da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Şuanda oyun satın almak için en uygun sitelerden birisi olan Voido ya bakmadan geçmeyin derim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Canım Sony ne vardı XZ1 in sadece çerçevelerini küçülttüğün bir tasarımla gelseydin. İkinci kamerayı hiç bir zaman dert etmedim. Bence büyük bir pazarlama unsurundan başka bir şey değil ama parmak izi okuyucusunu en güzel şekilde konumlandıran sen, neden onu arkada bırakmaya devam ediyorsun ve neden yıllarca aynı tasarımı bırakmamana rağmen XZ1 in o güzel arka dizaynını bırakıyorsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Bir şey yazmaya gerek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap