Eski tip kulaklık sevdiğim için uzun zamandır 1MORE EO320 kullanıyorum. Yanına güzel bir kulak üstü ekleyelim dedim ve hem kendi marka tecrübem hem buradaki olumlu yorumlar nedeniyle H1005 modelini sipariş ettim. Bakalım nasıl çıkacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat olarak yakınlar sizce hangisi
https://www.asus.com/tr/Motherboards/TUF-GAMING-B550M-PLUS-WI-FI/
https://www.asus.com/tr/Motherboards/TUF-GAMING-B550-PLUS/
Wifi olan daha mantıklı gibi ama şu nedenden diğerini al diyen varsa veya başka model önerecek varsa önerilere açığım. 1500 ü geçmem imkansıza yakın

TUF GAMING B550M-PLUS (WI-FI) | Anakart | ASUS Türkiye

PCIe 4.0, Çift M.2, 10 DrMOS güç aşamaları, Intel® WiFi 6, 2.5 Gb Ethernet, HDMI, DisplayPort, SATA 6 Gbps, USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C, ve Aura Sync RGB Aydınlatma özelliklerine sahip AMD...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Başlat menüsü reklamlarına hoş geldiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ve yıllar sonra geldi. 7S III
https://www.youtube.com/watch?v=a8FOWcrzaFs

Introducing Alpha 7S III | Sony | α [Subtitle available in 17 languages]

SUBTITLE: You can turn on subtitles by clicking the CC icon at the bottom of the video screen. Then, click the settings icon next to the CC icon and select f...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi bir pc topladığım zaman tekrar oynamak istediğim oyunlar
Red Dead Redemption 2
Final Fantasy XV
The Witcher 3: Wild Hunt
Metro Exodus
Sekiro: Shadows Die Twice
NieR: Automata
Şu an aklıma gelmeyenler olabilir ama bu oyunları kaliteli bir şekilde tekrar deneyimlemek isterim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 42

Rdr2 Türkçe yaması bayağı olay oldu. İlk olarak gamepass(çok orjinal) diye bir sistem duyurdular. Yaptıkları Türkçe yamalara aylık 20 lira vererek erişilebilecekti. İnsanlar bayağı kızınca tekli satış getirdiler ve 50 lira olarak duyuruldu.
Açıkçası ben çevirilerin paralı olmasına karşıyım. Bazıları çok emek gerektiriyor. Hakları diye düşünebilir ama bence değil. O zaman yabancı dildeki kitapları lisanssız çevirip satalım veya yabancı bir video içeriğini Türkçe olarak anlatan birisine artık hırsız demeyelim. Sonuçta büyük emek var. Şimdiye kadar çıkmış yüzlerce ücretsiz yamayı geçtim. Onlarca yıldır dizileri ve filmleri bu gönüllülük esası sayesinde izleyebildik.
Kısacası bana yanlış geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17
 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Madem emek karşılığını istemek yanlış o halde sen çevir, bedava dağıt biz de nasiplenelim?

 • HasanÖfke @simulasyon

  Aylık abonelik fikri yanlışmış kim uydurdu merak ettim fazla uçmuş. 50 TL fiyat belirlenmesi de oyunun büyüklüğünden yürüyüp konulmuş bu da fazla ama bu şartlarda oyunu almış olsanız bile bu saatten sonra ücretli yamaya he işte dersiniz çok oynamak istiyorsanız alırsınız. Çevirmenler yine bir cacık kazanmayacak ama sembolik de olsa bağış toplanmak zorunda. Satış, fiyat belirleme gibi şeyler insanın aklına karıştırıyor. Zorunlu bağış... Modlarda artık sık kullanılıyor çünkü günlerce saatlerce uğraştığın önemli mod hep ve sürekli güncellemek iyileştirmek bu dönemde enayilik. Birileri en az 10-20 tl atıp erişebilmeli de bunu deniyorlar.

 • 3.14 @159

  ya bu işin esası yamayı yaparsın, bedavaya dağıtırsın, patreon vs bir kanaldan destek vermek isteyenlerden para alırsın. Ev geçindirmek için yapılacak bir iş değil bu.

 • pegasus @pegasus

  O 50 liranın içinde oyun şirketinin payı ve devlete ödenecek vergiler dahilse, bana fatura verecekse sıkıntı yok. kitabına uygundur. ama fikri mülk üzerinden kimseye pay vermeden para kazanıyorsa o iş yaş bu korsandır. isterlerse tepelerine çökerler.

Bayağı dürüst bir cevap olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün son final ödevini teslim ettim. Hemen her ödevde oyunlardan örnek verdim. Pişman değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spoiler
Spoiler
Spoiler

Rdr 2 yi bitirdim. Oyunu oynamayan veya spoiler yemek istemeyenlerin bakmaması şiddetle önerilmektedir.
Arthur Morgan ın ölümünden sonra John Marston olarak oyunu tamamlıyoruz. Açıkçası John u sevsem bile oyun hikayesi bittikten sonra haritada Arthur olarak dolanmak isterdim. Bunun bir yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap