5000 lira civarına kadar kasa toplamaya çalışıyorum. İşlemci büyük ihtimal Ryzen 5 3600 olacak ama ekran kartına bir türlü karar veremedim. Belki 1660 super olur. Parça önerileri olan varsa tavsiyelere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Amd nin galiba oyun performansı dışında İntel i geçemediği durum kalmadı. Acaba yakalarsa veya yakaladıktan sonra İntel ne yapacak. İntel in bu kadar zor bir durumda kaldığı başka bir zamanı hatırlamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Oooo Özkan abi ofisi ziyarete gelmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ram hızları bazı oyunlarda sanki bir üst model ekran kartı takmışçasına fark ediyormuş. Hiç bu kadar etkileyeceğini tahmin etmediğim şeylerdendi. İnsan sürekli yeni şeyler öğreniyor. Acaba Ddr5 ram ler piyasaya çıkınca ne olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=D_Yt4vSZKVk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

Ebay, Amazon gibi ürünü alırken gümrük vergisini dahil ediyor mu? Gümrük vergisini dahil eden başka yurt dışı alışveriş siteleri biliyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Aylar önce elektrikli moped Xiaomi Himo T1 tanıtılmıştı. Açıkçası ehliyet istememesi, tasarım ve gidebildiği mesafe gibi nedenlerle çok sevmiştim. Türkiye ye gelseydi almayı düşünürdüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonun ömrü en fazla 2 yıldır. Bilemedin 3 yıl, özellikle androidde böyle diyenleri cidden anlamıyorum. Bakın neredeyse 5 yıldır Galaxy Core Prime kullanıyorum. Seviyeyi düşünün yani... Halen çalışıyor mu? Çalışıyor. Sosyal medya falan uygulamalarına giriliyor mu? Giriyor. Tamam bazen kasma,donma oluyor ama bunlar bilgisayarda bile olabilecek şeyler. Halen neden bu kadar inatçı ve garip bakış açıları var anlamıyorum..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 28
 • XlasisMatthew @xlasismatthew

  4 senedir oneplus 3 kullaniyorum, bu sene sonu emekli edicem kendisini, sorunu yok ama drgisiklik iyidir.

 • Batuhan @achfighter

  Benim LG G2 4,5 sene dayandı. Bozulana kadar kullandık.

 • ARMv7 @armv7

  Note 5 i 3-4 yıldır kullanıyorum. Şöyle bir bakıyorum da note 10 a geçmeye değer mi, 10.000 lira vermeye değer mi diye, sanırım değmez. İlk aldığımda 3000 gibi bir fiyata almıştım ama şimdi 3000 e orta seviye telefon bile yok. Elimdeki telefonun kamerası, hızı, ekranı vs hala müthiş. Ben de sanırım amiral gemisi olduğunu hissettirmeyene kadar kullanacağım. Belki sora internetten geçen yılın amiral gemisini falan alırım.

 • Rasko @rasko

  Ben telefon bozulana veya kaybolana kadar kullanıyorum. "Android 2 yıldan sonra çok kasıyor" diyenleri de tokatlayasım geliyor. Tüm telefonlarım alt seviye android idi, 4 sene kullandığım oldu, daha kasma sorunu yaşamadım. Zamanla yaşanacak tek sorun bataryanın performans kaybı. Onu değiştirmek de çok para değil.