Arkadaşlar rx 570 aldım da pci kısmının arka tarafında benek benek kararmalar var henüz kullanmadım bir sorun teşkil eder mi sizce?

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün, kaç yıllık olduğunu unuttuğum zotax gtx 760 amp kartımın geberdiğini fark ettim. Kart aramasına başladım ve rx570'in gtx1650'ye göre çok daha mantıklı olduğunu gördüm ancak ben unreal engine, substance painter, blender gibi geliştirici programları kullanıyorum yani çok oyun oynamıyorum.
Şimdiye kadar hiç Ati/amd kart kullanmadım bu programlarda sıkıntı çıkarıyor mu? Benim durumumda olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Joe @joe

    Unreal Enginede çok iyi çalıştığını biliyorum diğerlerini bilmiyorum. Youtubeden bakabilirsin.

  • protego @protego

    Sıkıntı çıkarmaz da RX570'ler eskidi artık bu saatten sonra tavsiye etmem. RX570 kullanıcısı olarak söylüyorum bunu. Ben alalı 6 ay oldu ama oyun kampanyası vardı o yüzden aldım sırf. Kart 900 liraydı verdiği oyunlar 700 lira tutuyordu 🙂 Böyle bir kampanya yakalarsan olabilir ama onun dışında artık eski sayılırlar tavsiye etmem

Merhabalar.

Sizin de başınıza geliyor mu bilmiyorum yazarsanız sevinirim. Levent Pekcan/Murat Gamsız bunu söylerdi inanmazdım.
Dün gece face üzerinden 3 kişilik arkadaş grubuyla sohbet ederken yeni gördüğüm çamlıca camii ışık testi videosunu gönderdim. Görüntü itibarı çirkin bir deneme olduğu için "Çamlıca RGB gaming camii olmuş bu" diye kısa bir cümle yazdım, üzerine de çok konuşmadık zaten. Ertesi gün(yani bugün) hiç gelmeyen msi reklamı geldi ve face e tanımlı olan e mail adresim üzerinden geldi!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar elimde eski bir harici #seagatebaracuda HDD var. Son bir ay içerisinde 30 mb yazma okuma olan bu disk 500kb - 3mbs hızları arasında arasında gidip gelir oldu, ben de içini söktüm ve dahili yapmak istedim ancak F olan diskim E olmuş ve biçimlendirilmek istiyor? Disk yönetiminden bir şeyler yapmak istedim ama içinde kıymetli bilgiler olduğu için gözüm kesmedi bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17