@can @gamsizm için yeni bir ürün var 😊 Şimdiden söyliyeyim çatal kalitesini beğenmedim 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Merhaba e-devlet üzerinden ttnet için borç sorgusu yaptığımda şöyle bir tablo çıkıyor. Yani 7 bin tl borcum mu var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 22

Çıkışına günler saatler saydığım Blasphemous 1-2 saat içinde çıkıyor... Muhteşem el çizimi piksel grafikler gothic tarzda ve çok güzel. Oynanış souls tarzı zor ve tekrar tekrar deneyerek düşmanın hareketlerini öğrenerek ilerliyor. Konusu ise son derece etkileyici...

"Cvstodia toprakları ve tüm sakinleri kötü bir lanete kapıldı; bu lanetin adı Mucize.

"Sessiz Keder" katliamının tek kurtulanı olan Tövbekar olarak oyna. Sonsuz bir ölüm ve yeniden doğuş döngüsüne hapsolmuş olarak, dünyayı bu korkunç kaderden kurtarmak ve ızdırabının kaynağına ulaşmak sana bağlı.

Çarpıtılmış dinin bu kabus gibi dünyasını keşfet ve saklı olan bir sürü sırrı ortaya çıkar. Seni lime lime doğramaya hazır iğrenç canavar sürülerini ve dev elebaşlarını öldürmek için yıkıcı kombolar ve ölümcül infaz hamlelerini kullan. Ebedi lanetinden kurtulma görevinde sana yardım etmeleri için cennetin gücünü çağıran eserler, tespihler ve duaları bulup kullan.
Ana Özellikler:
Doğrusal Olmayan Bir Dünyayı Keşfet: Farklı ortamlarda ilerlerken ve Cvstodia'nın karanlık, gotik dünyasında kefareti ararken korkunç düşmanları ve ölümcül tuzakları yen.

Ölümcül Dövüşler: Düşmanlarını katletmek için suçluluktan ortaya çıkmış Mea Culpa kılıcının gücünü ortaya çıkar. Yoluna çıkan her şeyi temizlerken yıkıcı yeni kombolar ve özel hamleler öğren.

İnfaz Hamleleri: Gazabını ortaya çıkar ve düşmanlarının paramparça olmasını zevkle izle; tüm bunları muhteşem şekilde özenle hazırlanmış infaz hamlesi animasyonlarıyla deneyimle.

Özelleştir: Sana hayatta kalman için gereken yeni yetenekler ve istatistik desteklerini sağlayacak Eserler, Tespihler, Dualar ve Kılıç Kalplerini keşfet ve kullan. Kendi oyun tarzına göre farklı kombinasyonlarla denemeler yap.

Destansı Elebaşı Savaşları: Dev ve çarpık yaratık sürüleri, hedefinle aranda duruyor. Onların nasıl hareket ettiklerini öğren, yıkıcı saldırılarından kaç ve zaferi kazan.

Cvstodia'nın Gizemlerini Ortaya Çıkar: Dünya, işkence gören ruhlarla dolu. Bazıları sana yardım etmeyi teklif edebilir, bazıları karşılığında bir şeyler isteyebilir. Ödüller kazanmak ve içinde yaşadığın bu karanlık dünyayı daha derinlemesine anlamak için bu işkence gören karakterlerin hikayelerinin ve kaderlerinin kilidini aç."
#akış @ugury

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Java içeren bir web sitesini içindeki javalarla birlikte nasıl indirebilirim?

https://kanguen.github.io/index.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tek adetde kitap bastırmak istiyorum karton ciltli a4 boyutunda. Yapan yer biliyor musunuz? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Coğrafya kaderdir.

https://youtu.be/VWyVA8nSFtg

Başarı vs. Başarısızlık - Yerli ve Milli Işın Kılıcı | Murat Gamsız

Başarısızlık Hikayesi 'nin bu haftaki konuğu sevgili Murat Gamsız. Yerli ve Milli Işın Kılıcı başarılı mı yoksa başarısız mı? Murat Gamsız'ın Başarı vs. Başa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Videoyu izledim ama tam olarak anlamadım. Işın kılıçlarını yapan kişi @asaltek diye biliyorum. Galiba bu konuda danıştığı birileri vardı. Teknoseyir ile bağını kuramadım. Danıştığı kişilere teknoseyir aracılığı ile mi ulaştı? @gamsizm

 • ismail ozan izci @asaltek

  Tüm #Saberkraft ürünlerinin tasarım ve üretimleri tamamen bana ait ve %100'ü Manisa'daki atölyemde, bizzat kendim tarafından yapıldı. Girişimin ortaya çıkış fikri ise Murat Gamsız ve satış teknik altyapısının oluşturulması da Hamdi Kellecioğlu tarafından üstlenildi. Detaylıca bilmediğim Star Wars dünyasının incelikleri ve yurt dışındaki fan toplulukları konularında da, Niko Fenerli, işin en başından beri büyük desteklerde bulundu. Girişim ve bir sonraki aşamaya geçme çabası ve umudu ise halen devam etmekte.

  • Umut @umut

   profilinizdeki com.tr uzantılı adresiniz çalışmıyor.

  • ismail ozan izci @asaltek

   @umut Teşekkürler bilgilendirme için. 15 yıl önce tamamen flash ile hazırladığım bir site http://www.asaltek.com. o yüzden açılmıyor, tarayıcılar desteklemiyor artık flash'ı. Önceden böyle şeylerle uğraşmayı çok severdim de, şimdilerde geçim derdine düştük. Bu gibi ekstralara vakit ayırabiliyor olmak, keyifli olmayı da gerektiriyor biraz, yok şu an bende ondan. Aslında mazereti yok, uğraşmak gerek de, içine de bir şey koyasım gelmiyor. Ayrıca günümüzde bir paylaşım yapacağımız zaman, mesela saberkraft ürünleri ile ilgili, 3-5 yerde aynı anda paylaşıp, bunlara gelen yorumlarla da tek tek ilgilenmek gerekiyor. Bunu yapıyorum mecbur. Şu an tek uğraştığım iş saberkraft, onun da zaten sitesi ve facebook adresi sürekli aktif.

  • Pix50Adam @zero2900

   @asaltek Opera'da hala açılıyor 🙂

  • Umut @umut

   @asaltek com.tr olanından bahsettim ki profilinizi düzenlemişsiniz sanırım.
   .com olarak zaten açılıyor site.

ING nakit kartımla bankamatik kartımı kullanarak iTunes üzerinden alışveriş yapmaya çalıştım izin vermedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bankanın güvenlik çerçevesi gereği dolar bazlı işleme izin vermediğini söyledi. Aynı işlemleri farklı bankaların kartları ile sorunsuz yapabiliyorum. ING bankası işgüzarlık yaparak alışverişe izin vermiyor. Resmen müşterisini çocuk gibi kısıtlıyor. Parayı nereye harcayacağıma o karar veriyor. Derhal bu bankadan uzaklaşın. Böyle aptalca bir politika kabul edilemez. Görüştüğüm sözde müşteri hizmetleri yetkilisi olacak kadın "iTunes güvenli görünmüyor" gibi dünyanın en saçma lafını sarf etti. Bankayı bin kere satın alacak güce sahip Apple firmasının iTunes servisi ING gibi basit bir bankanın nezdinde güvensizmiş. Kesinlikle böyle bir saçmalık olamaz. Paramı nereye nasıl harcayacağıma karışan banka bozuntusu ile işim olmaz. Uzak durun. İnternet alışverişini servis ve abonelik işlemlerini yapan seven biri iseniz ING den uzak durun. Bu rezil durum sizi de mağdur eder. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap