Tanıyabildiniz mi 🤗 @mesutcevik #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Pix50Adam paylaştı.

Özkan'dan bir haber getirdim. Maalesef Mono ve yancısı Boncuk için ev arıyorlar. Genele atmadan önce buraya yazmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21

#Satılık #akış #NintendoSwitch

Fiyat 4000 TL

Switch

Ekran Camı

128 Gb Samsung Evo Plus Hafıza Kartı

Super Smash Bros. Ultimate Limited Edition

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Super Mario Odyssey

Captain Toad: Treasure Tracker

Tercihen istanbul içi elden teslim alabilecek arkadaşlar.

Kargo istenirse alıcı ödemeli kargolanır.

İstanbul için havale sonrası karşı ödemeli kurye ile aynı gün teslimat yaptırabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#steamindirimleri #akış

Super Galaxy Squadron EX Turbo

Arkadaşlar yıllardır aradığım Shoot'Em Up un o çılgın modern yorumunu buldum. Harika bir oyun ve sadece 4 küsür Tl mutlaka bir göz atın derim @leventp Müzikler renkler çıldırdım oynarken 😀 https://www.youtube.com/watch?v=Bsr9-QUX-VI

Super Galaxy Squadron EX Turbo - Launch Trailer

The Super Galaxy Squadron has gone TURBO! With NEW Ships, NEW Modes and NEW Features http://store.steampowered.com/app/345860/
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu @gamsizm @leventp Teknoseyir sık sık bağlantı hatası veriyor. VPN le deniyorum direk giriyor. VPN kapalı olduğunda site 5 dk çalışıyor 10 dk girilmiyor sonra tekrar çalışıyor. Farklı tarayıcılarda denedim farklı bilgisayarlarda ama 1 yıldır böyle. Bazen açılıyor bazen açılmıyor. VPN ile bu sorun yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

  Belli bir süre içinde çok fazla bağlantı kurmaya çalışınca sunucu sizi saldırgan olarak algılayıp 10 dk boyunca yasaklıyor. Reklam engelleyici kullanıyorsanız bazen bu durum olabiliyor ama her reklam engelleyiciyle de olmuyor. Kullandığınız başka bir eklenti de buna neden oluyor olabilir. Farklı bir tarayıcıyla bir süre siteyi gezmeyi deneyin. Eğer engellenme falan olmazsa eklentileri tek tek kapatarak deneyebilirsiniz.

  • Seco @seco

   Ben de bu sorunu yaşıyorum Hamdi Abi. Teknoseyir İletişim' den mesaj atmıştım, geri dönüş olmadı 😀 Kablonet ile de görüştüm bir sorun yok dediler. Sizin sunucu beni engelliyor olabilir, çünkü ilk erişim sorunu dinleyemediğim podcastleri 5'er 6'şar indirip ardına bir tanesini site üzerinden dinlerken oldu 🙂 Siz engel kaldırabiliyor musunuz yoksa Kablonet' ten ip değişimi isteğinde mi bulunsam? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

   @seco Engelleme kendi kendine kalkıyor 10 dk sonra zaten bir şey yapmanıza gerek yok. IP değiştirmekle falan uğraşmayın. Çok çok fazla sekmeyi art arda açmamak yeterli olması lazım. Bir de dediğim gibi bazı tarayıcı eklentileri siz farkında olmadan siteye pek çok kez bağlanmayı deneyebiliyor buna dikkat etmek lazım.

  • Seco @seco

   @hkellecioglu Ben çok fazla sekme açmıştım 🙂 Bundan sonra dikkat ederim Hamdi Abi. Uyarıda bulunduğun için teşekkür ederim.

#Teknomutfak Lindt Dark serisi favori bitter çikolatamdır. #akış Sizin favori bitter çikolatanız nedir? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 23

@gamsizm Abi deminki videoyu sildim ama silinme nedeni nedir. Siyasi mesajlar içerdiği için mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamdi @hamdi

  Bence bu adamın bu videoya konu yapılmış olması bile hata. Boş yere insanların kafasını karıştırmayalım. Benim gönderi duruyormuş ama sildim bende.

  • Pix50Adam @zero2900

   Gamsizm siyasi mesajlar içerdiği için siliyor muhtemlene. Haklı orasını düşünmemiştim başında ve içinde siyasi bir takım söylemler var bolca. Ama onun dışında sıradan birinin kendini bir şey ilan etmesi sadece gülünç bence. Bundan aklı karışacak biri olmamalı.

  • Hamdi @hamdi

   @zero2900 konu sadece o olsa deli deyip geçersin altı üstü ama. Belli ki bu adamın uzun bir siyasi geçmişi de var. Hepsi bir araya gelince garip bir içerik ortaya çıkıyor. Kendini boşlukta hisseden, sırf marjinallik olsun diye kendi aklını karıştıran bir sürü insan var piyasada 😀

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Ha fesli ha bu gözümde aynı şey.

  • Pix50Adam @zero2900

   Aslında oda doğru, feslide başta şakaya alınıyordu birileri vezir yaptı buda şakayla karışık yarın bir gün bela olabilir. Bu kadar çarpık düşünceleri paylaşmamak daha iyi sanırım. @hamdi 'nin dediği gibi sağlıklı düşünemeyen insanları etkileyebilir.