Çok iyi gelişme. Umarım Playstation tarafına sıçrar bu hareket 👏

https://twitter.com/leventp/status/1382022382131503105?s=21

Edit : Free2play olan mevzuymuş ekstra bir durum yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son puzzle'da kanser olup yayını bitirsem de, yine klasik #Uncharted havası müthiş doğal ortam var. O eserleri çizenlerin eline sağlık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

BTK'nin verilerine göre; 2020 yılı içerisinde Samsung imzalı telefonlara toplamda 711 bin adet IMEI kaydı yapılmış. Apple'ın iPhone'ları ise 340 bin ile ikinci sırada yer alıyor. Redmi ise listeye üçüncü sırada girerek 320 bin adet ile OPPO'yu geçiyor.

OPPO'nun ise 290 bin adet IMEI kaydı yapılmış. Xiaomi'nin alt markası Redmi 3. sırada yer alırken Xiaomi'nin kendisi sadece 24 bin adet IMEI kaydı alabilmiş. Tabii bu durumun neyden kaynaklandığını siz de iyi biliyorsunuz.

Türkiye'de şu an çok fazla kayıt dışı Xiaomi telefon bulunuyor. Çünkü Xiaomi telefonlara yasal olmayan yollardan başka telefonların IMEI'si atılabiliyor. Bu durum BTK'nın sonuçlarına da yansımış durumda.

https://www.teknolojioku.com/amp/mobil/btk-acikladi-iste-turkiyede-en-cok-imei-kaydi-yapilan-telefon-markasi-6065604ba1937802e658d20f?utm_campaign=Bundle&utm_medium=referral&utm_source=Bundle

BTK açıkladı! İşte Türkiye'de en çok IMEI kaydı yapılan telefon markası!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) 2020 yılı içerisinde Türkiye'de en çok IMEI kayıt işlemi yaptırılan telefon markasını açıkladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kesinlikle öyle kaç servis çıkarsa çıksın sonuç bu oluyor.

https://twitter.com/merveerabay/status/1376553577972297728?s=21

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 21
 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Ne yani? Bu size hırsızlık hakkı mı veriyor?

  "Ama naapiimm? Seyretmezsem ölürüm." cülerden misiniz? Derdiniz bu mu?

  • Furkan4134 @furkan4134

   Film-dizi yapımcısı resmi yolla filmini izlememi sağlamıyorsa iş bizden geçer. yapımcının keyfini mi beklicez her yapım için

  • Yalçın Bahadır @ybahadir

   @furkan4134 İzlemeniz veya nereden izlediğiniz umurumda değil. Beni rahatsız eden tarafı yaptığınız aleni hırsızlıkta haklı olduğunuzu düşünmeniz. Aslında yine bu en masum gerekçe; "Legal platformlardan ulaşamıyorum" gerekçesi...

   Bir de "Şerefsizler şatafat içinde yaşıyorlar, reva mı bu?" diye kendine bahane üreten iğrenç hastalıklı zihniyet sahip olan kesim de var.

  • Furkan4134 @furkan4134

   @ybahadir yani ülkemden erişebildiğim bir platform varsa evet o platformdan gider izlerim ama mesela B99 netflixte 5. sezona kadar var ama dizi 7 sezon yayınlandı biz şimdi diziyi izlemek için netflix hazretlerinin yada diğer platformların keyfini mi bekleyelim ki kaldığımız yerden devam edebilmek için? Mecburen açıp diziboxtan vs izliyorsun. senin dediğin kıskançlıktan ötürü emek hırsızlığı oluyor buna ben de karşıyım ama o yapımcı hiç çaba göstermeyip içeriği bana ulaştırmadan para kazanmak istememeli.

  • Gardırop Fuat @gardirop-fuat

   Cuties muhabbeti ve pedofili övücülükleri yüzünden netflixe 1 kuruş vermem. Amazon prime iyiydi.

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Yayın hakkı kimin elindeyse, içerik sadece orada yayınlanıyor. Özellikle eski içerikleri, bu tarz platformlarda bulmak imkansız. O dediğiniz korsan sitede bile, o içerikler yok. Bütün içerikleri tüketeceğim diye uğraşmamak lazım. Yoksa yoktur. Ülkemizde yoksa, izlemek istiyorsan korsana yöneleceksin. Korsan iyi mi derseniz, kesinlikle iyi değil. Altyazı problemleri, seeder olmaması, içeriğin internete hiç girmemiş olması gibi bir sürü sorun oluyor.

 • august landmesser @august

  Her şeyi de izlemeyi beklemek abes. Ben Amazon Prime ve Mubi kullanıyorum şu aralar. Nettlix'i 2 yıl kullandım ve bıraktım. Arada platform değiştirip takılmak gerek. Gerçekten büyük nimet, streaming servisleriyle en az eforla bir sürü içerik izleyebiliyorsun. Bazen de Stremio'dan güzel yapımlar izliyorum ancak o bile çok uğraştırıyor.

 • mhmmdy @mhmmdy

  atıyorum abd netflix inde var ama tr netflix inde yok en saçma şey o bence

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   Yerel haklar kimdeyse o yayınlıyor, içeriği üreten olsa bile daha önce sattıysa anlaşma bitene kadar beklemek zorunda. Örneğin Süper Lig için Bein Connect alıyorsunuz Avrupa'da, normalde S Sport ile EPL de izletiyor (Bu sezona kadar izletiyordu, S Sport çıktı Digiturk'ten) ancak bulunduğunuz ülkede EPL'in yayın hakkı başka kanalda olduğu için size yayın vermiyor doğal olarak.

Seslendirme konusunda baya başarılıyız. Raze oyundaki en iyi seslerden biri.

Bu arada arka plan güzel olmuş canlı yayınlar için ideal.

https://www.youtube.com/watch?v=n5I80SKxaaI

RAZE'IN SESİ BİZLERLE! KARAKTERE HAYAT VEREN SES! İREM ALNIAÇIK İLE SOHBET

Valorant Raze'in seslendirme sanatçısı İrem Alnıaçık ile röportaj. Raze'in seslendirme sanatçısı ile güzel bir sohbet sizleri bekliyor. ➤İrem Alnıaçık instag...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel PR. Tweet ön izlemesi niye gözükmüyor anlamadım. #Monster

https://twitter.com/KojiPro2015_EN/status/1370310750405849088/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternetimin iyi olması ve Plus Collection sebebinden dolayı Dijital almayı tercih ettim. Aradaki 1500 TL'lik farkı düşününce gayet mantıklı. Bu oyunları verdiği için de, her ne kadar eski oyunlar da olsa Sony'yi takdir etmek lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6