Adamda ne çene var arkadaş örnek göstermek için 1 kere izletirsin insana 😀

"En Çok Sorun Çıkaran" 10 Otomobil Markası

Dünyanın saygın araştırma kuruluşu J.D. Power'ın Almanya'da yaptığı araştırma sonucunda 24 markada 100 araç başına düşen şikayet sayısı üzerinden bir liste o...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Dünyanın ilk İngilizce konuşan yapay zeka sunucusu, Doğu Çin'in Zhejiang Eyaleti'nde düzenlenen Dünya İnternet Konferansı'nda görücüye çıktı.

Kaynak : https://tr.sputniknews.com/asya/201811081036049887-cin-dunyanin-ilk-ingilizce-konusan-yapay-zeka-uretim/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sahte mi yoksa hesabıma biri mi girmeye çalışıyor? 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saçmalık 🤷‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burada daha önce sorulmuştu sanki diye hatırlıyorum. Çamaşır makinesinden hiç anlamıyorum ÖTV indiriminden dolayı emektarı (bir 10 yıllık var) değiştirmeyi düşünüyoruz. Annem bir bak dedi ama hiç anladığım bir şey değil. Önerebileceğiniz şeyler var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erdem Özkır @erdemozkir

  annelere beko ve arçelik önerilir , diğerleri fazla karışık geliyor onlara

 • UnicornKnight @unicornknight

  biz aldık, bir hayli memnunuz.

  https://www.profilo.com/urun-listesi/beyaz-esya/camasir-ve-kurutma-makineleri/camasir-makineleri/CMG100DTR

  bu makinenin birebir aynısı Siemens'de de var, hatta galiba aynı üretim bandından çıkıyorlar, fark yalnızca ufak tefek bir iki kozmetik unsur ve etiketten ibaret.

  edit: yalnız fiyatlar uçmuş. hani artış olacağını beklerdim de, bu fiyatları görünce biz çok iyi almışız dedirtti. ÖTV indirimi yapılmış halleri mi değil mi bir fikrim yok ama, mağazalarda sormanız lazım sanırım.

  • Krycek @krycek

   Bunlar fiyatları özellikle mi yazmıyor ya? Arçelikte de baktığım bir şeyde fiyat yoktu.

  • UnicornKnight @unicornknight

   @krycek bayilerle takışmamak içindir muhtemelen, hemen hemen tüm markaların resmi web sitelerinde "önerilen" ibaresiyle dahi fiyat yok. ancak piyasada 1800-1900 aralığında listeleniyor görebildiğim kadarıyla -ki bana göre çok.

   hani benim aldığım rakam bunun yanında cidden komik kalıyor, 1200-1300TL'den listelendiği sıralarda yerel bayiden al aşağı vur yukarı at pazarlığıyla 1000TL'ye (yanısıra robottu, kahve makinesiydi vs bir iki parça ufak mutfak aleti vs'de aldım ayrıca ama. bir de tiko para, taksit vs yaptırmadığım gibi kartla da almadım.) aldım geçen yıl. şu anki fiyat neredeyse iki misli. =//

 • onimarsynn @onimarsynn

  3 yıl önce Miele'den çamaşır, bulaşık makinesi buzdolabı falan gibi tüm beyaz eşyayı yeniledim. Onun öncesinde çamaşır makinem Arçelik'ti, aletin beyni karıştığı için yılda 1 kez servis kesin geliyordu. 4 yıl kadar kullandıktan sonra kazanının altına nasıl oluyorsa çorap v.b. ürünler kaçıp sıkışmaya başlayınca diğer beyaz eşyalarda eskimişti ve hepsi sorunluydu zaten tavsiye üzerine hepsini Miele ürünleriyle değiştirdim. Çok net söylüyorum Miele'nin yaptıkları beyaz eşya ise diğerleri teneke parçası. (Tabi bunu kullandığım markalar için söylüyorum Miele'den iyisi de illaki vardır) 3 yıldır eve bir kez servis geldi o da ilk gün makineleri kurmaya geldiler o kadar.

Umut verici 👏🏻

Ispanak Yaprağında İnsan Kalbi Dokusu Yetiştirildi »

Bitkiler ve hayvanlar, her ne kadar besin taşınımı için farklı yaklaşımlardan yararlanıyor olsalar da, damar ağı yapıları arasında büyük benzerlikler bulunuyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Turknet altyapı çalışması yapılacaktır diye mesaj atmış. Tam olarak ne yapıyorlar bilen var mı? Yoksa hiçbir şey değişmiyor mu? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyatlar düşer mi diye soruyordu en son 🙂 @mrt1986

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19