Mouse öldü galiba ışığı yanıyor ama çalışmıyor işin garibi masaüstünde sağ tık yapıyor sadece. İmleç bile görünmüyor. Tak çıkar yapıyordum çalışıyordu şimdi o da yok 🤦‍♂️

Mouse önerisi olan? 🤷‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

6 soylu üstüne Kayle ile dağıttım ortalığı 😂https://youtu.be/QfRTp4p-kzM

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Torba yasa sadece para toplamak üzerine çıkartılacak galiba.."

Alttaki yoruma katılıyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Baya iyi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

480₺’ye kadar çıkarmışlar bölgesinde problemli olmayan başvurabilir avantajlı. Ben 3 senedir kullanıyorum problem yaşamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16
 • Orcun @orcun

  Değil taahhüt'ü '' orçun sana biz ücretsiz internet sunuyoruz 100 mgbit ve 5 yıl süreyle 1 lira ödemeyeceksin '' deseler bile kullanmam. Sorun yaşayanları görüyoruz işte, aman aman düşmanıma bile önermem.

  • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

   Orası öyle de, yaşamayanları görmüyoruz. Ona bakarsak hekes TTnet ile, Vodafone ile, veya diğerleriyle sorun yaşıyor sürekli. Türknet müşteri hizmetleri olmadığından, sorun çabuk çözülmediğinden göze batıyor sadece. Benim fikrim bu yönde.

  • Orcun @orcun

   @huseyinekrem İşte sıkıntı o, yaşamayan da yazsın ? ben sorun yaşamıyorum hızım şu şu diye ? niye yazmıyor ? ben sana diyim niye yazmadığını çünkü kendide illa ki birtane bile sorun yaşamış oluyordur. Mesela bak müşteri hizmetleri dedin en sorunsuz kullananın bile illa işi düşmüştür, düşmese bile yağmur çamur işte ülke geneli bik bik muhabbetine bir memnunsuzluk illa vardır o yüzden bence pek yazmadıklarını düşünüyorum. Sineye çekmişler yani '' ulen nasılsa 60 70 80 lira ödüyorum bu hıza salla gitsin yaw arada sorun olursa olsun ne kadar ekmeeeek o kadar köfte '' modunda oluyordur.

  • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

   @orcun Orası da doğru ancak yine de yazmıyorlar hocam, biliyorsun 🙂 Dediğin gibi, hepsi bozuk, ucuz olduğu için pek ses etmiyorlar.

  • Orcun @orcun

   @huseyinekrem Evet gene de yazmıyorlar. Ya aslında düzgün çalışanı da yok. Sadece turknet değil hepsi sorunlu, bende kablonet var mesela arada gecenin bilmemkaçı bakım oluyor vs 10 saat internet yok falan, işte yok bölgesel arıza diyor vs vs vs ama işte interneti en azından sorun olduğunda 7/24 arayıp ulaşıp sıkıntını sorduğunda karşında birisi var, gece 2 gibi arıyorum ip değiştirtiyorum mesela bilirsin sabit ip var kablonette vs. modemi resle değişir düzelir olayı yok. Hani artısı çok olduğu için kullanıyorum zaten, arada işte bakma sorun oluyor vs. ama 82 liraya 50 mgbit sınırsız sonuçta ve hani hız akşam 20 mgbit gece 50 mgbit değil, işte öğlen 2 mgbit gece yarısı 50 mgbit değil hep 50 veya 47 mgbit üzeri geziyor. Devamlı download yapıyorum işte pek sorun yaşamadım işte arada dediğim gibi çıkıyor ama hani aradığımda karşımda birisi var sorup öğreniyorum çözüm yolu bekliyoruz sunuyor vs. vs. hani öyle sorun yaşadın tak ortadasın yaz tahtaya alırsın haftaya modu yok.

  • Gump @runforrest

   @orcun Ben 1.5 yıldır çok memnunum. Öncesinde uzun yıllar TT kullandım onunla kıyaslayacak olursam çok daha iyi. TT de sorun çıkınca MH ile görüşüyorduk gazımızı almaya çalışıyordu, burada çıkınca destek kaydı bırakıp tweet atıyoruz. Değişen hiçbir şey yok o konuda. Tamamen adres ile alakalı bu İSS işleri, benim adresimde aldığım hizmeti ülke genelinde verse TürkNet memnun olmayacak adam tanımıyorum burada. Fakat herkese aynı olamıyor maalesef. Abime Samsun'da bağlattık ona da sabit 35 vermeyi başardı, he benimki kadar sağlıklı mı uzun süreli bir indirme ve online oyun testi yapmak lazım. Adam sadece sosyal medyada takılıp 1-2 video izliyor, speedtest ile arada bakmak yeterli değil onun durumunda.

  • Can Akıncı @akinci-can-99

   @orcun Ben genel olarak memnunum ama kefil olmam. İlk geçişte baya bi kıvranmıştım, 2 hafta internetsiz kaldım. Müşteri hizmetlerinin olmaması büyük eksi ama bu fiyata bu hizmeti başka yerden almam mümkün değil bence.

  • Gump @runforrest

   @akinci-can-99 İlk iki hafta benimde öyle geçti sonradan araya adam soktum TT santralinden. Gözlemlediğim kadarıyla sıkıntı TT'de. Ellerinden geldiğince işi yokuşa sürüyor ya da yapmamak için diretiyor çoğu durumda. TürkNet de o tarafta ya beceriksiz ya çaresiz bilemiyorum.

  • Can Akıncı @akinci-can-99

   @runforrest kesinlikle TT'dan hatta benim internetim gelmişti bilerek 1 hafta daha süründürdüler.

  • LastDeadlineBender @megagigatera

   @orcun bende bir iki sorun oldu gece internet gitti sabah yada 1-2saat içinde geldi. Bir kere TTNet hat bakımı oldu 2-3 gün gitti. 2-3 senede de olsun bu kadarcik sorun. Ancak uzun süreli sorun olursa bakım vs kaç gunse söylüyorsun faturadan düşüyorlar. Ben 58₺ ya 50 Mbps hız alıyorum çok nadir sorun çıkarttı. O yüzden son derece memnunum. Diğerlerinde bu hizmeti bunun 2 katı fiyata bile alabileceğimi düşünmüyorum

 • altalena @altalena

  Çok iyiymiş, üstünü ödemek zorunda kalmıştım önceden.

 • Fatih @fatihy

  Ben son 1 yıldır sorunsuz şekilde kullanıyorum

7 Plus kullanıyorum. Cihazın şarj girişi ve kulaklık girişi bozuldu. Kulaklıkta neredeyse hiç algılamıyor dibine kadar bastırınca falan algılıyor o da 4-5 kere çıkarıp takıyorum. Algılasın diye inanılmaz uğraş veriyorum. Şarjda ise ters takmam gerekiyor. Önce hangi tarafını takarsam takayım tanıyordu. Garantisi de bitti. Apple servisine göndersem ne kadar tutar ve neden olmuş olabilir fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Üzücü. 🙁 #appletv #samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8