Param fiziki kart alacagim. Visa mastercard troy hangisi daha mantikli? @at yorumunuzu bekliyorum bu kart toplama işine sizden bulastim 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sabah metroda yaşadığım ve canımı sıkan bir olayı anlatmak istiyorum. Genelde hastanelerin olduğu metro durağında bir kadın bindi. Kapıdan içeri girer girmez bağıra bağıra "biri bana yer versin hastayım ben. İki durak gidicem zaten biriniz kalkın" demeye başladı. Cümleleri aynen bunlar. Bende tabi ki böyle üslupla konuşan birine her ne olursa olsun yer vermedim. Karsimda ki amca -bence sussun diye- yer verdi. Bu kadında omzuna vurarak "otur sen otur 50 yaşında adam yer versin aman sen otur" diye yol boyunca sitem etti. Şimdi kulağımda kulaklık kucagimda çanta uyuya uyuya gidiyorum, zaten üslubun berbat, üstüne kulaginda kulaklık uyuya uyuya giden adamı rahatsız edecek kadar lakayit ve saygısiz bu teyzeye yer vermedim diye ben mi kötü oldum? İnsan gibi davranmadan insanlik bekliyor. Yok öyle bir şey. Hatta arttiriyorum iyi ki sonraki durakta inecektim. Yoksa hiç sakasiz yaşlı başlı kadın hasta demeden suratına kitap dolu çantayı cakacaktim. Ha ben naptım diyorsanız hiç duymamizliktan gelip uslu uslu uyudum. Durağımda indim geçti bitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24
 • DK3 @daralik

  Bende bir anımı anlatayım.
  Bundan yaklaşık 10 yıl önce 5.Metatars kırığı (Jones) kırığı yaşadım. Platin ameliyatı sonrası 6 ay yuruyemeyecgim için, ailemin yanına donmeliydim. Havaş cobus ve uçakta insanlar o kadar çok yardımcı oldularki epey mutlu olmuştum. Beni gazı zannetmis de olabilirler bilemiyorum. Sırt çantamla ve iki bastonla ilerlemeye çalıştığımı gören genç yaşlı herkes yardımcı olmuştu. Uçağa kadar tekerlekli sandalye vs. Görevli sırt çantamı taşıdı.

 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  Klasik yanık kadın kafası ve sonuçları.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Kimseye yer vermek zorunda değiliz, he iyilik yaparsın o ayrı. Tüm gün gezsin dolaşsın torun gezsin yorulmaz ama toplu taşımada ayakları tutmaz oluyorlar 😂
  Çevremde de çok var daha önce de söyledim, kadının biri zeytinburnunda oturuyor tüm gün ilçe ilçe dolaşıyor, buna asya yakası da dahil 😂

 • Alperen @byalperen

  En iyisini yapmışsın. Cevap versen senin sinirin bozulacak. Böyle insanlar cevap verilmeyi bile hak etmiyor zaten.

İlk defa paycell indirdim ve kart olusturdum. Şimdi benim telefon faturasının otomatik ödemesi pederde. Bu gösterdiği kart limitinden harcarsam fatura ile beraber direk ödeniyor mu? Çaktırmadan kendime bir yemek alacağım eger öyleyse 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeşil pasaport konusunda bilgisi olanlar var mı? Yakın zamanda başvurmayı düşünüyorum ama durumum biraz karışık. Hakkım var mı yok mu onu bile bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Play Store sorunum geri döndü. Yine hiçbir şey yüklenmiyor. Bu sefer güncellemeleri kaldırmayi da denedim. Yine sonuç yok. Andorid sürümü güncel Play store güncel mobil veri çalışıyor sorun ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google play Store'dan ne güncelleme yapabiliyorum ne uygulama indirebiliyorum. Mobil-kablosuz fark etmiyor. Telefonu yeniden başlattım ama hala tık yok. Çözüm önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnsanların esyalarima dokunmasından nefret ediyorum. Hayır masamdaki kağıtları alıp kafana gore dolaba tikarak bana yardımcı olmuyorsun aksine senin yüzünden 2 saat aradığım şeyi bulamıyorum. Dosyalama sistemimi oturtacagim diye canım çıkıyor sonra böyle şeyler olunca hoop 2 saat ara tara dağıt sonra dağıttıklarıni tekrar topla. Yildim yildim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu abonman kartlar nasıl çalışıyor bilen biri var mı? Aydan aya para yüklemem gerekiyor bildiğim kadariyla ama 30 günü geceli 3-4 gün oldu kart hala çalışıyor. Yarın sabah kötü bir sürprizle karşılaşmak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anlamsızca Masterchef'e takıldım şu sıralar. Dönen espriler, yemek muhabbetleri falan çok hoşuma gidiyor. En çokta yemeği eleştiri bombardımanına tutulurken yarışmacıların boynu bükük şekilde "evet sefim demesi" 😀 Var mı aramızda izleyen başka biri?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7