şefim bizim bi video olacaktı? @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Videonun sonu çok önemli. Paralı askerlerin her söylediğine inanmadan böyle insanlardan öğrenmek lazım neyin ne olduğunu.

Varlık Fonu nedir?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi hocası Prof. Dr. Yalçın Karatepe Türkiye Varlık Fonu'nun ne olduğunu anlattı. Video: Yalçın Karatepe 6 Şubat 2017
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uyurken bıyıklarım ters dönüp burnumu kaşındırıyor 😀 Bıyıkları kesmekten başka çaresi var mıdır bu durumun? Böyle abuk subuk şeyler de hep benim başıma gelir. Derdini şey edeyim diyenlerinizi duyar gibiyim 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

çvrm dşydn ulşmdk .s.s

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vatandaş köprüden geçerken güncel dolar kurundan faturayı yasla, iş Katar’lıya gelince arabın menfaatini düşün kuru sabitle, ihaleye fesat karıştır. Sonra diyorlar bu ülkenin ligi neden izlenmiyor neden çöp. Siyaseti ta dibine kadar sokarsan tabi izlenmez. #KonuDışı #spor
http://amkspor.sozcu.com.tr/2017/01/31/aziz-yildirim-ile-goksel-gumusdag-canli-yayinda-tartisti-584881/
http://www.hurriyet.com.tr/aziz-yildirim-goksel-gumusdaga-canli-yayinda-cevap-verdi-40352030

Aziz Yıldırım ile Göksel Gümüşdağ canlı yayında tartıştı

Aziz Yıldırım ile Göksel Gümüşdağ canlı yayında tartıştı
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Agah @agah_bagrik

  kuru sabitlemek ne saçma şeydir zaten, madem öyle anlaşmayı tl üzerinden yap da şanın yürüsün. arap için kuru sabitle ama topçuların ücretleri güncel kur euro üzerinden, zararı sen hesap et. neyse zaten bizim lig komple batsa üzülmem, hak edilmeyen paralar dönüyor.

zcan paylaştı.

adamlar bizden 4 -- 5 kat daha fazla alım gücüne sahip. Ondan sonra çıkıp demiyolar mı ya burası ordan iyi diye. Ulan bi defa adamlar dünyanın en iyi ekonomisine sahip.

100Euro ile 100Türk lirası arasındaki ?????

Almanyada yaşayan Murat'ın 100 € su var .Türkiyede yaşayan Murat'ın da 100 tl si.aldıklarımızı kıyaslayın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 26

Buralarda da bunları özendirenler olabilir aman uzak durun beyler. Gidin efendi efendi kanserinizi olun böyle saçmalıklara bulaşmayın.

Elektronik sigara yüzünde patladı

Andrew Hall isimli elektronik sigara kullanan bir adam, elektronik sigaranın yüzünde patladığını belirterek sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaştı. Banyosunda elektronik sigara içen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Doğaç @dogac

  lityum iyon piller her yerde artık, elimizin altındaki mouse’da bile. Efendi efendi kanser olmanın nesi güzel, neden bulaşmayalım bu işlere? Birinin kredi kartı hacklense, efendi efendi mağzadan alın internet alış verişine bulaşmayın mı denmesi lazım yani?

  • zcan @zcan

   Onlarla bunun ne alakası var? Bu öyle veya böyle ölüme götürecek zaten bari hardcore olmasın diye paylaşıyoruz 😀 Bazı şeyler toz pembe yansıtılıyor etrafa, insanlar olumsuz yönlerini bilmeden atlıyorlar üzerine. Benim telefonumun içindeki lityum iyon pil patladığında gidip firmaya hesap sorabiliyorum, ülkede satılması yasak olan bu ürün yüzünde patladığında kimden hesap sorabileceksin? Bana kalsa hiç içmesinler ama bu ürünler de sütten çıkma ak kaşık değil.

 • Görünen Ad @systemapps

  kanserin ne demek olduğunu bilseydin eminim 10 tane yüzünde pil patlatılmasını tercih ederdinn

  • zcan @zcan

   Bizim ailede ölümler genelde kanserden oluyor. Bence baya bir bilgim var konu hakkında.

  • Görünen Ad @systemapps

   @zcan
   herkesin başına gelebilecek birşey.allah kimseye vermesin. umarım çaresi de bulunur.ama sigara sadece kanser yapmaz.damarları tıkar. bacağın kolun kesilir.organlara zarar verir.potansiyel hastalıkları tetikler.zaten artık bunlar ezberlenmiş şeyler.bu yüzden sigara konusunda taviz verilmemeli.hastalığı çeken bilir.yakındakiler değil.insanlar hasta olmanın ne demek olduklarını sadece sağlığını kaybettiklerinde anlıyor ne yazık ki…

  • zcan @zcan

   @systemapps Ben zaten o yüzden sert üslub kullanıyorum ki belki korkup bırakırlar diye. Şu zehiri içmek için başka tehlikeli şeylere yönelmemek lazım. Devletin sağladığı sigara bırakma hattı var. Bildiğim kadarıyla ilaç yardımı yapıyorlar insanlar önce onları denesin derim. Bu aletler kaçak göçek geliyor hiçbir güvenlik önlemi var mı bilmiyoruz.

  • Görünen Ad @systemapps

   @zcan
   çözüm zaten elektronik sigara değil. sorunun kökeninde bağımlılık var. yani irade olmadan bırakılmaz.

 • Mehmet Özcan @mhmtozcann

  arkadaşın marlboro da hissesi filan var herhalde

 • Muhammet Aktaş @muhammet-aktas-89

  Hoş olmadı dostum! Efendi efendi kanser olun tabiri ne demek ya, Allah herkesi korusun böyle bir illetten ve hastalarına da acil şifalar versin diyorum.