Dün biontech 2. Doz oldum. Vücudumun genelinde bir ağrı var, yataktan çıkamadım. Herkesi etkilemeyebilir ama aklınızda bulunsun boş gününüze denk getirmek mantıklı olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Bir arkadaşa uygun fiyatlı vdsl modem lazım. Öneriniz var mıdır? 350 liraya Keenetic omni DSL modeli dikkatimi çekti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnsanlar öyle coin satıyor ki destek, kademe, kanal, pozitif uyumsuzluk falan işlemiyor. %20 civarı düşüyor, baktı alım yok bir o kadar daha düşüyor 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir ipad kullanıyorum(8.nesil) 10 yıldır da telefon ve tablette android kullandım. Hiç de bahsedildiği gibi uygulamalar daha kararlı çalışmıyor. Özellikle zoom çok sıkıntılı. Pdf paylaştığımda kilitleniyor, sesim gitmiyor, katılımcıların konuşmalarını da duyamıyorum. Yine tradingview'da da bazı fonksiyonlar zamanla çalışmaz oluyor. Her iki uygulamayı da silip tekrardan yüklemek gerekiyor. Bir süre sonra yine aynı sorunlar ortaya çıkıyor. Kaç yıllık s7 edgede bu uygulamalar belki daha yavaş çalışıyor ancak böyle sorunlara hiç denk gelmemiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 32
 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  Cihazda sorun oldugunu sanmam uygulama alakadır ki borsa bankacılık işlemlerinden ios ve ipad os nispeten daha güvenli görünüyor Androide göre.

 • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

  Şşşşşş, Apple sorunlarundan bahsetmek tabudur.... Mühemmel çalışıyor, şimdiye kadar Android'den ne çekmişim demeniz gerekir. Sorun varsa da söylemeyin, güncelleme ile falan düzelirse de bahsedersiniz, sorun vardı ama düzeldi dersiniz. Sitede genel racon bu şekilde.

 • Azazil @azazil

  Öğrenci indirimi ile birlikte 2800TL ye pt.com dan sipariş geçtim. Umarım pişman olmam. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

  Tablet için uygun fiyatlı kırılmaz cam ve kılıf önerilerinize de açığım 🙂
  (orjinal ürünler çoook pahalııı)

  • zatisahaneleri @zatisahaneleri

   Hayırlı olsun güle güle kullanın. @azazil

   https://www.amazon.com.tr/dp/B081H2BP7M/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_C56H7SJ2MVJMJD3D18YJ?_encoding=UTF8&psc=1 ekran koruyucu olarak bunu beğendim ama bana gelen kırık çıktığı için iade etmek durumunda kaldım. Benim aldığımda satıcı Amazon’un kendisi idi.

   Bu kırık çıkınca hepsiburadadan case4u marka aldım. Sipariş geçmişimde tıkladığımda çıkmıyor nedense ondan bağlantı ekleyemiyorum. Amazon’dan aldığım çok daha kaliteli gerçek camdı. Bu biraz daha film gibi.

   https://www.amazon.com.tr/dp/B082Z213MH/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_T2VFMQ2NXXXZHE90WRPN?_encoding=UTF8&psc=1 Bu kılıfı aldım. Kalmamış ama başka yerlerde de vardır herhalde. 60 liraya almıştım kapaklı olması sebebiyle o fiyata daha iyisini bulmak zor herhalde.

   Eğer sadece evde kullanacaksanız benim aldığım gibi kapaklı kılıf yerine sadece arka taraf için bir kılıf alabilirsiniz. Kapak bir süre sonra rahatsız ediyor. Yine hepsiburada’da case4u marka şeffaf bir kılıf dikkatimi çekmişti ama henüz almadım.

   Kalem düşünüyorsanız Çin’den ucuz bir şey aldım geldiğinde eklerim görüşlerimi.

   7.nesil aksesuarları uyuyor hatta 7.nesil diye daha ucuza satıldığını gördüm bazılarının.

  • Azazil @azazil

   @zatisahaneleri çok teşekkür ederim inceleyeceğim. Tablet ve aksesuarlar gelince tekrar buraya atarım. Kalem kullanmak isterdim ama 1k fiyat koymuşlar. Gerçekten o fiyat benim için imkansız 😀 çinden aldığınız çok uygunsa gelince beni etiketlersneiz sevinirim.

  • Julien @ducatze

   @azazil Merhaba 32lik versiyonundan memnun musunuz? Aşağı yukarı sizin gibi kullanacağım diyebilirim. Genelde not alma ve eğitim ağırlıklı olarak. Yeterli olur diye düşünüyorum ama kullanıcı deneyimi daha iyi olur gibi 🙂

  • Azazil @azazil

   @ducatze Valla çok memnunum ya 😀 Ben bu kadar rahat bir kullanım beklemiyordum. Belki ben abartıyorumdur kullandığım telefonun yavaşlamasından dolayı bilmiyorum. Ama sabah 8 de işyerinde kullanamya başlıyorum aktif olarak. Akşam 8 e kadar şarjım çok rahat yetiyor. İstediğim tüm uygulamaları kurdum. Üzerine bir kaç oyun dahi yükledim. 10GB kadar boş yer var şuan. İlerleen zamanlarda uygulamaların boyutları şişer alan azalır falan bilmiyorum. Ama benim kullanım senaryom için 32gb yeterli oldu. Maddi durumunuz sorun değilse 128 almakta fayda var tabi ki.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Hem 2018 iPad (gen6) hem de iPhone 11 kullancısıyım, Galeri uygulmasının kitlendiğine, arayüzün donduğuna defalarca şahit oldum. Namuzsuz çok güzel fotoğraf çekiyor ama stabilite, kullanım kolaylıkları gibi konularda küfür ettiriyor. S21 ya da Oppo, Xiaomi tarafında bir cihaza döneceğim sanırım telefonda. iPad kalır artık cihaz ölene kadar.

https://www.ofmark.com/huawei-af30-gri-bluetooth-mouse-p10682/

Huawei Bluetooth mouse 150 lira. Fiyat iyi gibi. Daha önce kullanmadım ama bu fiyata zaten Bluetooth olan birkaç model var.

Huawei’nin laptoplar ile verdiği mouse bu sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce galaxy a3(2016) kullanan birisine telefon bakıyorum. Telefondan kamera ve hız gibi bir beklentisi yok. Konuşma dışında YouTube’dan video izliyor kendisi. Redmi 9c dikkatimi çekti. Bunun dışında tavsiye edebileceğiniz bir model var mıdır? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

ipad 8 apple'ın sitesinde 3499 lira, 3200 diye hatırlıyordum ben bunu. ipad pro tanıtıldıktan sonra mı zamlandı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Daha önce var mıydı bilmiyorum YouTube kids programını çok beğendim. Özellikle sadece sizin seçtiğiniz kanallardan gelen videolara izin vermesi çok iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Raspberry pi'ye rasbian üzerinden nextcloud yükledim ama harici hard diski tanıtmak için bir ayar bulamıyorum. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen gün Seagate paylaşmıştım yorumlardan sonra almaktan vazgeçtim. 712 liraya 6 tb. 50 lira da word puan veriyor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B077RV4ZLY/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_7RR7WWWVRV23VQNQJCBQ

WD 6TB Elements Masaüstü Harici Hard Disk USB 3.0 - WDBWLG0060HBK-EESN:...

WD 6TB Elements Masaüstü Harici Hard Disk USB 3.0 - WDBWLG0060HBK-EESN: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap