Evkur internet sitesinden alışveriş yaptım. 3 gün oldu hala bir değişiklik yok. Sistemlerinden mesaj gönderdim, cevap yok. Müşteri hizmetlerini arayım dedim ama siteye olur da ararlar diye öyle bir bilgi eklememişler. Netten buldum aradım yarım saat bekledim ve kendi kendine kapandı. Yine arasam aynısı olacak nasılsa diye harcama itirazı doldurdum. Bakalım banka ne diyecek. Her ay yaklaşık 15 20 online alışveriş yaparım ilk defa harcama itirazında bulunacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

500 liraya kadar tablet önerisi olan var mı? Bir arkadaş ihtiyacı olan öğrenciye hediye edecekmiş derslerine yardımcı olsun diye. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 lt | Avansas

Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 lt ürününü uygun fiyat, kargo bedava ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla hemen sipariş verebilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Covid-19'da işe yarar mı acaba?

ÇİN'DEN VİRÜS YOK EDEN MAKİNA ALDIM - Xiaomi Deerma DEM-ZQ610

Selam Millet Bugün Buharlı Temizleyici Xiaomi Deearma ZQ600 / 610 İncelemesi İle Karşınızdayım. Sterilize ve Dezenfekte İçin Evinizde Olması Gereken Bir Ürün...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine birilerini tiye alıyor 😁

Samsung Galaxy S20 Ultra Mükemmel Amiral Gemisi İncelemesi

Mükemmel olmuş. 🇹🇷iPhonedoTR // Türkçe 🎥YouTube: http://www.youtube.com/iPhonedoTR 📘Facebook: http://www.facebook.com/iPhonedoTR 🐦Twitter: http://www.twitter...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

Xiaomi Mi a2 wifi sorunu çözümü(benzer bir sorun diğer Xiaomi telefonlarda var mı bilmiyorum)

Telefonda wifi ile Ağa bağlı iken bağlantı sorunları yaşıyordum. Herhangi bir sayfaya girdikten sonra ya da bir video izlerken bir sorun yokken yeni bir sayfa açmaya çalıştığımda 10 15 saniye sanki İnternet yokmuş gibi oluyordu.

Çözümü fotoğraftaki gibi ağ derecelendirme sağlayıcısını yok şeklinde düzeltmeniz yeterli. Eğer bu ayar aktif değilse konumu açın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geforce now sayesinde anladım ki ben oyun oynamayı pek de sevmiyormuşum. Destiny, ets, fortnite oynadım çabuk sıkıldım. Acaba oyunlar mı sarmadı diye düşünüp birkaç oyun alacağım. Siz ne oynuyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

YouTube vanced kullanıp da sorun yaşayan var mı? Benim ekran aşağıdaki gibi oluyor. İnternet bağlantımda sorun yok. Silip son sürümü indirdim ama yine aynı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@loop daha önce paylaştığın su arıtma işini yapmak istiyorum. Filtre olarak marka önerebilir misin? Neler almam lazım başka?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 24