Kuzene almayı düşünüyoruz bu fiyata donanım iyi gibi geldi. 3500u, Radeon 540x 3400 lira. Model hakkında bilgisi olan var mı?

Acer Aspire A315-42G AMD Ryzen 5 3500U 4GB 256GB SSD Freedos Fiyatı

Acer Aspire A315-42G AMD Ryzen 5 3500U 4GB 256GB SSD Freedos en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizi bir masrafa daha sokayım 🙂
Kodu kullanırsanız 230'a geliyor. 0.75 lt

Stanley Termos

Stanley Termos 874275 vade farksız taksit seçeneği ve uygun fiyatlara Boyner.com.tr’de
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

2 metre 3A 15 lira.

Ugreen 60118 Ugreen USB Type-C 2m. Şarj ve Data Kablosu Siyah, Siyah:...

Ugreen 60118 Ugreen USB Type-C 2m. Şarj ve Data Kablosu Siyah, Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube'da altyazıların otomatik çevirisini her video için yapmak mı gerekiyor? Bunun bir ayarı ya da tarayıcı eklentisi var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İşletim sistemi keyi aldım. Keyi nette aratayım dedim her yerde var. Beleşten para kazanıyor insanlar. Biz de kendimizi kandırıyoruz şirket keyi falan diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

Windows remote desktop ile tablet aracılığıyla canlı ders yaptım. Uygulama çok başarılı. 1 saat boyunca takılma duraksama olmadı. 5 yıldır kullanmadığım android tablet işe yaradı sayesinde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evkur internet sitesinden alışveriş yaptım. 3 gün oldu hala bir değişiklik yok. Sistemlerinden mesaj gönderdim, cevap yok. Müşteri hizmetlerini arayım dedim ama siteye olur da ararlar diye öyle bir bilgi eklememişler. Netten buldum aradım yarım saat bekledim ve kendi kendine kapandı. Yine arasam aynısı olacak nasılsa diye harcama itirazı doldurdum. Bakalım banka ne diyecek. Her ay yaklaşık 15 20 online alışveriş yaparım ilk defa harcama itirazında bulunacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

500 liraya kadar tablet önerisi olan var mı? Bir arkadaş ihtiyacı olan öğrenciye hediye edecekmiş derslerine yardımcı olsun diye. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 lt | Avansas

Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 lt ürününü uygun fiyat, kargo bedava ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla hemen sipariş verebilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap