Kart çıkartmadan kullanamıyoruz değil mi arkadaşlar ?

Salla Kazan kampanyasindan 50 TL Paycell Kart hediyesi kazandiniz. Internet, fizy, TV+, lifebox ve GollerCepte servislerinde kullanabileceginiz hediyenizi, Turkcell Magazalarindan satin alacaginiz Paycell kartla Paycell uygulamasini indirerek kullanabilirsiniz.

Paycell on the App Store

Read reviews, compare customer ratings, see screenshots, and learn more about Paycell. Download Paycell and enjoy it on your iPhone, iPad, and iPod touch.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-32gb-datatraveler-mini-metal-usb-30-usb-bellek.html

Şu ürünü kullanmaktayım arkadaşlar. usb 3.0 özelliği çalışmıyor artık, sorun ne olabilir. Usb 2.0 portuna takınca sorun olmuyor ama 3.0a takınca hiçbir tepki verimyor pc. Başka pclerde de denedim 3.0 özelliği çalışmıyor bildiğiniz. Nasıl olur bu anlamadım.

KINGSTON 32GB DataTraveler Mini Metal USB 3.0 USB Bellek

Kıngston 32gb Datatraveler Mini Metal Usb 3.0 Usb Bellek fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ring of Elysium harika bir Pubg alternatifi. Grafikleri ve sesleri baya iyi. Dili ingilizce de yapabiliyoruz rahatlıkla. 5770 ile medium 1680-1050 rahatlıkla oynuyorum. Hiç drop falan da olmuyor.Ortam şartları dinamik olarak değişiyor. İlk atlayış da pubg ye göre çok iyi. https://youtu.be/UMDMmSjvOVQ merak edenler burdan bakabilir.

Ring of Elysium Europa | GTX 1050TI 4GB

Ring of Elysium Europa (Free To Play ) GTX 1050Ti PC Gameplay Recorded With Shadowplay Monitoring Program. MSI Afterburner My PC Specs: • CPU : Intel Core i5...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2-3 saat uğraşıp Lg Gpad V500e sonunda android 7.1 kurmayı başardım. Defalarca soft brick oldu cihaz. Stok roma dönmek ayrı dert , rootlamak ayrı dert, twrp kurmak ayrı dert.Kulaklarını çınlatıyorum Lg ayrıca Allah belanı versin. 4.2.2 ile çıkmış cihazı 4.4te bırakmak nedir. Çıktığı dönemin güçlü cihazlarından bir de , hala bile iyi. Snapdragon 600 2gb ram 32gb rom.
7.1 ile kendine geldi cihaz. Tek eksiği infrated özelliği gitti. Xda denilene göre driverini bir türlü yapamamışlar özel bir lisanlama gibi bişey yapmış lg beyciğimiz. Çok şükür yine yanıltmadın en kısa sürede batman dileğiyle…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap