VCC ile GND arasına 1MOhm luk direnç atmak sorunu çözdü. garip.
https://teknoseyir.com/durum/1564449

#Logitech z533 ses sistemiyle ilginç bir sorun

#Logitech z533 ses sistemiyle ilginç bir sorun yaşamaktayım. sağ hoparlörden gelen ses bir süre sonra azalmaya başlıyor hoparlör açıldıktan 10 ila 30 dakika sonra yavaş yavaş azalmaya...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

KDE den Windows'a uzun süre önce geçmeme rağmen orda pencerenin başlığına sağ tıklayınca kapanması özelliği vardı çok alışmışım. Windows'ta da yapıla bilir mi bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam. Bilgisayarda bir .bat dosyasıyla IR alıcısı olan TV, klima gibi cihazları kontrol etmenin bir yolunu arıyorum. bunu yapmamı sağlayacak bir cihaz var mı bildiğiniz?
Şu an için IFTTT destekleyen bir WI-FI IR verici buldum ve IFTTT sistemini .bat dosyasıyla kontrol ede bilirim her halde. ama daha mantıklı bir önerisi olan varsa lütfen paylaşsın.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haftalık Muhabbetin konuklu bölümlerini liste yapacak koca yürekli TSci var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Logitech z533 ses sistemiyle ilginç bir sorun yaşamaktayım. sağ hoparlörden gelen ses bir süre sonra azalmaya başlıyor hoparlör açıldıktan 10 ila 30 dakika sonra yavaş yavaş azalmaya başlıyor sonuçta 10% civarı oluyor, ama sol hoperlör normal.

Farklı cihazla denedim, sag sol hoperlörleri değişmeyi denedim. sorun anfi devresinde diye düşünüyorum ve sesin zaman içinde yavaşca azalması bana ya bir kondansatör yada sıcaklıktan dolayı olduğunu düşündürüyor ama cihazı açtım tüm kondansatörleri kontrol ettim. hepsi saglam gibi.

Sorun 10 ila 30 dakikalık kullanımdan sonra oluştuğu için servise de götürmem.
Neyi kontrol ede bilirim öneriniz varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#YouTube #YoutubeVanced 'i kapatmış iyi hoşta sadece reklam kapatma işine yaramıyorduki. Ortadaki kocaman + butonunu gizleme (Bu buton beni deli ediyor) telefonda tablet mini oynatıcısı kullanma, tam ekranda ses, parlaklık kontrolleri gibi birçok ek özellikte vardı. Maden kapatıcaksın kendin ekle bu özellikleri değil mi? Topluluk bunu istiyorsa eklememenin sebebi ne yani?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Raspberry Pi 50$ la çıkış yapmıştı son modeli neden 160$?😲🥺

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21