#Logitech z533 ses sistemiyle ilginç bir sorun yaşamaktayım. sağ hoparlörden gelen ses bir süre sonra azalmaya başlıyor hoparlör açıldıktan 10 ila 30 dakika sonra yavaş yavaş azalmaya başlıyor sonuçta 10% civarı oluyor, ama sol hoperlör normal.

Farklı cihazla denedim, sag sol hoperlörleri değişmeyi denedim. sorun anfi devresinde diye düşünüyorum ve sesin zaman içinde yavaşca azalması bana ya bir kondansatör yada sıcaklıktan dolayı olduğunu düşündürüyor ama cihazı açtım tüm kondansatörleri kontrol ettim. hepsi saglam gibi.

Sorun 10 ila 30 dakikalık kullanımdan sonra oluştuğu için servise de götürmem.
Neyi kontrol ede bilirim öneriniz varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#YouTube #YoutubeVanced 'i kapatmış iyi hoşta sadece reklam kapatma işine yaramıyorduki. Ortadaki kocaman + butonunu gizleme (Bu buton beni deli ediyor) telefonda tablet mini oynatıcısı kullanma, tam ekranda ses, parlaklık kontrolleri gibi birçok ek özellikte vardı. Maden kapatıcaksın kendin ekle bu özellikleri değil mi? Topluluk bunu istiyorsa eklememenin sebebi ne yani?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Raspberry Pi 50$ la çıkış yapmıştı son modeli neden 160$?😲🥺

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Bilmeyenlere duyurulur!
Kullandığımdan beri youtube bam başka yer oldu.
https://chrome.google.com/webstore/detail/sponsorblock-for-youtube/mnjggcdmjocbbbhaepdhchncahnbgone

Youtube için SponsorBlock - Sponsorlukları Atla

Videolardaki sponsorlukları, abonelik isteklerini ve daha fazlasını atlayın. Başkalarının vaktini kurtarmak için izlediğiniz…
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu saçmalıkları gizlemenin bir yolu var mı? (Muhabbetten bahsetmiyorum henüz yayınlanmamış video ve canlı yayınlardan bahsediyorum) her seferinde aa yeni video diye seviniyorum 😀 eklenti aradım ama bulamadım bunun için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoSeyirinDibi eski güzel değeri bilinmeyen vidoları öne çıkaralım
https://www.youtube.com/watch?v=KyFjv_H3z6c

Eskilerden ortaya karışık - Bölüm 2

Tozlu Raflar'ın bu bölümünde yine bir kaç ürünü birden konu ediyoruz. Konuklarımızdan biri, bilgisayar teknolojisi açısından bakıldığında tam olarak "tarihi"...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam arkadaşlar, modern anakartlarda USB den fazla güç çekilmesi nedeniyle yanma diye bir şey var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap