#nvidia RTX Voice'e niye bu kadar heycanlandınız abi?
#discord Krisp aynı işi uzun süredir ücretsisz yapıyordu zaten.
ayrıca, RTX olmayan kartlarda çalıştığına göre donanımı kullanması tamemen palavra demekki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17
 • HasanÖfke @simulasyon

  gtxde deneyince seste atlamalar, patlamalar çok o yüzden kullanılmaz rtxte sorun daha azdır doğal olarak - discord dediğin gibi aslında çok güzel işliyor

 • Barış Ataç @barisatac

  Krisp Discordun mu acaba yoksa sadece uygulamayı kendi yazılımına mı gömdü. Çünkü Krsip aslında ayrı bir yazılım, yüzeysel olarak bakınca aynı duruyorlar ama krispi deneyince iyi sonuçlar alamadım ben, evet biraz işe yaradı ama ek yazılım kullanmamı gerektirecek kadar değil. RTX Voice ise direk kesti her şeyi. Krisp in asıl iyi tarafı çok daha fazla uygulama desteklemesi.

 • Raistlin @raist

  Telefon kulaklığını modifiye ederek yaptığım ilkel el yapımı bir mikrofon kullanıyorum. Krispi denediğimde arkadaşlar direkt kapa bunu garip oldu dip ses daha iyi dedi. Ben de 100 liraya falan ucuz bir yaka mikrofonu almayı planlıyordum, rtx voice çıkınca bunu da denedim herkes memnun şuanda vazgeçtim gerek yok diye.

  Böyle teknik direkt bir karşılaştırma yapmadım ama karşıdaki insanların deneyimini yazıyorum işte kullanım alanı da bu zaten. Beni yeni mikrofon almaktan kurtardı şimdilik.

 • Joe @joe

  Palavra değil. Rtxde rtx için ayrılan kısımdan yiyor. Diğer kartlarda kartın kendi gücünden kullanıyor. Testlerde performanstan ne kadar götürdüğü belli oluyor.

"How do I exclude videos which I disliked on YouTube from being played again in autoplay mode?"
Bunun bir eklentisi varmı chrome için?

#YouTube
https://www.quora.com/How-do-I-exclude-videos-which-I-disliked-on-YouTube-from-being-played-again-in-autoplay-mode

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#mizah #Windows

BeğenFavori PaylaşYorum yap