iOS’ta google drive uygulaması kullanıyorum ve 1 yılı aşkın süredir adam gibi fotoğraf yedeklemesi yapamıyorum. Bir kere ilk sorun çok fazla fotoğraf bulunan google drive hesabımda dolanırken telefon aşırı yanıyor ve pili inanılmaz tüketiyor. İkincisi fotoğrafları seçip dosyaya atmak istediğimde çok geç atıyor ve bir yerden sonra bir kilitleniyor bitiyor artık o iş kalan fotoğraflarımı oraya atamıyorum uygulamayı arka planda kapatıyorum açıyorum yine atmadıkları fotoğrafları seçiyorum hiç tepki yok bekliyor yazıyor saatlerce de beklersin.. Benim yüzüm google drive’da zerre gülmüyor ve yılı aşkın süredir nasıl düzeltilmedi anlamadım da. Fikri olan var mıdır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

TeknoSeyir gündemlerden bir tanesinde bahsi geçmişti çok ucuza biz de windows 10 orijinal kod satın alıyoruz internetten diye. Hiç alan var mı acaba böyle kod, internette 10₺-20₺-30₺ gibi farklı fiyatlar görüyorum arattığımda ama acaba gerçekten orijinal ve sıkıntısız çalışıyorlar mı? Alan ve kullanan var mı? Freedos bilgisayar almayı planlıyorum da Monster’dan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Arkadaşlar yeni bir şey duydum da arkadaştan Tweakbox apps diye iPhone için, her şeyi bedava kullanıyorsun. Tabii direkt kıllandıran, güven vermeyen bir durum. Fakat bununla alakalı kesin bir bilgi de bulamadım internette Youtube’da vs. Bilgili olan arkadaşlar var mıdır? Kesinlikle sakıncalı mıdır bunlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Akhenaton @akhenaton

  paralı olan şey sana bedava ise mal sensindir, işletme seni satıyordur para kazanmakw için

 • Recai @recai

  gecen gun yegenime netflix hesabi ister misin, profil vereyim dedim, bende var bedava diye bunu gösterdi.
  yillardir jailbreak, custom rom ve benzeri mecralarda takilmadigim icin biran icin anlayamadigim.
  sonrasinda ise apple buna nasil izin veriyor diye dusundum.
  ayrica bu tarz uygulamalar ve jailbreak vs herzaman gereksiz riskten baska birsey degildir
  eger birsee paran yetiyorsa ve ihtiyacin varsa al, yetmiyorsa, ihtiyacin yoksa ugrasma böyle seylerle

 • Yılmaz @ylmzarslann

  Evet ben de direkt öyle düşündüm tabii ama işte araştırdığımda hiç böyle kötü bir şey de bulamadım (bulmak isteyerek aradım resmen cazip olandan beni itsin uzaklaştırsın diye) tersine youtube’da nasıl kurulur kullanılır çok güzel oh bedava tarzı videolar dolu, akıllı olun diyen video da bulamayınca veya ekşi sözlük gibi yerlerde kötüleyen yazılarla karşılaşmayınca dedim buraya da danışayım burada anlayan bir çok arkadaşlarımız var belki kesin bilgileri olan vardır diye

Game of Thrones 8. sezon nasıl izleyebilirim? Sanırım resmi olarak sadece Digiturk’e geliyor. Resmi izlemek istiyorum fakat hiçbir şey anlamadım günlerdir resmen korsana zorluyorlar. Şimdi ben bu olaya sadece diziyi izlemek için 1-2 ay Netflix mantığı gibi üye olma şansım yok mu? Ne spor ne kanal vs hiçbir şey istemiyorum kullanmayacağım da. Tek derdim Game of Thrones. Ne kadara mâl olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Oscar töreni en güzel nereden takip edilebilir? Resmi bir yer var mıdır mesela? İnsanlar nereden izliyor Türkiye’den?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOS’da Instagram için güncelleme gelmiş ve demin güncelledim. Türkçe’yi tekrar seçmeme rağmen ayarlarda uygulama ingilizce oldu. Türkçe dili unutmuş Instagram 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

icloud hesabımı hiçbir mecrada kullanmamayı tercih ediyordum, hiçbir servisin listesine girsin, sonra çalınsın vs istenmeyen postalar dolmasın istiyordum. (Saçma takıntılardan) Bir an unuttum ve Netflix’den ücretsiz bir ay deneme aldım mailimi vererek. Başka bir mailim ile dün üye olmuştum bugün iptal etmişler daha önce kullanılan cihaz olduğu tespit edildiği söylendi bu da yeni çıktı heralde. Ona sinir olup aklıma gelmedi. En azından güvenilir şirket, olan oldu ama işte buna da şimdi ayrı sinir oldum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar 18 Ocak 2019 günü femto lasik lazer göz ameliyatı oldum. Doktorun dediğine göre görüş 1 haftaya oturur şimdi gözlerin yaralı ödemli dedi. Bugün hala daha tam tatmin edici değil ve hafif bulanık görme var astigmat biraz kalmış gibi rahat ve net keskin okuyamıyorum. Bu tecrübeyi edinen var mı acaba? Umarım dediği gibi 1 hafta içinde değişir durum böyle kalmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 29
 • Yılmaz @ylmzarslann

  2 ayı geçti 18 Ocak 2019 benim tarih. Bir sıkıntım yok çok yavaş yavaş da olsa oldukça düzeldi günlük hayatımda aklıma bile gelmiyor artık çok normal sıkıntısız yaşıyorum, uzun bir sınıfta en arkadan tahtayı rahatlıka okuyorum. Hayatımda sıkıntı çektiğim bir durum yaşamadım yani şükür.

 • Yılmaz @ylmzarslann

  Henüz hala daha kontrole gitmedim o yüzden numaralarımı hala bilemiyorum yaklaşık bir 6 ay oldu sanırım ameliyat olalı. Durum gayet normal artık ameliyat olduğumu bile unuttum sıkıntı çekmeden günlük hayatımı yaşıyorum gidiyor görüşte hiçbir sıradışı bir durum yok, onun dışında herhangi bir bilgisayar/telefon ekrana bakmaktan dolayı bir rahatsızlık yok ve kuruluk da hiç yaşamıyorum. Kısacası ben ameliyatı unuttum ve günlük hayatımı bir sıkıntı çekmeden yaşıyorum, kartal gibi görüşüm olmadığına eminim fakat okuyamadığım ya da sıkıntı çektiğim hiçbir alan olmadı günlül hayatta, okulda en arkadan tahtayı rahatlıkla görmek dahil sorun yok. Eğer kontrole gidebilirsem ve numaralarımı öğrenebilirsem (umuyorum nihai numaralar olacak) buraya yazarım zaten.

 • Yılmaz @ylmzarslann

  Sanırım iLasik ile aynı ama en doğrusu doktorunuza danışmak olur her göz her şeye uygun olmayabilir, bir de doktora femtolasik dediğinizde aynı mıdır değil midir bilir zaten daha doğru bilgi verir

  • Hamdi @hamdi

   Doktorlar genelde kendi hastanelerindeki yöntemler haricinde pek konusmuyor ama bakalım 😀 Benim anladığım kadarıyla iLasik, Wavefront, Femto lasik vs. aynı yöntem. No Touch, Smile vs. de aynı yöntemmiş zaten. Hatta PRK mı deniliyormuş ne. Fazla ticarileşti bu iş ya 🙁

 • Yılmaz @ylmzarslann

  Ne yalan söyleyeyim pek böyle şeylerle bilgim yok ben femtolasik oldum geçtim ☺️

TeknoSeyir’e mobil uygulama zamanı gelmedi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 26

Haftalık Gündem Değerlendirmelerinin bir tanesinde bahsedildiği üzere tüm operatörler anlaşmış baz istasyonlarını ortak kullanacaklarmış, orada şu hat çekiyor bu hat çekmiyor derdi olmayacakmış denmişti. Ondan daha sonra hiçbir şey çıkmadı bahsedilmedi, bir gelişme yok mudur? @gamsizm @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10