TeknoSeyir’e mobil uygulama zamanı gelmedi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 31

Haftalık Gündem Değerlendirmelerinin bir tanesinde bahsedildiği üzere tüm operatörler anlaşmış baz istasyonlarını ortak kullanacaklarmış, orada şu hat çekiyor bu hat çekmiyor derdi olmayacakmış denmişti. Ondan daha sonra hiçbir şey çıkmadı bahsedilmedi, bir gelişme yok mudur? @gamsizm @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Xiaomi Mi Box 4K düşünürken şimdi de Mi Box S çıkmış. Hani baya baya aynı gibi geliyor kasanın küçülmesi dışında. Fiyatlar hakkında fazla bilgim yok fakat Mi Box 4K’nın yağ gibi arayüzü varken yeni gelej güncellemeler sonucunda biraz o akışkanlığını kaybettiğini duydum hatta LP’nin tweetinden de görmüştüm öyle bir şey. Yenisinde acaba böyle bir durum var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Joe @joe

  o firmware yetersiz kalıyor 4k için. Youtube ve Netflixi yüksek çözünürlükte izleyebiliyorsunuz ama usbden yüksek bitrateli 4k filmi verince yemiyor. Nvidia shilda bakabilirsiniz veya aceleniz yoksa bir miktar bekleyin. Yeni yeni android tvoslu boxlar çıkıyor devamlı. ChigzTech kanalını takip edebilirsin. Karşılaştırma, performans sıralaması ,çözünürlük farkları ne arasan var.

  • Yılmaz @ylmzarslann

   Ben öyle 2-3 tane anca biliyorumdur android tv box, ya ben eksiğim ya da bu piyasada bu konuya fazla ağırlık verilmiyor ki bence büyük keyif işi bu çünkü genel tv lerin içinden gelen tvos lar ve türevlerinden hiç memnun değilim. Apple desen oldukça pahalı. Ama o dediğiniz kanalı inceleyeceğim kanal için çok teşekkür ederim.

 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Geçenlerde bir arkadaş bu Mi Box ile ilgili hoş olmayan anılarını paylaşmıştı. Dikkatli olmakta fayda var. :))

Ne yani şimdi WhatsApp’a iOS için reklam mı gelecek gerçekten???

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9