Vestel Mistral Elektrikli Süpürge

Merhaba Dostlar daha önce memnuniyetimi belirtmiştim.
Elektrik süpürgesinden en önemli beklentim sessizlik ve kullanım kolaylığıydı.
Daha önce su hazneli kullanıyordum fakat her temizlikten sonra 4-5 parça plastiği ayırıp yıkamak gerekiyordu eğer yanlışlıkla yıkamayı unutursan evde kedi ölüsü aramaya başlıyorduk. Ve çok gürültülü çalışıyordu.

Bu ürünü fiyatından dolayı tercih ettim Vestelde %20 indirim vardı 263 TL ye satın aldım ve sessizliği beni çok etkiledi. Sanki en düşük devirde çalışıyor gibi ve gece bile çalıştırsanız asla alt kat komşunuz rahatsız olmaz, duymaz bile..

Çekişi de gayet yeterli düzeyde pişman etmeyecek bir cihaz bir f/p ürünü diyebilirim...

Fazla uzatmayayım sorularınızı alabilirim...
Edit: Desibel ölçüsümü atmayı unutmuşum, ekledim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

NoRoot Firewall

Merhaba Arkadaşlar ilk incelememde karşınızdayım,
Aylık 2GB kotalı vodafone paketi yetmemeye başlamıştı ilk 20 günde bitiriyordum paketi video da fazla izlemiyorum. Bu aşırı veri tüketimi var diye araştırma yaparken bu uygulamayı buldum,
NoRoot Firewall Android telefonlarınızın veri trafiğini kontrol etmenize yarayan bir program yani hangi program ne zaman İnternete bağlanmaya çalışırsa bildirim geliyor izin ver veya reddet seçeneği ile kontrol edebiliyorsunuz, dilerseniz bu programa wifide izin verip mobilde iznini kaldırabiliyorsunuz.
Böylece Gereksiz uygulamaların zırt pırt internete girip veri tüketmesini engelliyorsunuz.

Cloud print, File Commander,ve Albüm (galeri),Rehber vb uygulamalar internete bağlanmasalar da olur. Bir rehber neden internete bağlanma ihtiyacı duysun ki ?
Uygulama Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=app.greyshirts.firewall

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11