@electric az önce şu videoyu izledim. Yanlış anlamadıysam araç batarya kapasitesinin %50 ye yakınını kaybetmiş ve sadece 108.000 km de. Ayrıca leaflerde batarya kapasite kaybı ortalama%20-25 arası dedi.(yanlış anlamadıysam tabi) Ortalama kayıp bile çok fazla değil mi? Tesla ve İ3 ile ilgili izlediğim videolarda bu kaybın %10-15 civarında olduğu ve daha da kayıp oluşmadığı söyleniyordu. Acaba Nissan'ın bataryalar mı dandik?
https://youtu.be/ZwMA4K9tMEY

Leaf with 51 % degradation after 108k km/67k mi

The Model 3 owner's referral code: http://ts.la/ramsey4507 Most of my music is from Artlist.io. If you sign up for one year and use my referral link, you wil...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkisi ana modeli olacak 16s ve 16s plus ve 16T diye bir model de gelecekmiş ve bu model bir oyuncu telefonu olacak. T ise turbo manasına gelecek. Ayrıca çentiksiz olacakmış.
#meizu
https://www.webtekno.com/meizu-icerisinde-snapdragon-855-i-barindiracak-uc-adet-telefon-cikarmaya-hazirlaniyor-h61243.html

Meizu, 16T İsimli Bir Oyuncu Telefonu Çıkarmaya Hazırlanıyor

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, bu yıl içerisinde üç adet Snapdragon 855'li telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Telefonlardan birinin oyuncular için olması bekleniyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android Q da karanlık mod gelecekmiş. Ve ben tasarımını ve renk seçimini çok beğendim. Dex benzeri bir şey olduğu tahmin edilen masaüstü modu diye bir şey var ama daha ne olduğu tam olarak bilinmiyor. Ayrıca yüzer şekilde çoklu uygulama desteği glebilirmiş.
#android #AndroidQ
https://www.webtekno.com/android-q-ile-birlikte-gelecek-bazi-yeni-ozellikler-ortaya-cikti-h61265.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oppo Türkiye'de faaliyete başlamış. Şimdilik 3 cihaz var.
Haber linki:

https://www.webtekno.com/oppo-turkiye-h59819.html
https://www.oppo.com/tr/
#Oppo

OPPO Mobile Telefon ve Aksesuar - OPPO Global | OPPO Türkiye

Dünyanın her yerinden gençler tarafından kullanılan bir cep telefonu markası olan OPPO, yenilikçi mobil fotoğrafçılık teknolojisinin tasarlanması konusunda uzmanlaşmıştır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Konuyu en iyi açıklayan video.
https://youtu.be/b4wRDZU5Tf4

İnternet fiyatlarına %66'ya varan ZAM mı geliyor?

Kaynak haber: https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/internete-yeni-zamlar-kapida-2804171/ Ekşi sözlük başlığı: https://eksisozluk.com/19-aralik-2018-toptan-i...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çentikli ekranların bir sıkıntısı daha. 5.8 inç denilen iphone xun ekranı aslında 5,6875 gibi çok garip bir boyuttaymış. Sadece bu yüzden değil başka sebeplerden de dava açılmış. Habere bakmanızı tavsiye ederim.
https://www.webtekno.com/apple-a-iphone-x-in-ekran-boyutu-ve-piksel-sayisi-hakkinda-yanlis-bilgi-verdigi-icin-dava-acildi-h59177.html
#apple #çentik

Apple, Yeni Bir Davayla Karşı Karşıya

iPhone X serisi cihazlarında yanlış bilgi verdiği ileri sürülen Apple'a dava açıldı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • joevitti @joevitti

    Çentik ile değil de köşe yuvarlatmaları ile ilgili bir şey. Ekran köşegen mesafesi verilirken yuvarlatma dahil edilmeden dikdörtgen olarak köşegen mesafesi verilir. Subpiksel konusu da saçma, iPhone'da Samsung'un yıllardır OLED'de kullandığı diamond pentile dizilimi var.

    Apple'dan bir şey koparabilir miyiz diye dava açmışlar 😀

Bu apple kadar gıcık bir firma yok galiba. İphone 5S in pil durumuna bakmaya çalışıyorum ama ios 11.3 güncellemesi ile gelen pil sağlığı özelliği iphone 6 ve üzeri cihazlarda varmış. Harici bir uygulama ile öğrenmek istesem ona da izin vermiyor. Ben şimdi bunun pil durumunu nasıl öğreneceğim?
#apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung da kulaklık jakını kaldırmış. En son Sony ile Samsung kalmıştı, Sony XZ2 ile kaldırdı. Samsung ise A8s modeli ile kaldırmış.
#Samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok şey anlatan bir haber.
https://www.otopark.com/2018/12/aston-martin-turkiye-dubai-ile-yarisiyor/
#otopark #OtoparkCom #OtoSeyir

Aston Martin Türkiye, Dubai ile Yarışıyor - OTOPARK.com

Aston Martin Türkiye satışları kasım ayı kasım ayı sonu itibariyle 15 adedi buldu.Yıl sonunda 18 adetlik satış rakamını görmeyi hedeflendiği de söylendi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG G7 ThinQ, Bootloop Sorunu ile Karşı Karşıya

Dünyanın pek çok farklı yerinden LG G7 ThinQ kullanıcılarının çevrimiçi forumlarda aktardıkları bilgiye göre LG G7 ThinQ, cihazları kullanılamaz hale getiren bir bootloop sorunu ile karşı karşıya.
BeğenFavori PaylaşYorum yap