kullanışlı bilgisayar masası örnekleri var mı elinizde? çift monitöre uygun bir masa yaptıracağım. resimdeki mesela hoşuma gitti, monitörü vesa ile kullanacağım. masanın yanına bir masa daha olacak yazıcı ve kasa onun üstünde duracak

edit: nasıl olur bilmiyorum ama kulaklık ve gamepad için de bi standa ihtiyacım var. onu ayrıca mı satın alırım bi yer mi ayrılır bilmiyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Potplayer ve VLC ile denedim, renklerdeki problemin sebebi nedir? "WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.H.265" serisinden izliyordum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Buna en yakın notebook ram'i nerden bulabilirim?
https://www.n11.com/urun/samsung-m471b5273dh0-ch9-4-gb-2rx8-pc3-10600s-09-11-f3-1333-mhz-15-v-notebook-ram-1115124?magaza=konsoldunyasi

şöyle bi şey buldum ama bendeki ch9 1110 iken n11de satılan ch9 1129

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

enpara ve cepteten başka "birikim hesabı (marifetli hesap)" olan ve aynı zamanda " eft ücreti" almayan başka bankalar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

böyle bir şey var mı ? biraz araştırdım denk gelmedim bu yazıyı destekleyen bir şeye

https://eksisozluk.com/entry/117948201
"geleneksel aşılar vücuda mikrobu tanıtır ve vücut doğrudan doğruya mikrobu hedef alır.

mrna aşıları vücuda hasta hücreyi tanıtır.yani içine virüs girmiş hücreler mrna aşısının asıl hedefidir.virüsü değil doğrudan enfekte hücreleri yok eder.

sonuç olarak eğer vücudunuza virüs girmeden mrna aşısı olduysanız -ki aşının olayı budur zaten- korkulacak bir durum şimdilik yok.

ama virüs vücudunuza girmiş ve bundan sizin haberiniz yoksa, testler hatalı sonuç vermişse bu durum dahilinde mrna aşısı olduysanız, bütün enfekte hücrelerinizin darmadağın edilmesine hazır olun.

mesela virüs akciğer dokusuna mi yerleşmiş?!!, akciğerleriniz vücudunuz savunma sistemi tarafından delik deşik edilir.

böbreğe mi yerleşmiş?? geçmiş olsun en iyi ihtimalle böbrek yetmezliği ile yaşarsınız.

sonuç olarak mrna aşısı sonrası ölümlerin esas sebebi, aşı öncesi vücuda virüsün girip girmemiş olduğundan emin olamama durumudur."

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Kmplayer benzeri önerebilceğiniz bir video oynatıcı var mı? kmplayer çalışırken, windows yeşil ekran verdi bir kaç kez. uyumak için haftalık gündemi izlerken başıma gelmesi kötü oldu bir de ses takılıyor kalkıp pc'yi kapatmak zorunda kaldım 😀 özellikle iki alt yazı açabilme özelliği işime yarıyordu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

'Ayın enparalısı' meselesine eyvallah dedik, takibi de kolaydı ve istedikleri şeyler ay içinde kendiliğinden oluyordu zaten. Ama o kural yetmedi şimdi de bir kampanyadan yararlanmak için yeni yeni havuz problemleri çözmek zorundayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

https://www.igdas.istanbul/

şaka mı bu. 35 yıl diye bir "görsel" çıkıyor ve 20 saniye sürüyor. sayfayı yenilesen bi yere tıklasan tekrar çıkıyo. kapatmak yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap