Netflix gibi ama daha çok film ağırlıklı hangi servisi önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hepsiburada.com'dan satıcısı hepsiburada olacak şekilde telefon alınca açılmış kutu gönderiyorlar mı? Böyle bir durum olursa ne yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

PostNL ile Türkiye'ye giren kargomda 14 gündür değişiklik olmadı. Ekşi sözlükte birisi UPİM'in bu aralar taşındığını o yüzden hiçbir kargonun işleme alınmadığını yazmış. Son 2 haftada UPİM'e giriş yapan kargonuz oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PostNL ile gelen kargo 8 gün önce Türkiye'ye giriş yaptı gözüküyor. PTT tarafında hala bir değişiklik yok. Başına gelen oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kingston 32gb flash belleğimle ilgili RMA başvurum sonucunda flash belleğimi satın aldığım yer aracılığıyla teknik servise göndermem gerektiği ortaya çıktı.

4 yıl önce satın aldığım flash bellek yazma korumalıdır diye hata vermeye başladı. Ben de bir Kingston'un sitesinden bakayım dedim ürün 5 yıl garantili gözüküyordu. Sonra Kingston sitesinin üzerinden destek formunu doldurdum İngilizce olarak. 1 gün sonra Kingston Europe'dan ürünün fotoğrafını veya fişini atmam istendi. Fişini kaybettiğim için ürünün fotoğrafını attım. Buradan sonra Lokal distribütörün RMA ile ilgileneceğiniz söylediler. Türkiye Kingston'dan e-mail geldi. Ürün faturasını istediler. Ürün faturasını yeniden çıkarttım. Vatan bilgisayardan satın almıştım. Vatandan alınan ürünler için INDEX bilgisayar ilgileniyormuş. Bu yüzden flash belleği Vatan Servisine vermem gerekiyormuş. Burada bende hata var tabi ürünün garantisi 2 yıldır diye faturasını kutusu vs atmıştım. Şimdi Vatan Bilgisayara vermek istesem garanti belgesi isteyecekler ki bende yok. Kingston RMA ile ilgili aklına takılan vs olursa okuması için koyuyorum. #kingston #destek #rma #teknikservis #flashbellek . Sandisk'deki gibi bir tutum çıkar diye ümit etmiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2007'de aldığım thermaltake 750watt güç kaynağını kullanıyorum hala. Bozulup sisteme zarar verme riski var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Bozulmadan önce zaten sana bir sinyal çakar. Mesela ne olur ?
    - Cıvıltı ıslık sesi gibi ses geliyorsa
    - Bilgisayarında sebepsiz yere mavi ekran reset vs. gibi durumlar oluyorsa
    Bil ki psu'nun eli kulağındadır. Kullanmaya devam edersin mesela birgün hiç start vermez zorlarsın çat verir derken hop anakartı bellekleri cpu'u yanına alıverir.

Qcy t1 pro kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Kulaklıklar otomatik on/off oluyor mu? Kılıftan çıkarınca auto on kılıfa geri koyunca auto off tarzı bişey var mı yoksa her seferinde üstüne basılı tutup mu açıp kapatılıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap