Bir websitesinin eski cachelerine ulaşabilir miyim? Adore den koltuk altım. Ben alırken kafalık ürüne dahildir yazıyordu. Şimdi ürün geldi kafalık yok. Sitedeki açıklamayı da değiştirmişler. Google'dan 1 gün öncekini buldum fakat orada da değiştirmişler. 3-4 gün öncesini bulabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekleme: Şimdi baktım dağıtıcıya verildi yazmış.

Aliexpress'ten aldığım ürün PTT PDM'sine ulaştı. Zimmet Alındı yazıyor en son lokasyon olarak PDM yazıyor. Dağıtıma mı çıkmış oluyor? Daha önce PDM'de zimmet alındı yazısına karşılaşmamıştım. Vergisi vs belirlenmiş durumda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bim'den aldığım Meizu Note 8'de Aptx HD, LDAC çalışmıyor. Android 8 ve üstünde LDAC'ın çalışması lazım. Fakat geliştirici seçeneklerinde gözükmesine rağmen seçtirmiyor. Meizu Note 8'i olup Aptx HD,LDAC kullanan var mı? Benim cihazda mı sıkıntı var acaba. Ne kadar ekmek o kadar köfte meselesi sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mağara olması lazım, ben yeni fark ettim. Spotify'da yerel dosyaları çalma listesine ekleyip telefonda o listeyi indirince, pc'deki lokal şarkılarında telefona indirildiğini fark ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çin'den gelen kargoların gümrükten çıkması uzadı. Amazon.comdan satın alınan ürünlerde bu tarz bir uzama yok değil mi? Gümrük vergisini, satın alırken Amazon'a önden ödediğimiz ürünler için soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix gibi ama daha çok film ağırlıklı hangi servisi önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7