Twitter'da bazı takip ettiğim kişilerin beğenilerini ana akışta görebiliyorum, fakat bazı kişilerin beğenilerini hiç çıkmıyor. Beğeni dediğim a kişisi bu tweeti beğendi diye. Bunun nedenini bilen var mı? Kişiler kendileri mi seçiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yağmurlu havada kullanmak için su geçirmeyen ve ıslak mermer gibi zeminlerde kaymayan ayakkabı önerebilir misiniz?
Outdoor ayakkabısı almıştım. Islak mermerde kayıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

MSI Center ile fanların hızlarını Bios'a girmeden Windows'un içinden ayarlayabiliyorum.

Şöyle bir bug var ama CPU seçili olmamasına rağmen Silent'a alınca CPU'yu kısıyor. Ben Customizeda kullanıyorum. Oyundayken fan hızlarını değiştirip deneme yapabiliyorum. Mesela hepsini fullde çalıştırabiliyorum.

Anakart B450 Gaming Plus Max.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hazır cv örnekleri görebileceğim bir yer önerir misiniz?
Redditte baktım da. Mesela fotoğraf koymayın demişler. Fakat altına buradaki cv tavsiyeleri Kuzey Amerika kıtası için geçerlidir. Siz kendi lokasyonunuza göre daha uygun tavsiyeler bulabilirsiniz demişler. Türkiye için böyle bir rehber var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Araçlardaki dokunmatik klima kontrolu düzgün oluyor mu? Kullanması zor olur diye düşünüyorum hep. Biraz ön yargılıyım kendim denemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara Turgut Özal Mahallesi'nde 1650 TL'den çıktığımız daire 3150 TL'ye ilana konulmuştu. İlan kaldırılmış. Tam ne kadara tutulduğunu bilmiyorum fakat emlakçı yeni kiracıya vermek için ev sahibi ibanını istedi benden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnsan konuşmalarını başarılı bir şekilde maskeleyen active noise cancellation'i olan bir kulaklık biliyor musunuz? Tws Sony aldım. Fan sesi vs çok güzel kesiyor ama konuşmaları pek kesmiyor. Kubikte diğer arkadaşlarla konuşmaya gelen kişiler dikkatimi dağıtıyor. Sony'nin kafa üstü modelleri sanırım daha başarılıymis. Fakat kafa üstü de terletir diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hangi kurumdan HGS almak mantıklı? önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16