Bir GPU'nun aynı anda kaç tane 1080p- 4k h264-h265 açabileceğini görebileceğim bir site var mı?

Yanlışsam düzeltin anladığım kadarıyla gpularla bu Hardware encode decode olayları GPU'nun içindeki farklı bir chip ile yapılıyormuş. Canavar gibi oyun oynatan kart h265 çözemeyebilir gibi geldi. https://developer.nvidia.com/sites/default/files/akamai/designworks/images-videocodec/VCSDK_006a.png

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enpara alternatifleri neler var arkadaşlar. Cepteteb'e baktım geçilebilir gibi geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Doom eternal'ın metacritic ve steam yorumları yüksek gözüküyor. Bu oyun beğenilmedi diye hatırlıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Arkadaşlar seagate st4000dm004 satın almıştım. Harddisk 5 günün sonunda sizlere ömür. Bios görmüyor. PC'nin açılışını ciddi derecede uzatıyor biosu geçmesi uzun sürüyor.

Ubuntu ile deneyince Ata(2) softreset error tarzı bir hata veriyordu.

Şimdi bu hdd'den kafa sesi vs gelmiyor. PC'yi açtığım zaman diski/diskleri de dönüyor diye tahmin ediyorum bir titreşim hissediyorum dokununca. Sanırım PCB'sinde bir sıkıntı var.

Ben tabi bu 5 gün içinde fotoğraf atmıştım hdd'ye. Amazon.com.tr'den almıştım iade'yi kabul ettiler fakat benim aklım fotoğraflarda kaldı. Fotoğrafların yedeği elimde mevcut. Diskten kurtarıp alırlar diye endişe ediyorum. Sizce bu hdd'nin PCB'sinden bulma şansım olur mu?

Ekleme: Aliexpress'de buldum gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir websitesinin eski cachelerine ulaşabilir miyim? Adore den koltuk altım. Ben alırken kafalık ürüne dahildir yazıyordu. Şimdi ürün geldi kafalık yok. Sitedeki açıklamayı da değiştirmişler. Google'dan 1 gün öncekini buldum fakat orada da değiştirmişler. 3-4 gün öncesini bulabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bim'den aldığım Meizu Note 8'de Aptx HD, LDAC çalışmıyor. Android 8 ve üstünde LDAC'ın çalışması lazım. Fakat geliştirici seçeneklerinde gözükmesine rağmen seçtirmiyor. Meizu Note 8'i olup Aptx HD,LDAC kullanan var mı? Benim cihazda mı sıkıntı var acaba. Ne kadar ekmek o kadar köfte meselesi sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mağara olması lazım, ben yeni fark ettim. Spotify'da yerel dosyaları çalma listesine ekleyip telefonda o listeyi indirince, pc'deki lokal şarkılarında telefona indirildiğini fark ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap