Merhaba

Çoğumuzun merakla beklediği Bannerlord çıktı. Bilgisayardan çok oyun oynayan birisi değilim ancak arada kaçamak yapmayı seviyorum. Acaba linkteki bilgisayarım Bannerlord'u kaldırır mı?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-thinkpad-e14-intel-core-i7-10510u-16gb-512gb-ssd-rx640-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-20ras04k00-p-HBV00000QW7DQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PSP 3004 - SATILDI

Cihazı birkaç sene önce ikinci el olarak almıştım. İlk sahibi gibi ben de bir hevesle aldığım cihazı çok kullanamadım. Cihazın arkasında kullanıma bağlı hafif kılcal çizik vardır fotoğraflarda görebileceğiniz üzere. Onun haricinde gayet temiz cihazdır. Boş yattığı için satıyorum. CFW'lidir. 16 GB hafıza kartı içindedir. Full kutu kitapçık mevcuttur. Ek olarak fotoğraflardaki oyunları da yanında hediye ediyorum.

Mi Band 4 - 89 TL

Ocak ayı gibi hepsiburada'dan almıştım. Bi kaç kere kullandım daha sonra kenara attım. Kutu kitapçık fatura bulunmamaktadır. Maksat boşta durmasın. Fiyatı makul tuttum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde yardımlarınız sayesinde çok memnun olduğum bir laptop aldım. Öncelikle teşekkür ederim bu yüzden. Arkadaşım da laptop alacak bu sıralar.

Beklentileri
- Kaliteli ekran
- Batarya performansı
- Ofis, günlük işlerinde üzmeyecek performanslı

bütçesi konusunda pek sınır yok açıkçası. Ancak 6.5 - 7k civarında olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Süreç içerisinde yorum yapan, yardım eden herkese teşekkür ederim. Umarım pişman olmam. Siparişi geçiyorum bu gece hesap kesim tarihi bittikten sonra.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-thinkpad-e14-intel-core-i7-10510u-16gb-512gb-ssd-rx640-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-20ras04k00-p-HBV00000QW7DQ?magaza=GTI%20Bili%C5%9Fim

Lenovo ThinkPad E14 Intel Core i7 10510U 16GB 512GB SSD Fiyatı

Lenovo ThinkPad E14 Intel Core i7 10510U 16GB 512GB SSD en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Merhaba. Geçtiğimiz haftalarda laptop tavsiyesi istediğim bir post atmıştım. En son Monster Huma'ya karar vermistim ancak cihazi yerinde gördüğümde içime sinmedi. Son bir kez neler önerebilirsiniz merak ediyorum.

Bütçem 6000 TL

14 inç olması ve taşınabilirlik önceliğim
Ofis, web, programlama gibi işlerde kullanılacak.

Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Merhaba,

Laptop arayışına girmiş bir üniversite öğrencisiyim. Cihazdan beklentilerim; taşınabilirlik, güzel bir ekran, pil ömrü ve performans. AAA oyunları oynamak gibi bir amacım yok ancak arada Total War, Mafia II, Withcer 3 gibi oyunlara bakmak isterim açıkçası.

Oyun çok gerekli değil bu arada. Feragat edebilirim

Bu koşulları sağlayabilecek maximum 5000 TL (ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur) önerilerinizi bekliyorum. Seçerken çok fazla değişken olduğundan ve daha önce laptop almadığım için çok zorlanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Koç Üniversitesi hakkındaki düşünceleriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Merhaba

Ziraat Bankası'nda Vadesiz Altın Hesabı açtım ve A02 altın aldım. Bunun gram altından bir farkı var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul Sarıyer'i nasıl bilirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Bir işveren yeni mezun öğrenciden ne bekler? Ne gibi şeyler kişiyi öne çıkarır, fark yaratır? Bu sene üniversite öğrencisi olacağım. Önümdeki süreyi verimli geçirmek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16
  • ARMv7 @armv7

    Üniversiteyi sadece okulda geçirme, yapacağın işe göre laboratuara bir bişeyler öğren okurken piyasaya gerçek bir projenin içinde ol. Ya da staj yapacağın yerde staj süresinden uzun kal ve bişeyler öğren ama mutlaka okulun dışında gerçek işlere karış ki deneyimsiz bir yeni mezun olma.

  • Tuna CENGİZKANER @tunakaner

    Üniversite eğitiminle yetinme, arkadaşlarınla projelere giriş, okul içi veya dışı projelere gir, ikinci sınıftan itibaren mesleğinle alakalı yarı zamanlı çalış çok az maaşlı veya maaşsız olsa dahi ve tabii ki arkadaşlarla bol bol sosyalleş, klüplere katıl, sosyal becerilerini iletişimini yükselt.

  • mhmmdy @mhmmdy

    gez, gör, eğlen ama fazla devamsızlık yapma. üniversitede her şey için zaman var, yazın çalış(derslerin durumuna göre sene içinde de çalışabilirsin kampüsteki yemekhaneye veya kütüphaneye başvurabilirsin rahat olur) okuduğun alanla ilgili bulamazsan başka herhangi bir iş de olur ama boş geçirme.