Bu akşam Cengiz Bey katılıyormuş yayına. LP de varsa güzel güzel izlenir retro muhabbetleri.

Cengiz Bey: https://www.youtube.com/c/CengizsRetroGameRoom

Cengiz's Retro Game Room

Kanalımda Retro oyun konsolları incelemeleri İlginç konsol aksesuarları, kontrolcüler vb Retro konsol mod ve tamiri Retro oyun kültürü Retro oyuncaklar ile i...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, okulda aldığım İtalyanca dersi için boş zamanlarda kendimi geliştirmek amacıyla Duolingo kullanıyorum ancak ücretsiz sürümde can hakkı çok az ve plus sürüm ne yazık ki pahalı biraz. Eğer aşağıdaki linkten kaydolursanız her kişi başına 1 hafta plus süresi kazanıyorum.

Not:
Link referanslı olmuş oluyor ancak belirtildiği sürece kural dışı değil diye biliyorum. Oldukça masum bir referanslı link aslında. Umarım silinmez.

https://invite.duolingo.com/BDHTZTB5CWWKTCEHOMEVJC55GI

Learn a language for free

Learn languages by playing a game. It's 100% free, fun, and scientifically proven to work.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

Dikkat: Kalp çarpıntısı, nefes darlığı ve bolca gözyaşına sebep olabilir.

Ne ailede herhangi bir Balkan geçmişimiz var, ne de çevremde etkilenebileceğim bir ortam. Toroslarda yaylak kışlak yaşayıp giden Yörüklerdenmiş bizimkiler. Ancak şu parçayı ne zaman dinlesem sağlam çarpıyor, kendime gelemiyorum.

#BirazMüzik

https://youtu.be/N1fIV6VGH20

Yasemin Göksu - Arda Boyları - [ Urumeli Hatırası © 2010 Kalan Müzik ]

Yasemin Göksu - [ Urumeli Hatırası © 2010 Kalan Müzik ] http://geni.us/urumelihatirasi https://twitter.com/yasgoksu http://kalan.com/
BeğenFavori PaylaşYorum yap

-- GÖNDERİLDİ --

Elimde geçen sene bu zamanlar aldığım Eşek markalı 120 GB SSD mevcut. İhtiyaç fazlası evde boş boş yatıyor. İhtiyacı olana gönderebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

Bu ay Twitch Prime aboneliğini başka bir hesap için kullandım. Gelecek ay da bu hakkim olacak mi TS için kullanmak isterim de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap