Pre-purchase Halo: The Master Chief Collection on Steam

The Master Chief’s iconic journey includes six games, built for PC and collected in a single integrated experience where each game is delivered over time. Whether you’re a long-time fan or meeting...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Shingekinokyojin #attackontitan #manga
Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) 121. bölüm çıktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#darq #EpicStore
DARQ geliştiricisi herhalde bağımsız olmanın verdiği rahatlıkla meczup Tim'e aşağıdaki cevabı vermiş. Şu quasi exclusivity saçmalığı bitse de kurtulsak.
https://twitter.com/UnfoldGames/status/1166089157946564608

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#emulation #RetroArch #patch
RetroArch'a harika bir özellik eklendi: makine çevirisi. Bu sayede ekrandaki yazılar istenilen dile çevrilecek. Çevrilen metin ya metin okuması (TTS) ile ya da yazının üzerine çevirinin bir kutu içinde konması ile aktarılacak. İngilizce çıkışı olmayan/iptal olan Japonca oyunlar için topluluk yaması yokluğunda oldukça işe yarabilecek bir özellik.
https://www.youtube.com/watch?v=Yij_ydE9vd4
https://www.libretro.com/index.php/retroarch-1-7-8-ai-service-how-to-set-it-up/

RetroArch 1.7.8 - What's New - AI Service Allows For Machine Translation from...

Be sure to read our #RetroArch article here for setup instructions - https://www.libretro.com/index.php/retroarch-1-7-8-ai-service-how-to-set-it-up/ Welcome ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#safetyrazor #safetyrazorblade #gillette
13 Ağustos'ta Amazon US'den sipariş verdiğim tıraş bıçakları elime ulaştı 😍. Kargo ve gümrük masrafları ile birlikte 115 liraya geldi. Buradan alsaydım 180-200 lira arası tutacaktı. Sharp Edge'ler hem keskin hem de konforlu bıçak arayanlar için en iyilerden biri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Steam
Reddit'te gördüm, Steam'e yeni bir özellik gelmiş. Eğer bir oyunu başka bir platformda oynamışsak, store sayfasında gözükmemesi için göz ardı etmek yerine bu şekilde işaretleyebiliyoruz. Oyun önerisi için hâlâ kullanılabilir olacakmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Bethesda #DRM #fckdrm
Yan, bit Bethesda. İnsanlar isyan etti de şimdi Bnet girişini isteğe bağlı yapacaklarmış. Tweet'in altında güzel dalga geçilmiş.
https://twitter.com/bethesda/status/1155140773215649793

BeğenFavori PaylaşYorum yap