Merhabalar. Whatsappta ilaç, tanı vs paylaştığımız bir grup var. Ara sıra guruba girip arama yaptırmam gerekiyor fakat telefonu iyice yormaya başladı. Sohbeti dışa aktar diyip drive seçtiğimde de hepsini aktarmıyor. Tüm konuşmayı içerisinde arama yapılacak şekilde aktarmanın, yedeklemenin bir yolu var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Vodafone fiber internet kullanan var mı aramızda acaba? Süperonline fiberden vodafone'a geçmek istiyoruz. Süperonline fiyatları acayip artmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet tarifemin süresi doluyormuş. Fiyatlara baktım da Vodafone fena değil gibi duruyor. Fiber için hangi model modem veriyorlar? Superonline'ın bi önceki serideki modemi çok problemliydi, aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Remouse, ghost mouse gibi mouse hareketlerini sınırsız tekrar eden bedava program var mı acaba? Remouse standartta en fazla 3 tekrar yapıyor. Üniversite hastanesinden randevu almaya çalışıyorumda. Yeni saatler tamamen random, laptop boşa çalışmasın masanın kenarında bana randevu ayarlasın diyorum 😀 Hepinizin bayramını kutlarım bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yemek masasında çektiğim ilaç fotoğrafını kendi siteme koymuştum, fakat başka bir site fotoğrafı indirip kendisi koymuş. Şimdi ilacın adını yazınca o site çıktı karşıma 😀 Bu işlerden pek anlamıyorum, SEO olarak benim yayınladığım birşeyin çalınması benim için iyi midir, kötü müdür?
Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

9-10 ay falan plus abonesiydim. Canlı yayın gelmiş bi girdim baktım bildirim geldiğinde, sadece plus sorabiliyor diyince çıktım, sonra izlerim dedim. Şimdi baktım ki ilk yarım saate plus'a özel, sonra herkese açıkmış. Ben bunu görmemiştim. Bu konuda bi düzenleme yapılmalı bence. Ayrıca, üye olduğum bir forumda da şöyle bir sistem var, paralı üyelikle uzun süre devam ettiğinizde, tekrar para yatırmasanız bile bazı özellikler hala açık kalıyor. Bu tip birşey de olmalı bence, ticari açıdan nasıl olur bilemem ona siz karar verirsiniz tabi ama bi fikir olarak....

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik 2014'de Brown Üniversitesinde tanışıp beraber şarkı yazan, söyleyen best friendler. Bu şarkı, yani Drinkee, brezilyalı bir şairin şiirinden uyarlamadır. Best Friend şarkıları ise Iphone X tanıtımında, Batshit ise Iphone 8 RED reklamında çalmıştır.

Tanrı ile uyumaya gider, tanrı ile uyanırım
kendim ile susar, kendim ile şarkı söylerim
laflarım, iş başı yaparım
İçerim, şaşırırım
Drinkee

Sofi Tukker "Drinkee" || Baeble Music

#sofitukker #drinkee Sofi Tukker performing "Drinkee," exclusively for Baeble Music. Try Our Video Apps: iPhone: http://baeble.me/1S7x5p3 Android: http://bae...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu aralar İzmir içi flat ekran CRT monitör arıyorum. 17" samsung monitöre 150tl isteyen var. İnsanı LetGo'dan soğutuyorlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Toz maskesi tavsiyesi
Bunu yazacak yer bulamadım, belki aramızda iş güvenliği uzmanı vs vardır. Günlük kullanabileceğim toz maskesi arıyorum. FFP1 koruması olanlar iş görüyor, kulaktan bağlanabilir ve uygun fiyatlı olursa çok güzel olacak. Toz maskesi aramamın nedeni de çoğu ot polenine ve kediye alerjim olması. Alerjim kendini astım, rinit ve konjonktivit olarak gösteriyor, beni hayattan soğutacak noktaya geldi. Allerji ilaçlarının (antihistaminikler) tamamı aşırı uyku ve yeme isteği yapıyor. Narkolepsi hastası ve obezite adayı olarak allerji ilacı kullanamıyorum. Var mı maske önerisi olan? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12
 • Hamdi @hamdi

  Bende de alerji var. İlaçlar fayda etmiyor. Doktor maske kullansan bile Ankara'nın havasında fayda etmez dedi bana.

  • Doğaç @vt-dogy

   ABEK2 P3 filtreli yarım yüz maske ile çıkın. Kimyasal silahtan bile aşırı olmadıkça etkilenmezsiniz 😀 Doktorların dediğinden çok kendi çözümünüzü üretmeye çalışın bence bu konularda. Ben 6 yaşımdan beri ağır allerji hastasıyım. Kullanmadığım ilaç, hatta 5 yıl süre ile her haftadan her aya kadar yapılan aşı kalmadı. Geçmedi. Veteriner hekimi oldum, inat gibi kedi alerjim de çıktı 😀

 • Orcun @orcun

  https://www.hepsiburada.com/3m-8812-ventilli-toz-maskesi-ffp1-p-HRENS3M8812 Bu tür maske türevi şeylerde 3m ürünlerinden vazgeçme derim. Hatta genel iş güvenliği ürünlerinde 3m takıl. Bizde bunun yağ ve koku için olanı var hergün takıyoruz, kulak içinse gene özel hergün yeni kulak tıkaçları veriliyor hani hiç sıkıntı yaşamadım bunca yıldır. Tabi takan var takmayan var takmıyor mesela maskeyi 2 3 ay sonra adamın solunum yolunda sıkıntı olabiliyor falan e işyeri sonuçta cnc tezgahlar şu bu birsürü şeyler var.

  • Doğaç @vt-dogy

   Hocam bunu denedim, bir günü anca çıkarıyor sonra direnci artıyor soluk almak işkence oluyor. tanesi 15tl olunca da kolay kolay değiştiremiyor insan 😀

  • Orcun @orcun

   @vt-dogy Bunlar zaten tek kullanımlık, yani öyle 2. gün 3. gün 1 hafta falan gidenleri var yok değil kartuşlu sistemli vs ama dışarda suratında gaz maskesiyle geziyormuş gibi olacan polis çevirir birşey olur kavga edersin ohooo burası türkiye o işlerde sakat.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  çare ventolin. bol spor yap yan etkileri gider. başka da yolu yok. alerjik astım için bir kaç bitkisel çözüm olması lazım onlara da bakarsın.

  • Doğaç @vt-dogy

   Ventolini inhaler, tablet olarak denedim. Kesmedi kortikosteroidli fosterla kombine ettim. Malesef yoğun polen olduğunda nefes alıp vermek işkenceden farksız oluyor.

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   @vt-dogy kendini fiziksel olarak koruyacaksın zaten. görünür partiküllerden zaten uzak duracaksın. ben bir ara krize girmiştim ventolin inhaler ve antihistaminik verdi. dediğin gibi antihistaminikler çok uyku yapıyor ama yatmadan önce almaktan başka çare yok. kortizonlu ilaç alıyorsan da deli gibi spor yapman lazım.

   Polen arı sütü filan kimisinde çok iyi etki yapıyor kimisinde çok kötü. bunlara da bakmak lazım.

   Ne diyeyim allah şifa versin bi ara bende çok kötüydüm.

 • Mr.Bell @mr-bell

  Geçmiş olsun,benzer durumlardan muzdaribim,çözüm net olarak yok