System Shock Remake 67 lira Steam'de. 45 dolar normal fiyatı. Orijinali oynamamıştım o yüzden hemen aldım. Umarım Vampire gibi iptal etmek zorunda kalmam. #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu sosu 7,5 liraya alıyordum, 2-2,5 liraya da yine Barilla'nın Penne Rigate makarnasını alıyırdum. Şu anki fiyata bakın. Makarna da en az 15 olmuştur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 22

Ofisteki bilgisayarımda Word'de bir şey yazarken bazen HDD'ten ses geliyor. Resmen yazdığım her harfin sesi geliyor. Bir de yazıları silmek için backspace'e basılı tuttuğumda yavaş çalışıyor ve tuşu bıraktığımda bir süre daha silme işlemine devam ediyor. Bazen de bu söylediklerimin hiçbirisi olmuyor ve gayet güzel çalışıyor. Crystal DiskInfo ile HDD sağlığına baktım iyi gözüküyor. Sizce ne olabilir? OneDrive kullanıyorum ve dosyalarım sürekli senkronize durumda. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şunları çarmıha gerseler yemin ederim zerre acımam. Yavrucuk nasıl savunmasız nasıl çaresiz. Bunlara da zorla siyanür içireceksin aynı çaresizlikle geberecekler.

https://twitter.com/hasanpercinn/status/1526181385844703232?s=20&t=K4KoBfmUR9-PE6Jbrv6awQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazNostalji Üniversitenin merkez laboratuvarında taramalı elektron mikroskobunda çekim yapmıştık dün. Bilgisayarda XP yüklü, görüntüleri de Nero ile diske yazıp veriyorlar. 😄 Resmen lise yıllarıma döndüm. Okuldaki arkadaşlara istedikleri filmleri CD'ye çeker satardım, hey gidi. 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 35

Olağanüstü bir oyundu. Medieval ve Rome'dan farklı bir atmosferi ve bakış açısı vardı, halkı idare etmek çok önemliydi, diplomasi tabi ki bir EU veya CK seviyesinde değildi ama vardı. Savaşlar zaten destansıydı. Osmanlı campaign'indeki müzikler de çok hoştu. Çalışırken güzel gidiyor.

#oyun #Oyunmüzikleri

https://youtu.be/uA9nyRsG1Lo

Empire: Total War - Ottoman Campaign Music

I uploaded all tracks of the whole ottoman campaign.Try the Indian track! : https://www.youtube.com/watch?v=lBa7mpditvw
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Core i5 4460 işlemci,
Asus H81 Plus anakart,
Asus ROG Strix RX 480 8 GB ekran kartı,
8 GB 1333 MHz GSkill Ripjaws RAM,
120+240 GB Sandisk SSD Plus depolama,
Corsair Carbide 600 Watt PSU'lu kasa.

Bu sistemi elden çıkarmak istiyorum. Ekran kartı ile 3 ay kadar underclock ile (GPU sıcaklığı 65 derece üzerine çıkmadan) mining yapıldı. Sizce ne kadar eder?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 23

ASUS VG248QE monitörüm var. Laptopumu bu monitöre bağlamak istiyorum ancak ASUS sağ olsun nasıl bir HDMI portu koyduysa sizin HDMI kablonuz ne kadar hızlı olursa olsun tazeleme hızı 60 Hz'i geçemiyormuş. 144 Hz için DVI veya DP kullanmak gerekiyor ancak laptopta sadece HDMI çıkışı var. Böyle bir durumda aşağıdakilerden hangisi daha mantıklı olur sizce?

1- Hızlı bir HDMI kablo + DVI veya DP dönüştürücü.
2- HDMI-DVI veya HDMI-DP kablo (özellikle ikincisi bayağı pahalı)

Bir de, 1. seçenek için dönüştürücü alırken neye dikkat etmeliyim? Dönüştürücünün dandikliği yüzünden 144 Hz alamama gibi bir durum olur mu?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap