CoD oyunları çıktığı gibi Game Pass'e gelir artık. Ölücü Activision'ın pençelerinden kurtarırlar umarım seriyi, giderek boka batıyordu. İyi olur. Diablo 4 de aynı şekilde ilk günden gelir. Hi hi hi, sevindim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk iki doz (biontech) pek ağrı falan yapmamıştı ama 3. dozdan sonra kollar gidik. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23

https://letgo.onelink.me/O2PG/fbb254e4

Bir arkadaşım yolladı da bana biraz fiyatı yüksek gibi geldi, sizce nasıl?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Twsbi Jr Pagoda cicili bicili özellikleri olmayan ama konforlu, kaliteli, kullanışlı bir #kalem. #Rotring Tikky'ye göre malzeme kalitesi daha iyi hissettiriyor, mekanizması da bir tık daha iyi. Yazarken esneme, titreme gibi sıkıntılar çıkarmıyor ama uç çıkarma mekanizması tık başına biraz fazla uç çıkarıyor. Uç tıkanıklıklarını gidermek için iğne bulunmaması da önemli bir eksiklik.

Tikky ve #Faber-Castell Grip 134X gibi rakipleri karşısında biraz fiyat dezavantajı var, 40-50 liralara satılıyor. Farklı bir kalem kullanmak istiyorsanız tavsiye ederim ama f/p bir kalem arıyorsanız Tikky ve özellikle de Grip 134X serisini öneririm. Grip 2011 gibi garabetlerden ise uzak durun, aman.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Oğuz paylaştı.

Bugün için beleş. Kütüphanenize ekleyin. #bedavaoyun #oyun
https://store.steampowered.com/app/204450/Call_of_Juarez_Gunslinger/

Save 100% on Call of Juarez: Gunslinger on Steam

From the dust of a gold mine to the dirt of a saloon, Call of Juarez® Gunslinger is a real homage to the Wild West tales. Live the epic and violent journey of a ruthless bounty hunter on the trail of...
BeğenFavori PaylaşYorum yap