#Galaxy Buds iyi hoş da ya kulaklığı kulak içine giren tarzda yapmamalılardı ya da dokunmatik olmamalıydı. Algılayabileceği şiddette dokunduğunuzda stetoskop etkisi yapıyor, inanılmaz rahatsız ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/Neil_Druckmann/status/1118329800156798977?s=19

Holy f.cking sh.t! #oyun #ps4 #TheLastOfUsPart2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PlayStation 5'ten İlk Resmi Detaylar

Wired, Sony Interactive Entertainment'ın Foster City, California'daki ofisini ziyaret ederek konsolun baş mimarı Mark Cerny ile konuştu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İngilizcesi iyi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. 🙂

"With my students we provide chemical and isotopic data that constrain geological processes and data for biology, medicine, forensics, nuclear chemistry and archaeology."

Bu cümledeki constrain kelimesi ne anlamda kullanılmış? Kısıtlamak, sınırlamak gibi anlamlarını ben de biliyorum ama burada daha çok 'kapsayan' gibi duruyor. Buna benzer birçok örnek de gördüm ve birebir çevirmek istemiyorum çünkü aşırı çiğ duruyor.

Please help 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

https://youtu.be/Aj30T4rFcMo

Düşman hava sahasını domine ettiğim ve hem Air Warfare hem de Anti-Vehicle Madalyalarını aldığım oyunum. 🙂 Ne güzel oyundun sen BF3.

Videoyu bildiğiniz Movie Maker ile yapmıştım, ahaha. PC de iyi değildi o zamanlar, yaptığım video ile sonuçta ortaya çıkanın hiç alakası yoktu. 😀

#oyun #battlefield3

Battlefield 3 - Gulf of Oman Helicopter Gameplay

I know I'm not that good but wanted to share. :) I hope you enjoy! Songs: Mezarkabul (Pentagram): For Those Who Died Alone Mezarkabul (Pentagram): In Esir Li...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gamepass 3 ay, 6 lira kampanyasının yanında xbox live gold 1 ay'da 6 liraya düşmüş.
30 gün süresi var abonelik başlatma için. Bedava verilen 2 oyun xbox 360 için sınırsız süre sizin oluyor ama xbox one için sadece gold'da kaldığınız sürece sizin oluyor. Bundan dolayı xbox 360'ı olanlar faydalanması iyi olur. Şu anda verilen bedava oyunlar şöyle :
////Xbox One
The Technomancer (1 - 30 Nisan)
Outcast: Second Contact (16 Nisan - 15 Mayıs)
////Xbox 360
Star Wars Battlefront II (1 - 15 Nisan)
Tom Clancy’s Ghost Recon 2: Advanced Warfighter (16 - 30 Nisan)
Bu ay sonunda doğru mayıs ayı oyunlarının açıklanmasını da bekleyebilirsiniz abone olmadan. Ne de olsa daha 1 ay süresi var kampanyanın... Ha şu anda da satın alırsanız zaten mayıs ayının ilk oyununa da bedava sahip olacaksınız zaten.
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-live-gold/CFQ7TTC0K5DJ/000C?rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bloodborne'u bitirdim, hem de Moon Presence'ı da öldürerek. Artık ben de bir demigod'ım 😀 Hemen NG+ başladı kendiliğinden ama bir daha bu kabusu yaşayamam, sileceğim 😀 #Oyun #Bloodborne

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geldi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap