BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16
 • Tarık @xahve

  Ama o bilet geçen sene de çift basıyordu.

 • Suicide @suicide

  Kasmaya gerek yok, adam mazot 3 katina cikti diyor ama eksik soyluyor. 1 sene once mayis ayinda mazot ortalama 6.75tl idi. suan 23.5 lira. yarin 24.40 olacak...

  • Victory @victory

   Kasmaya gerek yok mu :)) Daha başkanı olduğu şehirde neye ne kadar zam yaptı haberi yok adamın. Gelmiş mazot şu kadar oldu falan diyorsunuz. Burada mesela cidden mazot mu?

  • Suicide @suicide

   @victory aynen oyle, belediye baskani kac kere otobuse binecek ki fiyatini bilsin? Mesele fiyatini bilip bilmemk degil, neden o fiyatlara geldigini sorgulayacaksiniz. tabi amaciniz yandaslik degilse.

  • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

   @suicide Valla kusura bakmayın da derdim yandaşlık filan değil fakat şu durum kabul edilemez. Ne demek kaç kere otobüse binecek de fiyatını bilsin? Eee bu şu anki yönetimin mantığı ile aynı. O zaman hiç bir şeyden şikayet etmeyelim. O kadar siyasetçi de kaç bin TL maaş alıyor o zama nsenin halinden niye anlasın? Dediğiniz aynı buna benziyor. Sen o şehri yönetiyorsan bileceksin. Senin işin bu. Bilmiyorsan da böyle iddiaalaşmayacaksın.

  • Suicide @suicide

   @aliytrklkmz saka misiniz arkadas, adam bildigini zannetmis aramis sormus dogrusunu ogrenmis. herkes hata yapabilir, hadi ordan ucuz iste diye yaka paca attiradabilirdi. benim derdim kac para oldugunu bilmeleri degil, bi sekilde ogrenip ellerinde imkan varsa (mazot bu haldeyken hangi belediye baskani nasi fiyat dusursun?) onlem almalari.

  • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

   @suicide Valla şaka olan siz gibisininiz. Şu videoyu gördükten sonra ben siyasete olan son güvenimi de kaybettim. Siz yanlış anlamayın ama baya Polyanacılık yapıyorsunuz şu anda.

  • Suicide @suicide

   @aliytrklkmz ei nu savunmuyorum ben burada, bu sekilde reaksiyon veren her belediye baskanini ben hos görürüm partisi falan farketmez. bir insan her seyi bilemez, kendim de kurum yonettim ne kadar istersen iste en alttaki durumlardan haberdar olamayabiliyorsun ama oradan donutu aldigin halde hala sallamiyorsan ozaman mictin demektir iste.

  • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

   @suicide Sizin demek istediğinizi anladım. Gelen bu zamada Ekrem İmamoplu yaptı CHP yaptı gibi bir anlayışta değilim. Bu kısımlarda hem fikiriz. Benim tek katılmadığım kısım en üstteki en alttakinin halini bilmez kısmı. Bence bilecek. Bilecek ki çözüm üretebilsin. Ha videonun sonunu bilmiyoruz ondan sonra ne tepki verdi bilmiyoruz ama gidişata bakınca özür dilerim yanlış biliyormuşum diye devam ettiğini, bu ücretler de çok yüksek ya biraz düşürelim diye de bir çabaya girdiğini de sanmıyorum.

 • MH. @mhcycle

  işin garibi farklı bir kafa var bu halkta. taşıma lojistik ana kalemleri yakıt-araç-araç giderleri'dir. bunlara gelen zamlara sebep olanlar değil etkilenenlerden hesap soruluyor.

  kargoda çalıştım geçen hafta aynı desi bu fiyata gidiyordu diyor 1 haftada ne kadar zam geldi ben napiyim
  adam gider kasiyeri döver.
  twitterdan yazar imamoglu aday olursa şu andaki yönetime veririm falan. demekki girenler acıtmıyor ver devam etsinler yani