2.4 GHz WiFi bağlantısı hergün aynı saatte 500kbsn civarlarına düşüyor. 1dk sonra normale dönüyor sonra tekrar düşüyor. İnternet hızında sorun yok. Modemle aynı odadayken Wifi'da sorun yok. Civarda 20'ye yakın WiFi sinyali var. Modemle PC arasında mutfak var. Ethernet Kablosu çekilemiyor. Şimdi 5Ghz modem ya da Router alsam bu sorunu çözer mi?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yıllık geleneksel Msn Messenger yakınma durumu;

Keşke Msn Messenger küllerinden yeniden doğsa. Discord, WhatsApp vb. hiç biri benim gözümde Messenger'ın yerini tutamadı. 🙁

Miranda NG var ama çok karışık. Benim sohbet edeceğim kişilerin teknoloji, yazılım ile arası pek olmadığından bu tarz komplike yazılımlar, yöntemler çözüm olmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20

Windows 10'da Saydamlık Efekti açık ama uygulamalara etki etmiyor. Sizde nasıl? Ekran kartı sürücüsünden mi kaynaklı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LastPass'ın sahibi olan GoTo'nun diğer ürünlerinde de veri ihlali yaşanmış(Central, Pro, join.me, Hamachi, RemotelyAnywhere)

Bu defa, bu ürünlerin şifrelenmiş yedekleri ve şifreleme anahtarları da ele geçirilmiş.

https://www.pcworld.com/article/1483993/goto-says-lastpass-hackers-stole-encrypted-backups-and-keys.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Filmini, dizisini izlediğimiz bir eserin kitabını okursak tad alabilir miyiz? Sonuçta hikaye akışı farklı olsa bile sonunu biliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Titanfall 2 oyunu Steam'de 20TL. Alıp oynanır mı? Ne dersiniz?

https://store.steampowered.com/app/1237970/Titanfall_2/

Save 90% on Titanfall® 2 on Steam

Respawn Entertainment gives you the most advanced titan technology in its new, single player campaign & multiplayer experience. Combine & conquer with new titans & pilots, deadlier...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android 13'e, telefonlarda el feneri parlaklık seviyesini ayarlayabilecek standart bir API eklenmiş. Böylelikle el fenerini açıp/kapatmak yanında parlaklık seviyesi de ayarlanabilecek.

https://www.realmicentral.com/2022/12/20/android-13-added-a-standard-api-for-controlling-the-flashlight-brightness/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

I'm a big, big girl
In a big, big world

#BirazMüzik
https://www.youtube.com/watch?v=wpkS2DU_qMs

Emilia - Big Big World

More Music By Emilia: https://umusicswe.lnk.to/XeksBYDLyrics:I'm a big big girlIn a big big worldIt's not a big big thing if you leave meBut I do do feelThat...
BeğenFavori PaylaşYorum yap