Redmi note 4 telefon şarjı bitince kapanmış şimdi şarjı dolu ama açılmıyor. Şarja takınca mi logosu geliyor yeşil led yanıyor daha sonra (10sn sonra filan) ekranda batarya %100 diyor ve ekran kapanıyor biz bunu nasıl açıcaz 😂😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Umarım yangınların sebebi birilerinin yakmasıdır, doğal sebeplerle yangınlar başladıysa başımız belada demektir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11
 • Hamdi @hamdi

  Doğal sebeplerle oluyorsa belki tedbirler arttırılabilir ama kasıt varsa kim bilir başımıza daha neler gelir.

 • deepL @deepl

  Tamamen afaki konuşuyorum, Hatta kafadan atıyorum ama Kurban bayramından sonraki ilk pazar gününde başladı yangınlar. Pandemi etkisiyle doğaya kaçışın trend olması, primatların sınırsız ete ulaşması ve mangal yakmak için ehliyete ihtiyaç olmaması. Doğada bırakılan cam atıklar, havaların sıcak ve rüzgarlı seyri... NASA'nın haritası. vs. vs.

 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Tum Akdeniz havzasi yaniyor, Italya'da da var bir suru, Yunanistan'da da risk var. Benim de icim yaniyor, kendi koyumuz yandi, umarim olen, yaralanan yoktur ama bu boyle devam edecek.
  Insanlar iklim degisikligi, vs hikaye diye takilmaya devam etsin. Kuraklik bu yanginlarin etkisini bin katina cikartiyor.
  Of....

 • Fırat Duran @firat_duran

  Doğal yanan yerler varsa zaten dediginiz gibi ayvayı yeriz. + Doğal yanmaya başladı da kaynak ne o da çok önemli? Millet içip içip atıyor pisliklerini. Ufacık bir cam bile yakmış olabilir.

Mi Note 10 Lite, otomatik parlaklık ve hat az çeken yerde %75 wifi %25 mobil veri ile kullanım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cardano ağındaki Revuto coin için airdrop linki aşağıda.
Projeye baktım tıpkı enpapara veya papara gibi online servislerde avantajlar sunan bir yapısı var, cashback, ödeme ayrıcalıkları gibi özellikler sunuyor ve tüm uygulamaları tek yerden ödeme kontrolü filan yapılabilme olanağı sunuyor çok mantıklı geldi. Hayata geçerse kesinlikle kullanılabilir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sıralamalar çok keyifli geçiyor #F1

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Refli linkleri anında uçuran yönetim çiğdem mevzusunda ölü taklidi yapıyor sanırım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Vahit Guetta paylaştı.

Bu Çiğdem sanırım çarşamba karantina muhabbetlerinde bahsi geçen Çiğdem diye tahmin ediyorum. Bugün yayını dinlerken farkettim. Sanırım Teknoseyir'deki insanların bizzat yakını olunca takipçilerine küfür etme hakkı elde edebiliyoruz. Bu ekran görüntüsündeki yayında uyarmıştım Çiğdem'e Timeout atar mısınız diye ancak tanıdık olunca çok takmadıklar sanırım. Üstüne de Çiğdem'de "sen kimsin ben buranın sahibiyim" anlamında bir şeyler söylemişti tam hatırlamıyorum. Üzgünüm Teknoseyir buraya kadarmış. Takipçilerine hakaret edilmesini hak gören bir yayında daha fazla kalamam. Daha da destek felan olmam.
https://teknoseyir.com/durum/1436721#comment-5136586 (başka bir ekran görüntüsü)
#TSRezaleti

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 95