O ünlünün son hali görenleri şaşırttı!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Yusuf Biçer paylaştı.

Yeni video sabah girecek. NDA’sı var yayın yasağı sabah kalkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Teknoseyir cam bardağı 9 aylık kullanım testi yakında sizlerle! Şaka bir yana bu baskı pek iyi olmamış. Bir seri daha yapılacaksa üreticiye bu fotoğrafı gösterin. Daha kaliteli üretim yapsın. @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Donanımhaberin canlı yayın programı güzel olmuş. Mesut Çevik sizi de davet etmiş. Mümkünse katılın. Keyifli, kaliteli bir program olur gibi geliyor. @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Murat Gamsız ve Matrix (PARODİ ALTYAZI İLE BİRLİKTE)

Bu videoyu beğenmeyi unutmayın. 👍🏻
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#OtoSeyir #TeknoYardım

2010 model Chevrolet Captiva yaklaşık 2 aydır garajda yatıyordu. Bu süre içinde çalıştırılmadı. Bugün kontağı çevirdim, marşı zor da olsa aldı. Bir süre çalıştıktan sonra motor sesi değişti devir çubuğu hareket etmeye başladı ardından da stop etti. Bir daha da çalışmadı. Farlar ve ışıklar yanıyordu. Sorun ne olabilir, ne yapmak lazım?
@can

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

#AMD

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

İsmek’ten kurs alıp yurt dışında o alanda çalışmak istiyorum diyelim. Hangi branşı tavsiye edersiniz? (İş bulunur bulunmaz, sertifika geçerli olur olmaz meselelerine girmeyelim. Bilgimi göstererek bir şekilde ara eleman olarak işe girebileceğimi düşünüyorum.)
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Tuğsan Ünlü @tugsanunlu

    Kişisel deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki İSMEK’ten alacağınız kurslar sizi sektörde çalışabilecek yetkinliğe getirmez. Yalnızca temel düzeyde bilgi verir. Sektörde çalışabilmek için kurs dışında kalan zamanlarda çok fazla çaba göstermek zorundasınız.

    İSMEK karma bir eğitim verdiği için bireysel olarak kursiyerin üzerine çok fazla eğilemiyor. Ders süreleri de haftalık olarak az olduğundan alacağınız eğitimin süresi çok uzuyor. 100 saatlik bir eğitim için yaklaşık bir sene gibi bir zaman harcamış oluyorsunuz. Bu nedenle hobi amaçlı değil de öğrendiklerinizden gelir elde etmek için bir kurs arıyorsanız İSMEK’in istediğiniz düzeyde faydalı olacağını sanmıyorum. Bunun yerine bütçenize göre orta halli özel kursları veya dijital kaynakları kullanabilirsiniz. Fakat zaman konusunda bir aceleniz yoksa ilgilendiğiniz konunun temelini almak için ücretsiz olması büyük bir avantaj.

    İSMEK’ten alacağınız sertifika konusuna siz de değinmişsiniz. O sertifikanın pek bir ehemmiyeti yok açıkçası. Çoğu bölümde yalnızca senelik devam zorunluluğuna uyanlar sertifikayı almaya hak kazanıyor. Bazı bölümlerde de ufak bir sınav sonrasında veriliyor.

    İSMEK’te çok fazla yerel branş yok. Üstüne eğildiğiniz bir branşı devam ettirdiğiniz taktirde yurt içinde veya yurt dışında kalifiye olabilirsiniz. İSMEK branşları çok çeşitli. Ahşam boyamadan, pasta üstü süslemeciliğine kadar çok farklı alanlarda branşlar var. Branş seçimi konusunda kişisel ilgi ve meraklarınızı göz önünde bulundurmanızı önerebilirim. Zira seçeceğiniz branşla alakanız kurs süresince de olsa bir sene az bir zaman değil.

Bir kablosuz oyuncu mouse’u almak istiyorum. ABD’den gelecek o yüzden Amazon’a bakıyorum. 25-50 dolar bütçe var. Güzel bir kampanya varsa biraz daha yukarı çıkabilirim. Siz olsanız ne alırdınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap