Keenetic Router'a yeni gelen güncelleme ile böyle bir özellik geldi. Artık Superonline PPPoE bilgilerini vermiyor devri bitti. Eski modeminizin WAN portunu cihazın söylediği porta takıyorsunuz, bilgileri modemden otomatik olarak alıyor. Önceden kendi yöntemleriniz ile yapmanız gerekiyordu bunu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 17

3 yıllık game pass halen alınabiliyor, az önce aldım bilinen yöntem işe yaradı.
13 ödemeyi de kredi kartı sorunsuz yaptı, uğraştırmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Dikey Notebook Standı #Trilogic TS428 Vertex Duo

Bunun öncesinde yorumlara aldanarak bir kaç ürün alıp iade ettim. En son B1 Design aldım ama onda da umduğumu bulamadım. Ardından bunu denedim ve mest oldum diyebilirim. İşçilik kalite vs mükemmel. Avansas da 329 liraydı diğer sitelerde bir tık daha pahalı. Alınacak ise bu alınmalı...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13
BeğenFavori PaylaşYorum yap

NVIDIA'nın yeni RTX 4000 serisi yeni nesil ekran kartları ve Ada Lovelace grafik mimarisi hakkında detaylı bir video hazırladım; GeForce RTX 4090'ın detayları, RTX 4080'deki bellek bilmecesi, DLSS3 ve ışın izleme tarafındaki yenilikler ve açıklanan tüm detaylaru anlattım. TS'de donanım meraklısı çok üye var, umarım faydalı olur.

https://www.youtube.com/watch?v=ewCH2d5Yk8Q

Karşınızda dünyanın en hızlı ekran kartı | NVIDIA RTX 4090 ile dengeler...

NVIDIA uzun süredir merakla beklenen yeni nesil ekran kartlarını duyurdu. Ada Lovelace kod adını taşıyan yeni nesil grafik işlemci mimarisinin kullanıldığı G...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • antinatalist nasreddin-hoca @antinatalist-nasreddin-hoca

  DLSS açınca çamur gibi oluyor diyen yorumlar gördüm keza fsryi de god of war'da kendim denemiştim bildiğin çözünürlük düşürme ve kenar yumaşatmayı kapatmak gibi. DLSS 3 de böyle olacaksa salla gitsin, tamamen kandırmaca.

 • Tabayea @tabayea

  RT açınca kart ağlıyor dlls açmadan bunun testini merak ediyorum en çok

 • cgdincer @cgdincer

  Dlss ile işim olmaz. 1600 dolar verip bir de daha kalitesiz görüntü ile mi oynayacağım. Geçiş süreci kandırmaca oyuncaklar.

  • Batuhan @achfighter

   Tam olarak öyle değil. Örneğin 1080p oynuyorsan görüntüyü daha kaliteli yapıyor. Super resolution gibi çözünürlüğü katlayarak hesaplıyor ama ondan daha performanslı. Böylece antialising'e de gerek kalmıyor.

   İlk versiyonları cidden kötüydü ama gördüğüm bazı örneklerden sonra FSR 2.0 ve DLSS 2.0 bence iyi.

 • Koray @koraysuna

  Erdi hocam kendi deneyimim 2080super oc ekran kartım da var dlss açtığımda oyun çöp oluyor resmen. Bulanık, pikselli, çamur gibi oluyor. Bu kadar övülüyor ama siz hiç fark etmediniz mi o durumu? Bir tek cyberpunk da biraz iyi çalışıyor.

  • reducto @protego

   3070Ti ile öyle bir sorun yaşamadım. DLSS ve FSR'ı hangi oyunda açarsam açayım kalite olarak fark görmüyorum. Ki görüntü kalitesinde takıntılı biri olan ben bile fark görmüyorsam iyi iş çıkarıyor demektir. 2xxx serisinde DLSS düzgün çalışmıyor olabilir onu bilemiyorum. Ama kesinlikle normal değil yaşadığın şey Youtube'da DLSS videolarına bakarsan da zaten DLSS açınca öyle anlattığın şeylerin olmadığını görebilirsin

Samsung yine müthiş bir saat çıkartmış. Neredeyse hiç bir sensörü düzgün çalışmıyo 150 olan nabzı 120 gösteriyor, %97 olan oksijen seviyesini %88 gösteriyor. %88’i görsem uçarak hastaneye giderim. Örnek olarak nabzın doğruluğunun diğer saatlerle(Polar direkt göğüse bağlanıyor) farkını aşağı bırakıyorum. Hep bu kadar kötü değil tabii ama aktiviteye bağlı olarak bu kadar kötü olabiliyor.
Tüm video’yu izlemek isteyenler:
https://youtu.be/78A3rTdBHbk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26
 • Papa Emeritus @pope

  Göğüsten okuma yaparak mı bu kadar kötü sonuçlar almış 😱 Facia resmen.

 • joevitti @joevitti

  @pope Ciddi bir sporcu zaten göğüs bandı ile ölçüm alır. Optik ölçüm doğası gereği tutarsız sonuçlar verebiliyor.

 • mrmetalhead @mrmetalhead

  Dogru soyluyor, zaten ANT cihazlari eslestirip birlikte kullanmak baya konfor sagliyor. Sahsen ben gogus bandi daha almadim; saati nabiz sensoru olarak kullaniyorum, bisiklette hiz ve kadans sendorumde var, bunlarin hepsi bike computera bagli. Band alirsam bisiklet icin saate ihtiyacim olmayacak, triathlon icin ise tum sensorleri saate eslestirip saatten aktivite kaydi baslatmak en mantiklisi.

 • UnicornKnight @unicornknight

  saat piyasaya çıkalı ay olmadı daha (Galaxy Watch 5 ve 5 Pro) yeni mıknatıs mekanizmalı kordonlar patır patır dökülmeye başladılar önceki haftadan bu yana, Reddit'de epey bir sövüp sayan var.

  Watch 4 düzgün yaptıkları nadir işlerden oldu yine, hele Classic 46mm batarya ömrüyle ilgili sıkıntı da çektirmediği için (full aktivite ile BT ve WiFi açık 1.5 gün) ekosistem dışına çıkmak istemeyenler için en iyisi.

  bir konuda anlaşalım tekrar, Huawei'ler akıllı saat falan değiller, hormonlu birer fitness bandı onlar. ha akıllı özellikleri olmayışına rağmen sağlık takibi konusunda muazzamlar ve serisinin son oyuncusunun ekran ve malzeme kalitesi hala dibimi düşürüyor o ayrı. adamlar özellikle o göze hoş gelen ve kalite hissini arttıran kısımlarda resmen Apple'ın da Samsung'un da içinden geçtiler.