#KulaklikOnerisi
Uzun süreli kullanmak için genelde oyun&müzik ağırlıklı bir kulaklık arıyorum. Mikrofon da çok önemli tabii. Bütçem en fazla 400 civarı olabilir. Fiyatına değecek ve 5 senedir kullanmaya devam ettiğim Logitech g230 kulaklığımdan geçtiğime değecek bir performans bekliyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, 1050ti 4gb/G4560/12 GB DDR4 2133 MHZ ram'den oluşan bir sistem kullanıyorum. Son zamanlarda aşırı derecede bir işlemci darboğazı olmaya başladı. Rainbow six siege oyununu neredeyse 35 fpsle oynatıyor. GTA 5 hiç bir şekilde stabil değil sürekli bir yırtılma mevcut. Apex Legends yırtılmalar ve fps droplar aşırı derecede. Daha alalı 1 sene olmamışken böyle sorunlarla karşılaşmak aşırı can sıkıcı. Ekran kartı sürücüsünü kaldırdım yeniden kurdum aynı. Malware taraması yaptırdım bir sorun çıkmadı. İşlemci termal macununu değiştirdim değişen bir şey yok. HDD taraması yaptırdım taş gibi. En son acaba sorun psu kaynaklı mı diye düşündüm. PSU Everestin kasa içinde gönderdiklerinden(Eskisi kondansatör sıkıntısından değiştirilip garantiden sıfır geldi) 420W. Sebebini bir türlü tek başıma bulamadım. Acaba işlemci ve psu değiştirme zamanı mı geldi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Zenfone 5Z ile ilgili görüşleriniz neler ? Fiyatı bu kadar düşmüşken alınır mı ?
Meizu 16th almayı düşünüyordum ama bunu görünce fiyatta biraz daha uygun olunca bu telefona doğru kaydım. 2000-2500 bandında telefon önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap