Bir tanıdık asus k52 f model bir laptop getirdi sorunu cihaz açılmıyor. Yoldan geçerken bir servise vermiş 200 tl parasını almışlar ama cihaz açılmıyor halde vermişler. 600 tl anakart parası çekmişler ekstra. Cihazı istedim söküp baktım board üzerinde hiçbir işlem yapılmamış tozu duruyor üstünde. Tetikleyen buton hasar gördüğü için çalışmıyor yarın uygun bir buton alıp değiştireceğim. Yarında cihaz sahibine anlatacağım durumu. Böyle bir olay yaşadım anlatayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geliştirici arkadaşlar #flutter ı nasıl bilirsiniz? Dark dili öğrenmemiz gerekiyormuş. Orta seviye C# bilgisi olan birisiyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Robin @robin

    Çok sağlam geleceği var. Flutter isteyen bir sürü remote ve normal iş ilanı, proje bazlı ilan da var. Fuchsia os un temelini atıyor Google.

  • Tarık Başoğlu @trbasoglu1996

    Native android ile kıyaslarsam çok kolay. Çok kısa sürede harika uygulamalar çıkartabilirsin. En büyük eksisi bence arayuzu tasarlarken göremiyorsanız. Sanal yada gerçek cihazda sureklı görmeniz lazım. Neyseki bır kaç saniye bile sürmüyor cıhazda değişikliği görmek. Dart dili gayet kolay bir dil öğrenme sıkıntısı çekmezsiniz. Kendi hazirladigim dartın dokümantasyon özetine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    “Darta hızlı bir bakış” - Tarık Başoğlu tarafından https://link.medium.com/XX5NnI1hy1

#TürkTelekom 6 aydır yaşadığım ping problemleri yetti cihazlar değiştirildi kablolu bağlanıldı çözülmedi hep aynı cevaplar. Kendim oynadığım oyun için Tr den sunucu kiraladım denedim tr sunucusuna bağlanırken bile ping tavanlardaydı lafta fiber internet.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün #AkasyaAVM de #b&gstore un envanter sayımını gerçekleştirdim. Apple centerada gün içerisinde geçip durdum sürekli doluydu. Satış oluyormudur bilemedim onu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#Vodafone #Mobil 4.5 g gitti heralde saldırı var İstanbul Çekmeköy.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar millet. Bir tandığım çocuklarının okuyup köşeye attığı kitapları geri dönüşüme verecekti bende kıyamayıp aldım dahasıda var bunlar getirebildiğim 8-15 yaş arasına hitap eden kitaplar seri halinde v.s bunları güzel bir excel tablosu haline getirip paylaşacağım isteyen arkadaş olursa sadece kargo ücreti karşılığında istediği kitapları kendisine ulaştırırım. Amacım okuyanlara yardımcı olmak. Eğer sınıf öğretmeni arkadaşlar varsa köy okulu yada gerçektende ilkokullarda kütüphane yok. Tüm kitapları kendilerine ulaştırırım.
#kitap

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 22

#Windows10 herkese selamlar bu 10 liraya yanında Officeli 30 liraya satılan Windows10 keyleri ileride sıkıntı çıkartıyor mudur ? Nedir bu kadar ucuz olma nedenleri ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Herkese selam dün kadıköydeki şubeden akşam saatlerinde bu modeli sardırttım. Oynadığım 2 oyun var Minecraft ve ETS2 olduğu için her türlü açar diye düşündüm geriye kalan işlerim içinde gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Stokta olmadığı için üretilecekmiş bugün saat 3 te kadıköy şubesinden teslim alacağım. Alırım bir H. O Nuzu 🙂

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V15-3.html

Abra A5 V15.3 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Monster Abra A5 V15.3 15.6" Gaming Laptop, Intel Coffee Lake Core i5-9300H işlemcisi yüksek frekans ve önbelleğiyle üst düzey performans sunuyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10