#akış #asansör #iskan #bina
İskansız ve yeni yapılmış bir binada oturuyorum. Kendisinden haz etmediğim müteahitimiz binanın çeşitli yerlerinde projede olmayan değişiklikler yapıyor. En son eseride görsellerde gözüktüğü gibidir. Asansör yönetmeliğinde Asansör Makine dairesinin kapısının kilitli olması gerektiğini yazıyor. Bizim zaatı muhterem müteahitimiz kapı içinde daire kapısı açtı.
Belediye, Beyaz Masa, Asansör firmamız ve Yeşil etiket veren kuruma yazılı ve sözlü olarak şikayetlerde bina halkı olarak şikayeterde bulunduk. Bu postu paylaşmamdaki sebep şu.
Böyle bir durumla kaşılaşan birisi oldu mu ? ve olduysa nasıl bir yol izlediniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Minecraft #akış
Herkese merhaba 2013 yılından bu yana Minecraft oynuyorum ve şu aralar ekipçe oynamak çalışmalara başladım Teknoseyir de oynayan var mı ? Varsa ortak birşeyler yapabiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 19

Herkese merhaba. Evde no name diyebileceğimiz bir mini uydu alıcısı var. Sorunum şu Kanalların frekansı değişince kanallar çekmiyor ya da kayboluyor. Ev ahalisi TV izlediği için mecbur bir sürü zahmete girip kanal aratma vs. dertlerine giriyorum. Kanalların frekansı değiştiğinde otomatik güncelleyecek ve ben istediğim gibi kanal listesini düzenleyebileceğim bir uydu alıcısı yada üyelikli bi sistem var mı ? Tivibu denedim ama ondada kanal listesini düzenleyemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

@gamsizm @baris_ozkok ile videolar yapıyordunuz ne oldu o işler ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

@orcun Asus K56CM Model laptopumu sabah bir ıslak mendille temizleyeyim dedim fazla abanmam sonucu C tuşu kırıldı takmayı denedim tuşun altındaki tırnaklar kırılmış o yüzden tutmuyor. Yeni klavye çok dert değil 80-100 tl civarı birşey. Asus Türkiye yi aradım cihaz 2012 üretimi bir cihaz olduğu için 5 yıldan eski cihazarın parçalarını stoklarında tutmadıklarını söylediler. OUNO Ataşehirdeki servisinde tanıdık vardı ona da sorduğumda orijinal parçayı bulman zor olur dedi. Bende söker değiştiririm diye düşünüyordum ki klavye C panele plastik perçin gibi bir malzeme ile tutturulmuş. Ben bu perçinleri havya yardımı ile eritsem yeni klavyeyide hızlı yaıştırıcı yada daha tok bir yapıştırıcı ile taksam sence olur mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

herkese merhaba arkadaşlar elimde samsung tab 3 sm t 210 model bir tablet var bunun usb soketi bozuk ev şartlarında değişimi sizce ne kadar mümkün ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

#börü filme gittim. Film güzel izlenir. Yayınlanan 6 bölümlük diziyi izlemeseniz bile olayları anlarsınız ama izlemenizi tavsiye ederim. Dağ 2 gibi büyük beklentiye girerseniz biraz mutsuz olursunuz. Senaryo Alper Çağların olsa da Filmi çekenler başka birisi. 10 üzerinden kendi görüşüm 6.5-7 alır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Atacan @kosmer

  Herkesten aynı yorumu duydum bugün. Destek amaçlı gidilebilir dizi bayağı iyiydi ama tabii dizi daha iyi kalıyor filmin yanında deniyor.

  • Doğa @doga

   Dizide olay akışı, karakter gelişimi gördük. Film biraz da bunun rahatlığıyla gecenin stresine ve aksiyona odaklanmış. Dizideki gibi ülkenin gerçek durumuna ince göndermelerle o gecenin verdiği zararı ve milli duyguyu anlatmışlar. Görselliği, özellikle açılış sahnesi yine iyi, Ayla ile yarışır görsel kalite olarak. Bazı aksiyon sahneleri haddinden uzun, iyi yaptık kullanalım denmiş sanki. Oyuncular yine iyi, özellikle yaşlılar gaz veren figür olarak güzel kullanılmışlar.

   Bence diziyi izlemeyen sadece gaza gelir filmde, diziyi sevenler için de aksiyon dolu güzel bir final olmuş. Film bittikten sonra keşke dizinin son bölümü olarak sunulsaymış dedim ama bu emeğin karşılığında para kazanmayı hak ediyor ekip, sinemadan kazanırlar umarım.

  • Atacan @kosmer

   @doga Çok teşekkür ederim, güzel ve açıklayıcı yorum olmuş.

 • Orçun @orcnd

  dağ 2 de senaryo hayal ürünü olduğu için daha iyi kurgulanmış olabilir. börüde gerçek olayları anlatma yükümlülüğü olduğu için daha sade olması bence normal.

@orcun Taktım #ssd yi verdim coşkuyu çoook fark ettii ya 😀 #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap