Selamlar ahali elimde bir miktar para var ekran kartı almak istiyorum 1000-2000₺ arası sadece Rx 570- Rx 580 tarzı kartlar var sizce bu kartlar hala alınabilir mi? Yoksa biraz daha mı para biriktireyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Hepsiburadaya yeni bir özellik gelmiş 👉 https://efsanelerkulubu.hepsiburada.com/ ne düşünüyorsunuz bu konuda? #Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 27

Sabah kalktığım gibi kahvaltı hazırlamaya gittim birden dışarıdan gözüme bir şey takıldı, 10-11 yaşındaki çocuklar ellerinde sigara toplanmış sigara içiyorlar sigaranın bu yaşlarda içildiğini görmek çok sinir bozucu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19
 • merakli @merakli

  Aileleri nasıl anlamıyor acaba? Parfüm sıkınca bile o koku gitmez. Çocuklarını hiç öpmüyorlar demek ki.

 • rhymestein @rhymestein

  Eskiden de aşağı yukarı o yaşlarda içiliyormuş ama şimdi insanlar daha kolay ulaşabiliyor içen sayısı arttı. Babamlar falan hep o yaşlarda başlamış, ben de 3-4 ay içmek gibi bir hata yaptım neyse ki erken döndüm. Parayla zehir resmen. Bir de eskiden içenler bize akıl verir hatta kızarlardı çok samimiyetsiz şekilde o aklımda kaldı

 • My_Techno @my_techno

  O da bir gelenek haline geldi, bayramdan bayrama sigara içen bir nesil var 🙂 Toplumsal bir sorun bu birazda. Çok iyi hatırlıyorum bundan 8-9 sene önce bayramda biz bile şekerin yanına bir paket malboro koyardık misafirlere ikram için falan saçmalığa bak 😂 Tabiki çocuklara verilmezdi ama onlarda etkileniyordu bence.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  12 yaşındayken hemen hemen tüm arkadaşlarım içiyordu. 13 yaşındayken hap atan esrar bulup içen arkadaşım vardı. Sucuda çalışıyodu o zaman 600 lira veriyorlardı o parayla gidip uyuşturucu alıyorlardı. 16 yaşındayken 3 arkadaşım tecavüzden içeri girdi. Oluyor böyle şeyler çok da şey etmeyin 😂

Aryond A27 V1.1 240Hz 1ms Curved Kavisli Gaming Monitör | Monster

Gaming monitörleri arasında yeni nesil Aryond serisini sizlerle buluşturan Monster oyuncu monitörleri ile oyundaki hiçbir ayrıntı gözünüzden kaçmayacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahali selamlar sizlere bir sorum var bir arkadaşım tarayıcıdan her hangi bir şey araştırdığın da şu 👇 yazı çıkmakta bu sorunun çözümü ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bir uygulama keşfettim gerçekten böyle bir uygulamaya gerek varmı? 👉

https://play.google.com/store/apps/details?id=ai.replika.app

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tespit gibi tespit 👉 https://www.instagram.com/p/CBVqzmBHbyK/

#PlayStation5

View this post on Instagram

Playstation 5 Sauron Edition

A post shared by Lord Of The Rings (@lotr.official) on

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ubeydullah KRBCK paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Elimde fazladan Windows 10 keyi var, ben de ihtiyacım olmadığı için burdan çekilişle vermeye karar verdim. Yakın zamanda yine benzer çekilişler yapmaya da devam edeceğim bir sorun çıkmadığı takdirde.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 09.05.2020 23:59
Kazanan kişi çekiliş sonrası açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 48