Baya eğlenceli bir şarkı buldum. Halka hizmet için paylaşmak istedim. Müzik paylaşmak istiyorsan Facebook'a git, diyenler olacak ama Facebook hesabım yok 🙁
https://youtu.be/UGILR4txS7w

Nese Karabocek - YALI YALI (Todd Terje Edit) [Gouranga Music]

http://gourangamusic.com/ https://soundcloud.com/gouranga https://www.instagram.com/gouranga_music/ https://www.facebook.com/ilovegouranga https://soundcloud...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pong oyunundan nerelere geldi iş:
https://youtu.be/iukSYlDNGLs

Cyberpunk 2077 - Official Night City Tour Trailer

Get a tour of Night City in the latest trailer for Cyberpunk 2077 #ign #cyberpunk2077 #gaming
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Whatsapp'ta bir saatliğine mevcut konumumu paylaşıyorum ama saatler geçse bile hala konumu kullanıyor. Mesajı silsem bile kullanıyor. Bir tek ayarlardan whatsapp'ın konun ayarını kaptırsam duruyor. Genel bir sorun mu bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nvidia'nın yeni ekran kartlarının üst modellerinde neden tek fan var? İyi soğutma enerji tasarrufundan daha iyi olmaz mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bana göre reklamcılık sektörünün zirvelerinden. Bir 'on yüz bin milyon baloncuk' reklamı değil ama yine de baya başarılı.
https://youtu.be/d90DrNm3o4A

Snickers Tüylü Bamya - Reklamya.com

Orijinali Snickers Diva Commercial kampanyası kapsamında çekilen "You are not you, when you are hungry" sloganıyla, Aretha Franklin ve Liza Minelli'li reklam...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce en yetkili serviste iPhone 7 pili yenileten var mı? Varsa ne zamanda ne kadar ödedi acaba? Benim pil sağlığı %82'ye düştü. Yakında, bana müsade, diyecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ses kalitesi, bass'ı, tizi nasıl etkilenir bilmem ama EarPods kulaklıkları ters kulaklara takınca ses daha yüksek duyuluyor. Belki benim kulaklar sorunludur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Ali Pektaş @alipektas

    Bir tanesini (sağ ya da sol fark etmez) her ikisinde de tek tek deneyerek kabaca anlayabilirsin aslında sorunun kulağında olup olmadığını. 🙂

    • Print My Job Anyway @type_writer

      Biraz lafın gelişi dedim onu. Sanırım herkeste aynı olur. Ancak kulağımda başka bir sorun olduğu garanti. Lise zamanı bir kulağımı kapadığımda cırcır böceğinin sesini duyduğumu, diğerini kapadığımda duyamadığımı farkettim. Diğer seslerde bir fark göremedim. Cırcır böceğinin bana şaka yapmayacağını varsayarak kulağımda bir sorun olduğunu düşündüm ve odio testi miydi neydi, ona girdim hastanede. Ancak bir şey çıkmadı. Sonra unuttum gitti ben de. Hala aynı sorun var mı bilmiyorum.