Geçen paylaştığım içeriğin sonucu belli oldu arkadaşlar, annemin Covid-19 testi pozitif çıktı. Önemli bir soru sormam lazım yoksa devlet hastanesine transfer etmemiz gerekecek kendisini. Özel hastanelerde çalışanlar çıkmış çünkü mesai bitti diye. Kendileri alıkoyup izole odaya koymuşlardı, şimdi de pozitif çıkınca 14 gün falan daha kalması gerekiyor ortalama. Bu sürenin ücretini itelerler mi? Yoksa devlet karşılıyor mu? Kesin bilgi arıyorum lütfen. 170 çalmıyor, 184 cevabı bilmiyor. Önermeyiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Arkadaşlar annemi özel hastaneye götürdük. Muayene, müşahade falan derken 300 lira para verdik. Şimdi bir şüphelenip izole odaya almışlar. Test sonuçlarını Bakırköy'e göndereceklermiş. 3-5 gün gözetim altında, özel hastanede yatacakmış. Bu şüpheyle yatırılan hastadan para alırlar mı? Alırlarsa ne kadar alırlar? Maddi durum sıkışık umarım sorun çıkmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Arkadaşlar merhaba, yakın tarihte işten kovulan var mıdır? Ben işten kovuldum ve 3'ünde son günüm. İşsizlik maaşının başvurusunu internetten yapabiliyor muyuz? Tam olarak alabilip alamadığımı sorgulayabileceğim bir şey var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

CoD WarZone, PS Store için paket olarak gelmiş galiba? 9 GB gözüküyor. MW olmadan kullanışsız doğru mudur? PC'deki gibi ayrı getirmemişler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu alttaki ikonların altında aktiflik çizgisini bazı yayıncılarda gördüğüm kadarıyla kalınlaştırabiliyoruz ve ikonların sağlı sollu aralıklarını falan kısabiliyoruz ama yayıncılar mesajları görmüyor tabii. O yüzden cevap alamadım, internette de bulamadım. Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WordPress teknoseyir teması özel yapım mı? Uyarlama mı arkadaşlar sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, Wi-Fi'ım bilgisayardayken ara ara kopuyor ama telefonda o kopukluk olmuyor. Wi-Fi simgesi üzerinde "Sorunları Gider" deyince düzeliyor. (Koptuğu sırada internet gitmiş olmuyor, internet gitmeden bir şekilde kopuyor)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2GHz'li modemimden WiFi ile telefondan 35m hız alabiliyorum. Ama pcde alamıyorum. Modem değiştirmeden bunu nasıl pc'de de 35e çekebilirim arkadaşlar sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Verilerim böyle, Millenicom kullanıyorum. Ama speedtest yaptığımda 7-8 mbps falan alıyorum. Modem yan odada. Ne yapmak gerekiyor arkadaşlar sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10