Arkadaşlar albüm albüm topluca nereden indirebiliriz şarkı bilen var mı acaba? Tek tek indirtiyor bulduğum yerler o da çok uğraştırıcı malum. (Torrent kullanmadım hiç)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, icloud.com 'a tarayıcı üstünden giriş yapınca mail vs. kutuları göründükten 2 saniye sonra otomatik olarak çıkış yapıyor. Bu sorunu yaşayan var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşım (kurumsalda çalışıyor) bilgisayar alacaklar fakat iş yeri Mac istemediği için Windows/Laptop zorunlu imiş. Yapacakları iş video kurgu/tasarım olacakmış.

Gönderdikleri/beğendikleri aşağıdakiler imiş: Bunlardan sizce uygun/uzun ömürlü olan kullanılabilir olan var mı? Var ise hangisi? Yoksa bunlar dışında yine aynı baremlerde başka önerileriniz olur mu? (Sebepleriyle söylerseniz efsane yardımcı olmuş olursunuz, çok teşekkürler şimdiden.) <3

https://www.monsternotebook.com.tr/customize/productCustomize.aspx?urn=487625&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-legion-y540-core-i7-9750h-2-6ghz-16gb-2tb-512ssd-15-6-gtx1660ti-6gb-w10.html

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-32gb-1tb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7pey-003-p-HBV00000VFUAU?magaza=BOZDAN%20Teknoloji

https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g780-1075-df60x-intel-core-i7-10750h-32gb-1tb-ssd-rtx2060-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TPGP9?magaza=

--

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Arkadaşlar bir güzel bilgisayar toplamak/birleştirtmek ne kadara patlar? Adobe, Warzone, Pubg, Apex, Hyper Scape gibi oyunlar oynayacağım genelde. (Monitörüm var) Ortalama ne kadar bütçe ayırmak gerekir sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Arkadaşlar bedeli başvurusu yaptım, ödemesi falan her şey tamam. Ama az önce Er Sevk Sonuç ekranında İzmir'e düştüğümü gördüm. Er kısmı o tabii. Aradım fakat ulaşamadım şubelere.Bilen var mıdır? Bu durum sevk belgesi değildir yazıyor, er kısmına gideceksem onu yapmam gerekiyor sanırım ama teyitsizim tabii.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS'den USB giriş yetmzliği yaşıyorum. DS4, Klavye, Fare takınca yer kalmıyor 2 tane olduğu için. Bunu alsam en azından klavye ve fareyi rahat kaldırır mı sizce?

https://www.hepsiburada.com/baseus-4-portlu-usb-cogaltici-usb-hub-windows-macbook-usb-siyah-p-HBV00000JEDUX?magaza=HEJATEK

Baseus 4 Portlu Usb Çoğaltıcı Usb Hub Windows Macbook - USB Fiyatı

Baseus 4 Portlu Usb Çoğaltıcı Usb Hub Windows Macbook - USB en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar, kulakiçi kulaklık arıyorum.

1) varsa PS'deki gibi mikrofonu kapatıp açma düğmesi olursa müthiş olur.
2) Kablo uzunluğu normallere göre 2 kat uzun olursa müthiş olur.
3) E fiyatı da bunlara göre artacaktır muhtemelen ama en düşük olursa efsane olur. 🙂

Bu terimlere uygun arama sonucu bulamadım gördüğünüz ettiğiniz var mıdır önceden böyle bir kulaklık?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

e-devlet tecil iptal süresini deneyimleyen var mı arkadaşlar? 2 hafta oldu tam hala tecilim iptal edilmemiş. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Müsaadenizle Turkcell'e buradan en "İÇTEN" dileklerimi iletmek istiyorum.

1 haftalık 1 GB paketi 24 liraya, 3 haftalık 10 GB'ı 90 liraya satıyorlar resmen. Bu nasıl kalite bu nasıl müşteri deneyimi arkadaş. Bir şey de yapamıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Arkadaşlar bu imgur'u telefonda ve win pcde sorunsuz açabilirken mac'te açamıyorum. Aynı ağlara bağlılar, aynı tarayıcı, aynı eklentiler var. Ama açamıyorum. Sizce nedeni ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap