yaklaşık 9 aya yayılacak bir pc bileşen alımı ile bir adet oyun bilgisayarı oluşturmayı hedefleyen birisi, parayı usd olarak biriktirmenin yanında ucuza denk getirirse bileşen almalı mı? ben ekran kartı, disk ve işlemci için alınabilir dedim ama 9. ayın sonunda, usd bazında daha ucuza da bulunabilir mi emin olamadım. fiyat takip edip tavsiyesi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 23

şu paket iyiymiş. 3 laptop ile denedim en eskisi 7-8 yıllık en yenisi birkaç aylık. patır patır yükledi herşeyi. torrent ile indirdim 25gb civarı totali.

https://sdi-tool.org/

Snappy Driver Installer - Install and Update Drivers for Free

Looking for drivers? Snappy Driver Installer is a free driver updater with a huge driver collection for offline use.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kazalı tesla için motor istemişler. Vermiyoruz demiş tesla. Adam da madem öyle ben de dizel koyarım demiş 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=vRiAtmJv8Pk

The Government has ordered us to stop building the Diesel Powered Tesla

Wet feet? Not with these shoes! Check out Vessi’s and get a discount with https://vessi.com/richrebuilds Code: richrebuildsGet rid of the George Costanza wa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15
 • Suicide @suicide

  motor ve pil disinda zaten teneke bi sey. dizel makineye yazik 🙂

 • Orcun @orcun

  Sandık motor kavramı var aslında satılıyor ama elektrikli sistemde motor herşey değil. Burada pil olayı da var. Adama sen pilim sağlam motor yandı da diyemezsin ki ? vermeyebilir normal. Ha ama herifler şov peşinde onu diyeyim. Böyle salakça video olmaz çünkü. 1970 model dizel mi takıyorlar ne öyle ya ? ulen mağdem yapıcan bu işi mis gibi dizeller var yeni nesil al onu tak geç ? sığmamış motor üstten taşmış bilmemne gerek yok. Tamam tesla vermedi ama dur şuna truck motoru takalım demekte aşırı saçma. Adam gibi birton motor var alırsın takarsın geçersin.

 • sawgent @sawgent

  Kanala biraz bakınca bu adamların parayı Tesla ve onun önderliğindeki elektrikli araçlar üzerinden kazandıkları anlaşılıyor. Motor değiştirme mevzusu da bunun bir parçası gibi. Sanki yapamayacaklarını da anlayınca "devlet durdurmamızı emretti" bahanesi uydurulmuş. Burada olsa yapar trafiğe falan bir şekilde sürersin ama yasaların nispeten düzgün uygulandığı bir yerde testleri ve sertifikaları olmadan, %80'i değiştirilmiş bir aracı nasıl trafiğe sokacaksın?

  Ayrıca firmadan motor istemek nedir? Sen kimsin ki? Samsung'dan boş anakart isteyebiliyor musun telefonun için? Öyle bir şey yapacaksan ikinci el bir muadil alır ordan transfer yaparsın kendin. Normal şartlarda da servis üzerinden bu işler yürür.

  • liara @liara

   Araç firmalarından sandık motor alınabiliyor, Tesla'nın farkı ne?

  • sawgent @sawgent

   @liara Farkı Crate Motor satmaması gibi görünüyor sanki. Senin motora ihtiyacın var. Firmaya bakıyorsun satışını yapmıyor motorunun. Sonra arayıp bana motor lazım motor verin diyorsun. Onlar da motor satışı yapmıyoruz diyorlar. Sen de video çekip Tesla'dan motor istedik vermediler, ben de onu dizele çeviriyorum buna karşılık şeklinde tavır sergiliyorsun. Sanki sorun Tesla tarafında değil gibi.

  • liara @liara

   @sawgent tamam adam video için dizele çeviriyor o başka mevzu da firmadan motor istenmez sen kimsin demek de fanboıyluk. Tamir hakkı diye bir şey var. Evet samsung da anakart satmalı zaten, otomobil endüstrisinde ise zaten her parçanın satışı yapılırken tesla'nın hayır ben vermem demesi de fırsatçılık.

  • sawgent @sawgent

   @liara Biz zaten videodaki elemanın mevzusunu konuşuyoruz burada. Firmaların satıp satmaması, tamir hakkı, parça temin ve bulundurma zorunluluğu vs başka mevzu.

  • liara @liara

   @sawgent İkinci parağrafı adamın tesladan motor istemesi teslanında vermemesi üzerine yazmadınız mı ben mi yanlış anlamadım?

  • Gorunmez @gorunmez

   Evet isteye biliyorsun bizim çamaşır makinesi için anakart aldık servisten

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#windows 11de laptop pilini belirli bir aralıkta tutmamı sağlayacak bir ayar yada program var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap