Dell XPS15 9560 Intel Core i7 7700HQ 16GB 512GB SSD GTX1050 Fiyatı

Dell XPS15 9560 Intel Core i7 7700HQ 16GB 512GB SSD GTX1050 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Cihaz harikaymış. 6500 lirayı hakediyor bence, hele o dell’in yerinde servis olayı var ya onu bilmeyen şaşırıyor. adamlar eve geliyor evde tamiri yapıyor böyle anında çözüm. Zaten ben bu xps’e hastayım yani param olsa ve böyle birşey arıyorsam bunu almıştım. 🙁

  • turker @turker

   ben pusudaydım 6 aydır indirim denk getirip alayım diye ama çok kötü anda denk geldi.

  • Orcun @orcun

   @turker Benim zaten böyle bir bütçem yok, ek olarak olsa bile o kadar parayı bir anda verirken de içimi acıtır. Ha para derdim olmasa geçinsem adam gibi hazırda paramda olsa gidip şimdi alayım. 🙁 Ama öyle bön bön bakıyoruz.

  • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

   Yerinde servis işi gerçekten müthiş. Bende yıllar önce XPS 15 vardı, pili bozuldu. Çağrı merkezini aradım, pil durumunu gösteren ekran görüntüsü istedi ve yeni pil gönderiyorum dedi. 24 saat olmadan elime geçti.

  • Orcun @orcun

   @emrah-ozturk Bende monitör bozuldu ki o dönem bunların yerinde servisi monitörleride kapsıyormuş. Aradım böyle böyle ekip gelecek dediler. Adaptörü değişti ki elemanda yanında getirmiş yani arabayla geldiler falan vs. böyle baya beyaz eşya servisi gibi arabada takım taklavatlı yedek parçalı geziyorlar. Aynı gün sorun halledildi.
   Normalde asus vs. yada neyse diyor ki koca monitörü ne alırsan al kargola vs. 15 gün onun servisi bekle kargoda kırılır mı ? kırılmaz mı ? artık allahın bileceği şey. En pahallı modelini de alsan böyle en ucuzunuda alsan böyle almaması lazım. Premium üst segment cihaz alıyorsan ona göre de muamelesi hizmeti farklı olması lazım.

  • turker @turker

   @orcun dell monitörler için de yerinde hizmet veriyor sanıyorum.

 • Papa Emeritus @pope

  Cidden indirim var cihazda binidirim üstüne indirim değil. Windows tarafının kralı bence bu cihazdır yeni cihaz almayı düşünenler kaçırmasın derim.

 • Ögeday @ogeday

  Cihaz gerçekten harika uzun zamandır xps 13 düşünüyorum, biraz daha verip bunu alabilirim belki.

  • Papa Emeritus @pope

   Kesinlike bunu alın hocam zaten çok uzun yıllar kullanıcaksınız. Ekran kartını geçtim XPS13’lerde U serisi CPU var ciddi sıkıntı. Bunun fiyatı 9500’lerdeyken falan 2000 fazla verir Macbook Pro alınır derdim fakat şu an cidden çok ucuz asla kaçırılmaması gereken bir cihaz olmuş.

  • Ögeday @ogeday

   @pope yeni macbook pro 13″ modeli 6000tl şu an en temel modeli. Bu gerçekten çok daha mantıklı 👍 Henüz ekonomik özgürlüğümü kazanmış değilim. Ailemi ikna edebilirsem eğer tercihim bu olacak.

  • Papa Emeritus @pope

   @ogeday 13″ ler zaten sözde Pro 😀 15″ ler gerçek Pro olanlar. Umarım edersiniz hocam. Çok rahat 5-6 yıl götürür bu tip cihazlar.

  • turker @turker

   @pope 13 olanlarında yanlış hatırlamıyorsam harici ekran kartlı modelleri filan var ama TRde bulunabilir mi emin değilim. Mesela bana harici kart hiç lazım değil. İmkan olsa ekran kartını verip yerine ram ve 2. disk isterim 15″ model için

  • Ögeday @ogeday

   @turker TRde denk gelmedim ekran kartlı 13 inç modele

  • Papa Emeritus @pope

   @turker Yok hocam harici GPU model 13″ lerde. Bende sizin gibi düşünüyorum 2. SSD’ye gerek yok bana o yüzden harici GPU olmayan daha ucuz bir model çıksa çok güzel olur eskiden olduğu gibi. Zamanında sadece 15″ te 512 SSD’li modelde harici GPU vardı. 256 GB’lık modeli 512’ye yükseltince kafa kafaya geldikleri için mecbur harici GPU’lu modeli almıştım ihtiyacım olmamasına rağmen.

  • Ögeday @ogeday

   @pope ikna edemedim 😁 Haklılarda yani az para değil bilgisayar, biraz daha bilgisayarsız idare edeyim. Daha uygun bir zamanda bakarım artık 😑

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez @lterlemez

  Tabi ki tamir edilebilir olmasını istemezler. Tamir edilebilirlik, öncelikle nakit akışına baltayı vuracak ilk kavram olacaktır. Ayrıca, garanti kapsamının genişletilmesi anlamına gelir ki, (olması gereken) normal şartlarda bunun anlamı, her satılan ürün için üretim bandından bir tane ekstra satılabilecek ürünün garanti kapsamında yedeğe ayrılması demektir (tamir edemez isen yeni ile değiştir). “Ama Apple bunu zaten yapıyor” diyebilirsiniz ama hangi şartlar altında ve kimlere yaptığını da düşünmeniz gerekiyor. 4S mi daha kolay yapar yoksa 8S’ye mi yapar?

#lenovop2 güç tüketimi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • sawgent @sawgent

  Kullanımını gösteren ekran sürendir. Gerisi önemli değil.

 • Fatih @fatihy

  dikkatinizten kaçan şey 6 saat ekran süresinin dışında 4 gün de bekleme süresi var.

  • sawgent @sawgent

   Evet. Full güç tasarrufunda kullanıp, bir sürü şeyi kısıtlayıp, sosyal ağların çoğunu yüklemeden, az sayıda senkronize hesap ekleyerek almak mümkün.

   Telefondaki kullanımım;
   3 Twitter hesabı
   5 E-posta hesabı (2 gmail, 1 pop3, 1 hotmail, 1 outlook)
   2 Facebook hesabı
   2 Instagram hesabı
   4 bulut uygulaması (mega, dropbox, drive, one drive)
   4 alışveriş uygulaması (hepsiburada, n11, gittigidiyor, aliexpress)
   teamviewer, tapatalk, Twitch, steam vs
   clash of clans, boom beach, dominations, real racing 3
   Microsoft office uygulamaları ve senkronu
   parmak izi okuyucu ve çift dokunma sürekli aktif
   wifi, GPS, 3g, bluetooth sürekli açık, pebble ve miband bağlı.

   (Telefonun aktif kullanımının dışında en fazla pilini tüketen şeyler sürekli senkronizasyon yapan uygulamalardır.)

“zina web sitesi” nitelendirmesini bir kenara bırakırsak adamların kişisel veri güvenliği ile ilgili hassasiyetini gözler önüne sermesi açısından iyi bir örnek. Türkiye de benzer durum olsa en iyi ihtimal “kusura bakmayın” derler.

http://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/ashleymadisoninkullanicilarina-odeyecegi-tazminat-belli-oldu,3EWfFSLc_EKo36dGFGh0bA

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teleservice (ankara) garantisinin bitmesine 1 ay kalan #SonyXperiaZ3 telefonun kasasını değiştirip göndermiş. arka kapak açılmıştı. köşelerde de ufak tefek darbe izleri vardı. yeni gibi olmuş telefon 🙂 toplam süre 8-10 gün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

öyle bir #telefon arıyorum ki…

-oyun ile işi olmayan, günde en fazla 30dk telefon ile görüşen
-aynı anda 5-6 uygulama arasında gezip duran,
-pili de 2+ gün gitse ne güzel olur diyen
-en az 3gb ram olsun diyen (aynı anda kullanılan uygulama sayısından ötürü)
-gözü bozuk olduğu için ekranı 5.5″ veya daha büyük ekranı olsun diyen (ve mümkünse amoled hem pil tüketimi hem göz bozukluğu nedeniyle)
-fiyatı da ne kadar ucuz olsa iyi ama 1300-1350yi de geçmese diyen (zorlasak 1500e çıkarıtrız sanırım)

birisi için benim aklıma önerebilecek pek birşey gelmedi mi max dışında. o da amoled değil sanırım 🙂

var mı duyan, bilen, önerisi olan. distribütör garantili de olur.
#teleontavsiyesi #telefon #tavsiye

—- düzenleme
arkadaşların tavsiyelerine göre aşağıdaki telefonlar istekleri karşılıyor. en ucuzu 800tl, en pahalısı 1450tl

lenovo p2
xiaomi redmi note 4
xiaomi redmi note 4x
xiaomi redmi pro
samsung c7

http://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV000005XUB4,HBV000006IPUG,HBV000004UHN3,HBV000000U6Q6,HBV000002O1OM

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 29