Dell Optıplex 3060mff N006o3060mff_ubu I5-8500t 8gb 500gb Dos - n11.com

Dell Optıplex 3060mff N006o3060mff_ubu I5-8500t 8gb 500gb Dos 3.579,65 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Diğer Masaüstü Bilgisayar fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#spotify türkiye için sadece 1 (bir) editör çalıştırıyormuş. paraları dökmeye devam gençler...

https://youtu.be/HRaDRTbTmZE?t=529

REDD / Yersiz Göksüz Zamanlar - Yekta Kopan ile Noktalı Virgül

Noktalı Virgül'de Yekta Kopan'ın bu haftaki konuğu Redd. Yeni çıkan albümünü "Yersiz Göksüz Zamanlar"a dair her şeyin konuşulduğu bu programın tamamını izlem...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyatına bakmaya korktum.

https://youtu.be/AtN1GSsWLBQ

This Is The 2019 Guitar Revolution 🎸by Relish Guitars Switzerland

Meet the new 2019 Relish guitar features. We are going way beyond what guitars have been capable of to date. + 2 second pickup swapping system + Alu frame fo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Synth @synth

  Tasarım olarak güzel, fakat teknolojinin bu kadar itelendiği ve ağacın azaltıldığı gitarlara insanlar pek yanaşmak istemiyor. En azından şimdiye kadar başarılı olmuş örneğini ben görmedim.

  Gibson ve diğer büyük markalar çok öncelerden beri deniyor böyle gitarları satmayı. Sahnede, stüdyoda kullanan görmedim. Bu ve benzer tasarımların çoğu büyük olmayan problemler için karmaşık parça ve teknolojiler kullanmaya kalkıyor, bu da insanları biraz ürkütüyor galiba.

  • turker @turker

   Atraksiyon çok da günün sonunda dinleyici çoğu zaman 10k gitar sesi ile 1k gitar sesini ayırt edemez. Ama burada amaç profesyonelleri başka başka şeylere alıştırabilmek heralde.

 • Ali @norego

  4.800 $ dan başlayıp 6 bşn $ a kadar gidiyormuş. Yalnız tam olarak neye çözüm getiriyor anlamadım. Manyetik değiştirmek yerine ton pedalı kullanırsın hem daha pratik hem daha ucuza gelir.

  • turker @turker

   Biraz kendine sorun arıyor gibi tabi ama aynı gitarda uğraşmadan bazen aktif manyetik bazen de vintage birşey kullanmak güzel olurdu.

   Belki bir de daha hafiftir. Ama ağaç yoğunluğu düşünce ses nice olur onu da denemek lazım.

 • Zagor Tenay @zagor-tenay

  muzik super,Harika bir solo , gitar ise muhtesem...

Bugün de MS'i yermeden geç(e)medik çok sükür. Hikayemiz şöyle; evvel zaman içinde kalbur saman içinde, günlerden herkesin bulut servislerini kullandığı bir günmüş.

Microsoft'un Azure adında bir cloud hizmeti varmış. Buradan zamanında "bizpark offer" adı altına bir hizmet başlatılmış, ücretsiz olarak bazı servisleri, özellikleri filan deneyebiliyormuşsun. Neyse, MS amca tabi ki buna bir süre sınırı koymuş; bak şu gün bitiyor haberin olsun diye mailler atmış. Ve fakat hesabın sahibi nasıl olsa sistemde başka(ücreti her ay ödenen) abonelik var kullanıcı adına, kredi kartı da kayıtlı, parası neyse oradan tahsilat yaparlar diyerek oralı olmamış. (Aynı kullanıcı birden fazla farklı abonelik oluşturabiliyormuş.)

Veee tabiki MS amca, günü gelince pat diye hizmeti kapatmış. Ancak kapatılan sadece servisler değil, abonelikmiş. Alla alla deyip desteğe başvurmuşlar, el cevap "bizpark offer abonelikleri süre sınırlı olduğundan parasıyla bile uzatamazsınız, diğer aboneliğinize almanız lazım üstündeki servisleri veya isterseniz şöyle şahane abonelik seçenekleri de var denemek isterseniz" denmiş. Ya öyle saçma şey mi olur filan dense de yapacak birşey yokmuş, taşıyalım bari herşeyi demişler, fakat ne mümkün. İptal olan abonelikteki servislere hiçbir şekilde müdahele edilemiyormuş.

Yine bir koşu desteğe gidilmiş, "ya kardeş biz ne bunun parasını verip kullanabiliyoruz ne de başka aboneliğe taşıyabiliyoruz. Bir sürü data var vs. kaç saatir ulaşamıyoruz bunlara, ne yapacaz" denilmiş. Sevgili destek, azimli bir şekilde destek olamaya devam etmiş. "Durun durun şöyle şöyle güzel hizmetlerimiz böyle güzel partnerlerimiz var şeklinde 1.5 sayfa yazı döşedikten sonra, 2 satır da ben geçici oalrak aboneliği aktif edeyim de siz de taşıyın bu arada" demiş. Ulan baştan niye yapmıyorsun da bizi saatlerdir kıvrandırıyorsun diye iç geçirilse de nafileymiş. "E hadi o zaman" demişler.

Sonra bir bakmışlar ki abonelik komple gitmiş. Ne sunuculardan, ne abonelikten eser yok ve hatta desteğe yazılan mesajlar da hiç yazılmamış gibiymiş, Tertemiz bir sayfa açmış MS, eskide kalanlarla uğraşmayalım önümüze bakalım diye düşünerek. Başlamış bir telaş bir telaş. Telefonlar, mailler hava uçuşmuş. Sonra bir ara destek mesajları geri gelir gibi olmuş. Hemen kıymetli desteğe mesaj gönderilmiş "Kardeş sen bizim sunucuları komple sildn mi naaptın? :'("

Sevgili destek bunu duyunca çok üzülmüş, "yok valla, ben birşey yapmadım. herşey çalışıyordu son gördüğümde ama sizin için tekrar kontrol edeceğim" demiş. Kısa sonra müjdeli haberi vermiş, "buldum buldum yaaa, korkmayın aboneliği etkinleştirdim ya ben, ondan şeeetmiş birazdan düzelir".

Tabi bunu duyan abonelik sahibi önce havalara uçmuş, sonra kıymetli desteğe "kibarca" söylenmiş. Peki sevgili destek ne yapmış dersiniz. Tabiki "gel bu işi $200a tatlıya bağlayalım" demiş. Destek ile aşık atamayacağını anlayan abonelik sahibi mağur bir şekilde hayatına devam etmiş.

#azure #microsoft

BeğenFavori PaylaşYorum yap