Teknoseyir hariç tüm Türk Teknoloji siteleri, iOS13 ün iPhone SE ye gelmeyeceği ile ilgili haberler yaptı. Yahu arkadaşım hiç mi teknoloji bilginiz yok? SE hız testinde 6S ten bile daha yüksek rakam veriyor. Siz hangi kafayla bu haberi yayımlıyorsunuz?

"GTA VI ÇIKIŞ TARİHİ VE NEREDE GEÇECEĞİ AÇIKLANDI" haberleri bitti, şimdi sıra iOS13 haberlerinde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Burak @burakk

    Mantıken dediğin doğru. Hızlı bir cihaz olması güncelleme alacağına bir işaret ama aynı zamanda güncelleme almamasını da planlı olarak isteyebilir marka. Modelin eskidiğini ve yeni modellerin alınmasını arzu etmesi gibi bir durum olursa pazarlama açısından böyle bir yol izleyebilir. Her ihtimal var yani.

    Kesin ve net olarak güncelleme verilmeyeceği belli olmadan önce biraz makul atıp tutmalar yapılması lazım teknoloji sitelerinde ancak gel gör ki her şey daha fazla tıklanma, siteye çekme, okunma gibi bir sistem üzerine kurulu olduğu için , web siteleri haberin ya da söylentinin abzürt mü duruyor yoksa makul mu kısmına bile bakmadan (ki net bir bilgi olmadığı için henüz) yazıyor da çiziyor.

Selam herkese. 1000TL civari telefon bakiyorum anneme alicam. Guncel guzel bildikleriniz ne var? Ne almaliyim?

Instagram - Twitter - Facebook - Whatsapp kullanilacak, başka hiçbirşey yüklemicem. Özellikleri önemli değil. Donma kasma yapmasın yeter.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Assassin's Creed III: Liberation ne oluyor arkadaşlar? AC III oynarken böyle bir şey yoktu diye hatırlıyorum, gerçi 7-8 sene geçti üstünden hatırlamıyor olabilirim. Remastered indirdim Liberation da indi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar kur düştü araba fiyatları düşmedi. Şubat ayında bayiler tüm araçlara en az 10.000TL daha zam geleceğini söylüyor 2019 modeller geleceği için. Sizce araç satmak için mi söylüyorlar yoksa fiyatlar düşer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonumuz hayrolsun robot savaşları başladı.

A Promobot robot was killed by a self-driving Tesla car.

A self-driving Tesla Model S hit and destroyed an autonomous Promobot the robot model v4 in Las Vegas in a car accident.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

iCloud 50GB için aylık 4₺ olan ücret, 6.50₺ olmuş. Tamam sorun değilde yıl 2019 olacak hala 50GB. İnsan şunu 100GB a çıkarır. Google Drive bedava...

BeğenFavori PaylaşYorum yap