insanlığın yıldızının parladığı anlar adlı zweig kitabında 40 küsür sayfada bizansın fethi objektif bir gözle anlatılıyor. e-kitabını indirip o kısmı okumanızı tavsiye ederim. netflix'in osmanlı dizisinin danışmanlığını yapan celal şengör'e e-mail ile okuyup okumadığını sordum, inşallah görüp cevap verir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bbc ve itv tüm ilgiliz yapımı film ve dizileri britbox adlı streaming servisinde toplamayı planlıyor. artık david attenborough dedemizi britbox dan dinleyeceğiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

günümüzde dillerini britanya çevresindeki birkaç yerde koruyabilmiş keltlerin anavatanı kuzey karadeniz, kırım taraflarıdır. irlandalılar, iskoçlar, gallerliler, bretonlar son kelt halklarındandır. ama keltlerin genetik izleri ispanyadan rusya'ya hatta doğu türkistana kadar görülebilir. kızıl saç ve çilli ten kelt ırkına özgü özelliklerdir. türkiye'de çankırı taraflarında (eski galat yerleşimi olan bölgeler) ve doğu karadenizde kelt özelliklerine sahip vatandaşlarımız vardır. binlerce yıllık ırksal karışımlar turuncu, kahverengi, altın sarısı tonlarında saç ve kıl rengine sahip insanlar ortaya çıkarmıştır. kendi araştırmalarımdan bu verilere ulaştım. sizin düşünceleriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

half life alyx ten 11 dk lık kesit. oyun devrim yaratacak gibi.
şu ana kadar yapılan vr oyunları deneme amaçlıydı. 1 saat kadar sürüyordu. bu oyun 13-15 saat sürecek.
eleştiri: ben kolumun tamamını görmek isterim. vr oyunlarında bunu yapmaları bu kadar mı zor?

ALL Half-Life Alyx Gameplay Footage From 'Tested' - Stabilized

Title says it all. Original 'Tested' Video: https://youtu.be/T54aGkkXfuc Music is from the Boneworks OST 'Bone Tones'. Feel free to use for analyzing and b-r...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

şu an yabancı kaynaklar ve israil basını müthiş bir haberle çalkanıyor. 3000 yıl önce yaşamış 10 kayıp
yahudi kabilesinden biri olan manasseh kabilesinin torunlarının amazon ormanlarında ilkel bir yaşam sürdürdüğü tespit edildi. insanlık tarihini baştan yazabilecek bu keşif sayesinde insanlığın kökeni daha da aydınlanacak. konuştukları dilin en eski ibranice'ye yakınlığı ve dna testi sonuçları onların gerçekten de yahudi soyundan geldiğini kanıtlıyor. bu haberden sonra israil ve brezilya hükümetleri arasındaki diplomatik yazışmalardan sonuç alınamadı ve brezilya hükümeti ısrarla kabile üyelerini teslim etmeyeceğini açıkladı. bunun üzerine mossad brezilya'ya bir gece operasyonuyla girip uçakla kabileyi israile kaçırmayı hedefliyor. kaynaklar henüz yabancı ve yakında türk haber sitelerine düşer.

Amazon tribe pictured for first time earlier this year 'missing' after attack by...

No trace of the Indian tribe has been found after heavily armed men destroyed a guard post in western Brazil around 32 miles from the Peruvian border.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

toplama bilgisayar için hangi site daha uygun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap