acun ılıcalı nın dijital platformu exxen tüm yerli dizileri barındırırsa ve dünyaya açılırsa ülkemize korkunç bir döviz girdisi olur. acun u pek sevmem ama gerekli olan bir şeyi gerçekleştiriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

amazon luna adlı oyun streaming servisini duyurmuş. eğer film ve dizi platformları gibi bir bölünme yaşanırsa iyi olmaz. her platformda her oyunu bulayabiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

e-kitap sitesi nasıl kurulur? bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yeni nesil oyunlar gümbür gümbür geliyor. prince of persia the sands of time remake, XIII remake, crysis remastered, gta v enhanced edition, witcher 3 wild hunt 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

oyuk dünya diye bir komplo teorisi var. birçok youtuber bu konuda video yapmış. bunu araştıran var mı? böyle bir şey mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

doğa için çal projesinde yer almayı hiç aklından geçiren var mı benim gibi? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

mısır libyaya türkiye karşıtı müdahalede bulunursa türkiye de bunu bahane olarak kullanıp sisi'ye karşı mısır'a müdahalede bulunur mu? mısır'da sisi'nin devrilmesi ve tekrar seçimlere dönülmesi türkiye'ye büyük menfaatler sağlar. bence fazla dillendirilmeyen ama ciddi olasılığı bulunan bir durum.

Libya’da Türkiye-Mısır savaşı kapıda mı?

Mısır iddia ettiği gibi Libya’ya askeri müdahalede bulunabilir mi? Bu olası bir Türkiye-Mısır savaşı anlamına mı gelir? Diğer ülkelerin tutumu ne olur? Kahire’nin Libya’daki amacı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • Fırat Duran @firat_duran

  Türkiye açısından oraya dalmak pek sıkıntı değil ama bu bölge yeterince savaş gördü. Bu nedenle pek müdahale etmeyiz diye düşünüyorum. He aşırıya kaçarlarsa bizim için zorlu bir yanı yoktur.
  Bu bölgenin kötü olması ekonomimizi yıllardır etkiliyor. Sonuçta çevrendeki 5-6 ülke savaş halinde ve ticaret diye birşey dönmüyor. Eğer ki oralar normal bir düzende olsaydı şuan ekonomik olarak zaten sıkıntı çekmezdik.

 • cengiz @cengiz

  Bir duyuma göre amerikan ordusunun zombi istiasına karşı bile bir önlem - hazırlık planı var. Yani milyonda bir ihtimal için bile bir önlem planı yapmak her zaman gerekli. Mısırın libyaya müdahale etme ihtimali çok düşük bunun için tabi ki yetkili - bilgili birisi değilim ama aklımın yettiği kadarıyla konuşursam mısırın böyle bir askeri darbe yapacak büyüklükte menfaat ve çıkarı bulunmamakta.

 • YasinC @yasinc

  Mısır'a biraz zor müdahale ederiz.

pakistan'ın türkiye hayranlığı bu kadar fazlayken neden doğu akdenizde pakistan ordusuyla birlik olmuyoruz. heriflerin nükleer silahı var bir de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

ben bütün kaliteli oyunların yeni nesil konsollarla birlikte pc ye remastered olarak gelmesini istediğime dair bir post atmıştım. isteğim yavaş yavaş gerçekleşiyor gibi. witcher 3: wild hunt yenilenerek ps5 xbox series x ile birlikte pc ye de gelecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap